Mad Skills Motocross 3 Mod APK 1.5.9 (Para Hilesi)

1.5.8
Yüksek hızda bisiklet yarışı sürüş becerilerinizi sergilemek istiyorsanız, Android cihazlar için Mad Skills Motocross 3 Mod APK uygulamasını hileli pc com üzerinden en son sürüm dosyasını indir. Bir yarış ustası ol ve liderlik  tablosunun zirvesine çık. Mad Skills Motocross 3 APK..., mad skills motocross 3 unlimited money...
APK indir
4.0/5 Oylar: 52,002
Geliştirici
Turborilla
Güncellendi
April 21, 2022
Boyut
140M
Sürüm
1.5.8
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yüksek hızda bisiklet yarışı sürüş becerilerinizi sergilemek istiyorsanız, Android cihazlar için Mad Skills Motocross 3 Mod APK uygulamasını hileli pc com üzerinden en son sürüm dosyasını indir. Bir yarış ustası ol ve liderlik  tablosunun zirvesine çık. Mad Skills Motocross 3 APK…, mad skills motocross 3 unlimited money…

Mad Skills Motocross 3 Mod APK

Mad Skills Motocross 3 Mod APK oyuncuya bir motosiklet üzerinde yarışlara katılma şansı sunan 2D oyun olarak sunuluyor. Zorlu bir yarış olan Mad Skills Motocross 3 hile ile oyunun tadını çıkarmak için farklı yarışlarda kazanmanız gerekiyor. Oyun sırasında, zafer elde etmek için pistteki çeşitli zorlukların üstesinden gelmelisin. Ve böylece çeşitli seviyelerde kazanılan yarışlar, yeni motosikletlerin kilidini açacaktır. Bu muhteşem bisiklet yarış oyunu mad skills motocross 3 unlimited money uygulamasını indirin ve oyunda her şeyin tadını çıkarın.

Mad Skills Motokros 3 Özellikleri

Klasik bisikletlerle yapılan muhteşem pist yarışının yanı sıra, bu oyun, hemen indirip oynamak istemenizi sağlayacak ilginç yeni özelliklere sahip! İşte oyunu aynı türdeki diğerleri arasında öne çıkaran harika özelliklerden bazıları:

A Series of Challenges – Mad Skills Motocross 3 yarış oyunu, oyuncuları eğlenceli bir oyunun içine çekiyor. Ancak, sayısız zorluklar sunar. Bir oyuncunun farklı pistlerde/arazilerde bisikletlerin kontrollerinde ustalaşması zaman alacaktır. Oyunda başarılı olmanıza yardımcı olabilecek bir ipucu, seçtiğiniz farklı zorluklardan geçmektir. Seçilen seviyeleri kazanırsanız, daha fazla kazanacaksınız ve aynı zamanda zorlu oyun oynama şansına sahip olacaksınız. 

Kolay Kontroller – Oyun çok kolay kontrollere sahiptir. Oyunun arayüzünde sol tarafta hızlanma ve fren yapma butonları bulunuyor. Ekranın sağ tarafında, havaya bağlı sürücünün geriye veya ileriye doğru eğilmesini kontrol eden düğmeler var. Bisikletin çok yüksek hızda hareket etmesinin yanı sıra dengeli olmasını sağlamanız gerektiğini unutmayın. Ancak, hızlandırmanın her zaman iyi bir fikir olmadığını öğreneceksiniz. Çünkü bozuk yollar ve patikalar var. Ne kadar çok hız yaparsanız, sürücünüzün tutuşunu kaybetmesine ve düşmesine neden olma olasılığınız o kadar artar.

mad skills motocross 3 mod apk download

Garaj  – engebeli yolların bisikletinizin bazı kısımlarını mahvetmesi muhtemel olduğundan, garaj onarım rutinlerinde önemli olacaktır. Burada, tamamen yeni bir bisiklete yükseltmenin yanı sıra yeni yedek parçalar satın alabilirsiniz. Garajda, motosikletin görünümünü özel bölümde de özelleştirebilirsiniz. Her bisiklet farklı parçalar, hız göstergeleri, gaz pedalı, lastikler vb. ile donatılmıştır. Bu parçaların en iyi versiyonuna yükseltmek istiyorsanız her şeyin kilidini açmak için bir dizi seviyeyi tamamlamanız gerekir.

Farklı Modlar  – Oyun, tek oyunculu,  Intense ve Çok Oyunculu çevrimiçi modlar dahil olmak üzere çeşitli oyun modları sunar. Neyse ki, çevrimiçi modlarla arkadaşlarınızla oynayabilir veya dünyanın dört bir yanındaki diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Her etkinlik görevi farklı ve daha zorlu. Bir oyuncu olarak, farklı modlarda çeşitli seviyeleri bitirmek için yeterince yetenekli olmanız gerekir.

Bisikletinizi Yükseltin  – Her seviyede bir oyuncu, bisikletleri yükseltmek için kullanılabilecek ödülleri toplama şansına sahip olur. Öncelikli olması gereken en büyük gelişme, motosikletin performansıdır. Daha önce de belirtildiği gibi oyun, oyuncuların bisikletlerinin görünümünü değiştirmelerine de izin veriyor. Ayrıca Mad Skills Motocross 3 hile ile istediğiniz bisikletlerin kilidini açabilir ve yarışmak için kullanabilirsiniz! Mad Skills Motocross 3 apk uygulamasını indirin ve garajdaki tüm bisikletlerin kilidini açın.

Görüntüler

Yenilikler

+ New Duel and Season Pass seasons! + Tons of new decals and gear! + Bug fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir