FarmVille 3 APK Hileli (Reklamsız)

1.18.29565
Akıllı Telefonunuzda Eğlenceli Bir Simülatör Oyunu oynamak için Farmville 3 APK indir! Farmville 3 Son Sürüm Mod APK ile oyunun güncel sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz! FarmVille 3 APK Para Hilesi Mod (Reklamsız)
APK indir
4.1/5 Oylar: 126,314
Geliştirici
Zynga
Güncellendi
Sep 1, 2022
Boyut
31 MB
Sürüm
1.18.29565
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Akıllı Telefonunuzda Eğlenceli Bir Simülatör Oyunu oynamak için Farmville 3 APK indir! Farmville 3 Son Sürüm Mod APK ile oyunun güncel sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz! FarmVille 3 APK Para Hilesi Mod (Reklamsız)

Farmville 3, ücretsiz olarak kullanıma sunulan bir oyundur. Oyunda hızla geliştirmeler yapabilirsiniz. Farmville 3’ün hileli özelliklerinden faydalanarak, oyunda daha verimli oynayabilir, daha çok para kazanabilir ve zorlukları daha kolay aşabilirsiniz. Oyunda ticari aktivitelerinin yanı sıra, yemek pişirme, çiftçilik ve çiftlik hayvanlarıyla ilgili aktiviteler de bulunmaktadır. Oyunda, hayvanlarınızın sağlığını koruyan ve para kazanmanıza yardımcı olan özel özellikler de bulunmaktadır. Oyunda, sizin için en iyi stratejileri belirleyebilmek için mücadele edecek olan diğer oyuncularla da bir araya gelebilirsiniz

FarmVille 3 APK
FarmVille 3 APK

FarmVille 3 – Animals Nedir?

Farmville 3 Hileli APK oyununda, hayvanlarınıza en iyi şekilde bakmak ve onları geliştirmek için çiftlik inşa etmek çok önemlidir. Hayvanlarınızın sağlığını korumak ve üretimlerini artırmak için, çiftliğinizde çeşitli kümesler, kulübeler ve bunların yanı sıra, hayvanların beslenmesi için gerekli aletleri de bulunmalıdır. Çiftlik inşa etmek, çiftliğinizi düzenli olarak bakım yapmak ve hayvanlarınızın sağlığını korumak için zorunlu olacaktır. Ayrıca, çiftliğinizi geliştirmek için de çeşitli ekipmanlar ve ürünler satın almanız gerekecektir.

FarmVille 3 APK Son Sürüm

Oyun içerisinde çiftliğinizi büyütmek için, ekstra çiftçiler satın alarak onları çalıştırabilirsiniz. Farmville 3 APK son sürümü ile hayvanlarınızı büyütmek için tarım aletleri ve ürünler satın alabilirsiniz. Tarım yapmak için çiftlikteki ürünleri toplamak ve üretim süreçlerini kontrol etmek de mümkün. Oyun içerisinde çiftliğinizi daha da büyütmek için, ekstra çiftçiler satın alma ve çalıştırma seçeneklerinin yanı sıra, tarım alanlarınızın üretimini artırmak için, ekstra tarım aletleri satın alma seçeneklerinin de bulunduğu Farmville 3 APK son sürümü ile oyunu oynayabilirsin

Bu mobil oyunda kendi çiftliğinizi oluşturabilir, hayvanları evlat edinebilir ve yetiştirebilirsiniz. Bir video oyunu geliştiricisi olan Zynga, kullanıcılara sundu.

Oyun her yaştan oyuncular için yapılmış ve iOS ve Android işletim sistemlerini çalıştıran cihazlar için oluşturulmuştur.

Oyunda, bebek hayvanlara sahip olabilirsiniz. Genç hayvanları nasıl isterseniz öyle yetiştirebilirsiniz. Bitkileri usta bir çiftçi olarak hasat edebilir, bitkileri ekebilir ve para kazanabilirsiniz.

FarmVille 3 APK Para Hilesi
FarmVille 3 APK Para Hilesi

FarmVille 3 APK Hileli 

Farmville 3 Kodları ile geliştirilen hileli oyun, hayvan severler için mükemmel bir seçenek olarak sunulmaktadır. Oyunda, keçiden ayıya kadar birçok farklı hayvan türü bulunmaktadır. Hayvanların rahatça barınabileceği bir ortam oluşturmak ve çiftleştirmek, onların üremelerini sağlamak ve güçlendirmek için oyunculara çok sayıda fırsat sunmaktadır. Oyunda hayvanların güçlendirilmesi, bakımı ve çiftleştirilmesi gibi çeşitli işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için, oyuncuların doğru kararlar alması ve hayvanların bakımına özen göstermesi gerekmektedir.

Farmville 3 oyununda hava durumu özellikleri oyuna derinlik kazandırıyor. Hava durumunu dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Oyunda hava durumu değiştiğinde, mahsüllerimizin üretim verimi değişebilir. Bu nedenle, oyuncular hava durumunu yakından izlemelidir. Oyunda hava durumunu kontrol etmek için birkaç yöntem mevcuttur. Örneğin, oyuncular hava durumu ikonunu seçebilir, böylece oyuncular hava durumunu kontrol altına alabilirler. Ayrıca, oyuncular hava durumu için kullanabilecekleri birkaç seçenek bulunmaktadır. Örneğin, oyuncular soğuk, sıcak veya yağmurlu hava durumu seçebilir.

FarmVille 3 APK İndir

Farmville 3 ücretsiz olarak her iki platformda da indirilebilir. Oyunun kapsamında size özel kooperatifler oluşturabilir ve oyunun kilitli özelliklerini hile kullanarak açabilirsiniz. Oyunun kullanımı kolaydır ve herkesin keyifle oynayabileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Özellikleri arasında arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz veya sizin için özel olanlarını bulabilirsiniz. Farmville 3 sizin için özel olarak tasarlanmış bir oyundur. Keyifle oynayabilirsiniz.

Farmville 3 APK Mod oyununda kazandığınız parayla çeşitli hayvanları evlat edinebilir ve büyümelerini yakından takip edebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden Android için Farmville 3 APK dosyasını yayınlanmaktadır. Oyunu web sitemizden cihazınıza indirilebilirsiniz.

Farmville’deki köyden kaçış 3 APK oyununda çiftlik evinizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Ayrıca, karakterinizi farklı kıyafetlerle giydirebilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

EVENTS: * SEASON PASS: Ginny’s been preparing for the upcoming school year. She’s working on School Playhouse to display the summer projects the kids have worked! * NEW EVENT TYPE: FISHING: Fred is excited to go fishing at this brand new spot he’s found. Go on this amazing fishing adventure with Fred and share your catch with everyone! * SKY RACE: This new sky race season embarks on an innovative steampunk expedition! Complete tasks to win new steampunk-themed skins for buildings on your farm!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir