MadOut2 BigCity Online Apk

10.27
MadOut2 BigCityOnline, bir suçluyu oynadığınız Grand Theft Auto tarzında bir "sandbox" oyunudur. Alışılageldiği gibi, başlangıçta yalnızca küçük ve çoğunlukla önemsiz görevleri yapabilirsiniz, ancak ilerledikçe, konumunuzu geliştirebilecek ve daha önemli görevlere talip olacaksınız.
APK indir
4.2/5 Oylar: 506,903
Geliştirici
MadOut Games BY
Güncellendi
May 14, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
10.27
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

MadOut2 BigCity Online

MadOut2 BigCityOnline, bir suçluyu oynadığınız Grand Theft Auto tarzında bir “sandbox” oyunudur. Alışılageldiği gibi, başlangıçta yalnızca küçük ve çoğunlukla önemsiz görevleri yapabilirsiniz, ancak ilerledikçe, konumunuzu geliştirebilecek ve daha önemli görevlere talip olacaksınız.

MadOut2  Apk

MadOut2 BigCityOnline’ Apk‘daki kontroller, yürüdüğünüze veya araba sürmenize bağlı olarak değişen birkaç düğme olduğundan oldukça karmaşıktır. Neyse ki oyun, seçeneklerde ayarlayabileceğiniz Bluetooth denetleyicilerini ve klavyeleri destekliyor. Ayarlar menüsündeki grafikleri de tercihinize göre değiştirebilirsiniz

MadOut2 Apk İndir

MadOut2 BigCityOnline’da 30’dan fazla farklı araç sürebileceğiniz ve neredeyse bir düzine farklı silah kullanabileceğiniz büyük bir metropol bulacaksınız. Tabancalar, makineli tüfekler, av tüfeği ve diğer silahlar mevcuttur. Ve bu tür oyunlarda alışılmış olduğu gibi, şehirde boş boş dolaşabilir veya oyunun birçok görevinden birini yerine getirmeye çalışabilirsiniz.

MadOut2 BigCityOnline harika bir sanal alan deneyimidir. Oyun, görsel ve içerik olarak birçok Playstation 3 veya Xbox 360 oyununa eşdeğerdir. Genel olarak, keşfedilecek bir sürü şey içeren harika bir oyun.

[xyz-ips snippet=”3kelime”]

 

Görüntüler

Yenilikler

Improved performance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir