Minecraft Pocket Edition Apk

1.14.30.2
Minecraft Pocket Edition Apk sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar her şeyi inşa edin.
APK indir
3.5/5 Oylar: 2
Geliştirici
Mojang
Güncellendi
February 6, 2020
Boyut
Varies with device
Sürüm
1.14.30.2
Gereksinimler
4.2 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Minecraft Pocket Edition Apk sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kazın, tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar yapın. Mobil cihazlarda veya Windows 10’da tek başınıza veya arkadaşlarınızla oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Pazar Yeri – Pazardaki en son topluluk yapımlarını keşfedin! En sevdiğiniz içerik oluşturuculardan benzersiz haritalar, görünümler ve doku paketleri alın.

Eğik çizgi komutları – Oyunun oynanışında ince ayar yapın: öğeleri verebilir, çeteleri çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler – Deneyiminizi ücretsiz Eklentilerle daha da özelleştirin! Teknolojiye daha yatkınsanız, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri odaklı davranışları değiştirebilirsiniz.

ÇOK OYUNCULU
Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz olan Realms üzerinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar çapraz platformda oynayın. Uygulama içi 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü deneyin.

Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabıyla en fazla 4 arkadaşınızla oynayın.
Sunucular – Ücretsiz devasa çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce kişiyle oynayın! Topluluk tarafından yönetilen dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin!

Görüntüler

Yenilikler

Minecraft Pocket Edition Apk sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar her şeyi inşa edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir