Photocall Tv APK İndir (2022)

1.0.0

Photocall Tv APK İndir (2022). photocall tv apk premium uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirin.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Arinda Prov
Updated
February 13, 2022
Size
12M
Version
1.0.0
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

İnternet kullanıcıların büyük bir kısmı akıllı telefonlarından canlı yayın yapan TV kanallarını izlemekten keyif alır. Photocall Tv APK içerisinde 1000’den fazla kanal ile  dünyanın her yerinden en sevdiğiniz TV kanallarının tümünü pratik olarak izlemenize olanak tanıyan bir canlı yayın hizmetidir.

Bu Photocall TV app, akıllı telefonunuzda canlı film izleme ve en sevdiğiniz TV kanallarına kolayca erişme imkanı sunar. Siz de photocall tv apk premium uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirin.

Photocall TV APK nedir ve nasıl çalışır?

Photocall Tv APK İndir (2022)
Photocall Tv APK İndir (2022)

Kullanıcıların çeşitli akış sitelerinden ve uygulamalarından farklı canlı TV yapan kanalları ücretsiz olarak izlenmesine ve satın almasına olanak tanıyan IPTV uygulamasıdır. Uygulama içerisinde verilen bağlantıları kullanarak en sevdiğiniz TV yayınlarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Photocall Tv APK üzerinde yayınlanan canlı tv kanallarını hd yayın ve olağanüstü ses kalitesi ile izleme imkanı sunar. Ayrıca çoğu uygulamanın yüklenmesi için telefonunuzda daha fazla alan gerekir, ancak bu uygulama, düşük alan boyutu sağlayarak bu sorunu gidermiştir. Telefonunuzun belleğinde yer açmak için diğer programları veya dosyaları kaldırmanız gerekmez. Yalnızca 6,0 M boş bellek alanı ve Android 4.0.3 veya üstü bir telefona sahip olmanız yeterlidir.

Android Cihazlara Photocall Tv APK Nasıl Yüklenir?

  1. Photocall Tv APK uygulamasını indirmek için Apk İndir bağlantısına tıklayarak indirme işlemini tamamlayın. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra indirilen APK dosyanızı telefonunuzun “İndirilenler” klasöründe bulun. Uygulamayı telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gereklidir.
  2. Uygulamaya izin vermek için Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yükleyebilmesi için Menü> Ayarlar> Güvenlik> öğesini açın ve bilinmeyen kaynakları yüklenmesine izin ver seçeneğini işaretleyin.
  3. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra, photocall tv apk premium yükleme işlemi tamamlanacaktır.
  4. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanabilirsiniz.

Photocall Tv APK Güvenli mi?

Photocall Tv APK, uygulaması Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma platformumuz tarafından tarandı ve herhangi bir virüs tespit edilmediğinden dolayı %100 güvenlidir.

Photocall Tv APK İndir 2022

Photocall Tv APK İndir
Photocall Tv APK İndir

Rafafa Creator Dev tarafından geliştirlen Photocall Tv APK İndir 2022 veya download Photocall Tv APK ‘nın Mod Sürümünü sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indir.

Hilelipc her zaman herkes için tüm uygulamaları ve oyunları ücretsiz olarak sunmaya devam edecektir. Hilelipc.com – En iyi modlar ve deneyim için Apk Modded Dowload.

Images

What's new

Contains more international TV channel Advice and how to watch it on your smartphones.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *