Android İçin Minecraft Apk İndir

1.14.0.4
Android için Minecraft 1.14.0.4'ün yeni sürümü şu anda hazır! Bu, geliştiricilerin oyunun bir önceki sürümü yayınlandıktan hemen sonra yayınlamak istediği küçük bir güncellemedir. Aşağıdaki yazıda okuyacağınız yazıda yeni güncellemeler bizleri bekliyor. Android için Minecraft 1.14 apk mod sürümünü indirmek için sitemiz üzerinde verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirisiniz.
Buradan İndir
4.5/5 Oylar: 2
Sürüm
1.14.0.4
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android İçin Minecraft 1.14.0.4 Apk İndir

Android için Minecraft 1.14.0.4‘ün yeni sürümü şu anda hazır! Bu, geliştiricilerin oyunun bir önceki sürümü yayınlandıktan hemen sonra yayınlamak istediği küçük bir güncellemedir. Aşağıdaki yazıda okuyacağınız yazıda yeni güncellemeler bizleri bekliyor.

Minecraft’ın 1.14.0.4 beta sürümündeki yenilikler nelerdir?

Şüphesiz, herkes Honey Update güncellemesi olarak bilinen en son güncelleme olan 1.14.0 sürümünden haberdardır. Oyuncular, yeni küresel güncellemede arılar, bal, petekler ve çok daha spesifik olarak bu konuyla ilgili yeni bir çeteye kavuştu. Bu, birçok oyuncunun zaten övdüğü oldukça önemli bir güncelleme.

Oyunun 1.14.0.4 yeni Beta sürümünde  bazı önemli değişiklikler getiriyor. Yazının devamında size daha ayrıntılı olarak anlatacağım.

Elementlerde neler değişti?

Oyunun 1.14.0.4‘ün yeni Beta sürümünde farklı bir şey, yeni unsurlar, çeteler veya başka bir şey yok, ancak bu güncelleme bazı önemli iyileştirmeler içeriyor. Sizinle daha derinlere ineceğiz.

Oyun Öğelerinde neler değişti?

Mojang yaratıcıları tarafından tek bir şey değiştirildi ve bu da oyunun işlevleri. Her şey bal kavanozuyla ilgili. Bundan sonra, oyuncunun ihtiyacı olan tek şey bal ve onları yapmak için birkaç boş şişe. Bu, oyuncunun bir bal bloğunu bir konteynere geri dönüştürmesine izin verdiği için oyuna çok faydalı bir ektir. Petek ve bal şişesi dokuları da oyunun Java sürümünde kullanılan dokulara uyacak şekilde güncellendi. Şahsen, bu güncellemeden önce veya sonra hangi dokuların daha üstün olduğuna karar veremiyoruz.

Kaplamalar bir sonraki değişikliğin konusudur.

Küresel güncelleme 1.14.0 ile birlikte, kişisel deneyimlerimin çoğu, görünümlerle ilgili birkaç sorun olduğunu gösterdi. En popüler olanlardan biri, oyunu yeniden başlattıktan sonra oyunun gereksinimlerini karşılamayan bir dış görünüm seçmekti. Yani oyunu yeniden başlattıktan sonra Alex ve Steve’in standart ifadelerini bir kez daha gördünüz.

Bu inanılmaz derecede sakıncalıydı çünkü oyuncu her seferinde tercih ettiği cildi değiştirmek zorunda kaldı.

Character Editor’ün özel bölümünde güncel platform görünümlerini görebilirsiniz.

Senkronizasyon adı verilen yeni bir özellik, arayüzlerinizi aynı hesabı kullanarak birkaç cihaz üzerinden senkronize etmenize olanak tanır. Bu özellik, ister telefon, ister konsol veya bilgisayar olsun, her birim için kaplamayı özelleştirme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Diğer değişiklikler

Xbox One konsolu için bir başarı hatası düzeltildi. Mojang stüdyosunun geliştiricileri bir başarıyı düzeltti ve oyunun her girişte ekran okuyucuyu otomatik olarak dahil etmesiyle bir hatayı düzeltti.

Kullanmak için çift tıklamanız gerektiğinden, ister düğmeye basılmış olsun isterse telefonda bir isim gösterilmiş olsun, ekran okuyucu bunları ve ayrıca basılan diğer herhangi bir düğmeyi oynattı. Neyse ki sorun çözüldü.

Bodyguard performansının keşfedilmesindeki bir hata düzeltildi. Başarı daha önce birkaç kez açıldı.

Hayatta Kalma sırasında, oyuncunun başarılı olması için kendi elleriyle bir Golem yaratması gerekir.

Minecraft 1.14.0.4 Apk İndir

Android için Minecraft 1.14 apk mod sürümünü indirmek için sitemiz üzerinde verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirisiniz.

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir