High Heels Hileli Mod APK 2.7.5 (Sınırsız elmas, reklamsız)

2.7.4
Get ready for the greatest high heels game EVER! This shoe game is exciting, this runway is huge, this shoe race is for villains! The higher your heels are, the simpler it will be to escape from the barriers. A new challenge greets you at each parkour! There are rails on the roof where you have to stretch your legs and slide, walls to leap, a stick to balance and a big podium waiting for you at the end of the route.
APK indir
4.0/5 Oylar: 551,985
Geliştirici
Zynga
Güncellendi
16 Ekim 2021
Boyut
142M
Sürüm
2.7.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

High Heels Hileli Mod APK 2.7.5 Bazen bayanlar profesyonel görünmek veya partilere katılmak için yüksek topuklu ayakkabılar giyerler. Uzun süreler boyunca, bu ayakkabıların üzerinde durması zordur. Bazılarını kullanmak bile kapsamlı eğitim ve uzmanlık gerektirir. Bunları kullanmak, en deneyimli pist modellerinin bile düşmesine neden olabilir. Ama bugün yeni bir meydan okuma için hazırsanız, High Heels apk uygulamasını oynamayı deneyin.

High Heels Hileli Mod Apk İndir

Bu uygulamada oyun boyunca yüksek topuklar üzerinde yürümenizi sağlar. Ancak bu zorluğun sonu değil. Yolunuzda üstesinden gelmeniz gereken çok sayıda engel olacak! Yüksek topuklu ayakkabılarla yeterince tanıştığını mı düşünüyorsun? Bu eğlenceli ama eğlenceli aksiyon oyununda yeteneklerinizi test edin ve profesyonel bir pist modeli olmaya çalışın! Daha önce hiç görmediğiniz çok sayıda yüksek topuklu ayakkabı uygulaması bulacaksınız. Dikkatli olun, engellerden kaçının ve mümkün olduğunca çok dağınık yüksek topuklu toplayın.

High Heels Oyun Levelleri

Yüksek topuklu yürümek yeterince zor değilmiş gibi, Zynga engel kurslarında yüksek topuklu ayakkabı giyme konseptine odaklanan bir engel kursu oyunu geliştirdi. Yüksek Topuklu Ayakkabılarda, bu zorlu ayakkabıları zayıflatmanıza ve çeşitli engelleri aşmanıza izin veren bir aksiyon engel oyunudur. Oyunu tamamlamak için, her biri benzersiz bir dizi zorluk sunan birçok aşamadan geçmelisiniz.

High Heels APK Son Sürüm

Duvar engellerinin yanı sıra, zaman zaman iki bina arasında geçiş yapmak için dar bir kiriş üzerinde yürümek zorunda kalabilirsiniz. Ancak, oyunu kaybetmemek için, parkurun etrafına dağılmış olan ayakkabıları da toplamanız gerekecek.. Kaçınamayacağınız engellerle karşılaşmamak için, yolculuğunuzda nihayetinde bir çift ayakkabı kaybedeceksiniz. Durum ne olursa olsun, bu oyun elmasları ve çeşitli topuklu stilleri toplamanızı sağlayan hiç bitmeyen bir eğlence kaynağıdır. Şu anda bu oyunu oynamak rahatlamanıza ve gevşemenize yardımcı olacak! Yüksek topuklu kraliçesi ol ve onlara dengeleme, koşma ve engellerin üstesinden gelme yeteneklerini göster.

Yüksek Topuklu Ayakkabılarda Ne Beklenir?

Hiç yüksek topuklu ayakkabı giymeyi denedin mi? O zaman diğer ayakkabı türleri kadar giymenin o kadar kolay olmadığını bilmelisiniz. Yine de Yüksek Topuklu ayakkabılarla, çılgın engel kurslarından birini giyeceksin!

Ücretsiz High Heels APK İndir

Birçok seviyeden geçin – Yüksek Topuklu Ayakkabılarla, her zaman yüksek topuklu ayakkabılar giyerek seviyelerden geçeceksiniz. Güzergahın çeşitli tehlikelerle dolu olması nedeniyle dikkatli olunmalıdır. Güzergah boyunca barikatlarla karşılaşmak mümkündür ve binaları bir sopayla geçmek de mümkündür. Aşamaları bitirmek için denge yeteneğinize ve çeşitli kaçma taktiklerine güvenmeniz gerekir. Bu, hedefe giden rota boyunca çeşitli şeyleri toplarken yapılır. Elmasların yanı sıra burada bulunacak anahtarlar da var. Karşılaştığınız engelleri aşmak için topuklarınızı toplamanız gerektiğinden bahsetmiyorum bile. Son olarak, ödülün daha bitiş çizgisine var topuklu sayısını büyük miktarda alacak.

Elmasları ve topukları toplayın – Yüksek Topuklu Ayakkabılarda, elmasları ve topukları ve anahtarları toplamanız gerekir. Haritadaki çeşitli engellerden kaçınırken hepsini toplamak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekir, çünkü hepsi dağılmış durumdadır. Seviyeleri tamamlayıp ödülleri alıp alamayacağınızı belirlemek size kalmış.

Android Cihazlar İçin High Heels Apk İndir

Çeşitli bedenleri, mücevherleri ve topukları toplayın – Yüksek Topuklu Ayakkabılarda, topuklar, mücevherler ve bedenler gibi farklı şeylerin kilidini açma fırsatınız olur. Tüm öğelerin kilidini açmak oldukça zor bir iştir! Her vücut, çeşitli yüzler ve cilt tonları dahil olmak üzere benzersiz bir dizi özelliğe sahiptir. Ayrıca tasarımlarında türünün tek örneği olan topuklu ayakkabılar da mevcuttur. Birçok seçenek arasında gökkuşağı renginin yanı sıra altın bir versiyonun yanı sıra küçük kanatlı bir seçenek de var. Daha sonra figürünüzü taç, bilezik ve hatta kanat gibi mücevherlerle süsleyebilirsiniz!

Pürüzsüz grafikler ve animasyonlarla oyun oynama – Bu oyun, görmekten asla bıkmayacağınız inanılmaz görseller ve animasyonlar sunar. Size ek zorluklar sağlamak için, kurslar yapıların üzerine inşa edilmiştir. Genel olarak, bu oyunun sunduğu güzel animasyon siz ve arkadaşlarınız tarafından çok beğenilecek.

High Heels Mod APK – Sınırsız mücevher, Reklam yok

Topuklu ayakkabı giyerken engel parkuruna çıkmaya hazır mısın? Şimdi High Heels apk uygulamasını indirin.

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

New unique levels!
New characters!