Head Head Soccer Hileli Mod APK (Sınırsız Para)

6.14.2
APK indir
4.2/5 Oylar: 1,633,821
Geliştirici
D&D Dream
Güncellendi
30 Ekim 2021
Boyut
40M
Sürüm
6.14.2
Gereksinimler
2.3 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Head Head Soccer Hileli Mod APK Android telefonlar için Head Soccer APK – en son sürüm – modunu indirin ve karmaşık oyun kontrolleri olmadan oyun keyfini çıkaracağınız  bir futbol oyunu oynayın.

Futbol dünya genelinde en popüler sporlardan biridir, çünkü insanları bir araya getirirken aynı zamanda hem oyuncuların hem de seyircilerin rekabetçi yönlerini ortaya çıkarır. Head Soccer APK uygulamasını sitemiz üzerinden indirdikten sonra,  sporun keyfini istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çıkarın.

Uzun süredir futbol hayranıysanız, Android cihazınızda diğer futbol oyunlarını oynamış olabilirsiniz. Ayrıca bazı spor oyunları çok karmaşık kontrollere sahip olduğu için bir süre sonra onları oynamayı bırakmış olma ihtimaliniz çok yüksek. Head Soccer APK’sini ücretsiz indirdikten sonra endişelenecek durum ortada kalmayacak!

Oyunda Forvet ya da Kaleci Olun!

Oyunlar, oynanması kolay ve yine de zorlu ve heyecan verici bir oynanışa sahip olabilir – Head Soccer APK indir ile  ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Head Soccer’da her maç heyecan dolu çünkü aynı anda hem forvet hem de kaleci rolünü oynuyorsunuz.

Oyunda her maç 60 saniye sürer; burada siz ve rakibiniz,  kaleye gol atarak ve savunarak savaşacaksınız. 60 saniyeden sonra en çok golü olan kazanır.

Ya oyunda puanlar da eşitlik durumununda ne olacak? Beraberliğin ardından oynanacak bir maçın daha var. İlk golü atan kazandığı için çok daha dikkatli oynamalısın!

Oyun içerisinde Kilidi Açılacak 60’tan Fazla Karakter Var

Head Soccer APK dosyasının en son sürümünü indirdiğinizde, size Güney Kore adlı ilk karakter verilecektir. 60’tan fazla karakter arasında en temel becerilere sahiptir, bu nedenle oyuna alışmanıza ve bu erken Başarıları kolayca yakalamanıza izin vermek için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır.

Her karakterin farklı bir güç seviyesi vardır, bu yüzden her şeyin kilidini açmak için motive olmalısın. Güç seviyeleri, bir karakterin sahip olduğu Yıldız sayısıyla ölçülür. Güney Kore 0,5 yıldıza sahiptir, ancak 5 yıldız en yüksek seviyededir. Bazı karakterlerin de özel yetenekleri var. Örneğin, Mon-K, bir maçta kazandığınız puanları ikiye katlar.

Gerçekçi 2D Grafiklerle Kolay Oyun Kontrolleri

Kontrol oyun konrolleri derken. Aslında, yalnızca dört kontrolle oyunu yöneteceksiniz: Sola Taşı, Sağa Taşı, Tekmele ve Zıpla.

Ayrıca, oyunun kalitesinden ödün vermeden kontrollerin basitliğini korumak için mükemmel olan oyunun 2D olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca, Head Soccer grafiklerinin hala şaşırtıcı ayrıntılarla dolu olduğunu göreceksiniz.

Kafa Futbolu Oynamak İçin Bu Güçlü İpuçlarını Unutmayın

Oyun kontrollerini yönetmek kolay olsa da, hangi oyun modunu seçeceğiniz veya hangi karakteri kullanacağınız gibi sonraki hamleleriniz hakkında iyi düşünmeniz gerekecek. Bu basit ipuçlarını izleyerek çabalarınızı boşa harcamaktan kaçının.

6 oyun modunu ve avantajlarını öğrenin: Head Soccer APK’nin son sürümünde altı adet tek oyunculu mod bulunur. Genel kural maçları kazanmak olsa da, her mod ilerlemenizi farklı şekilde etkileyecektir.

Arcade  – Yeni başlayanlar için en iyisi. Burada pratik yapın ve maçları kazanmaya başlayın. İstatistiklerinizi artırmak için bu kolay noktaları toplayın ve ilk karakterlerin kilidini açmak için Başarılar kazanın.

Turnuva – Kazananın 1.700 puan aldığı son tura ulaşmak için birkaç eleme aşamasından geçeceksiniz. Profesyonel ipucu:  Son turda bir UFO görünebilir, topla vurun ve rakibiniz anında yenilsin.

Hayatta Kalma  – Maçlar daha zor ve hiç bitmeyebilir, ancak burada kazanmak, bol puan ve özel kostümler almak demektir.

Lig  – Amaç, üç lig kademesinde ilk sırada yer almaktır: Amatör, Küçük ve Büyük. Çabalarınız burada iyi ödenecek çünkü sonunda 100.000’den fazla puan kazanabilirsiniz.

Head Cup  – Burada oynamak oldukça büyük bir kumar çünkü oynamak için 5.000 puan ödeyeceksiniz. Aynı zamanda, bir grup aşaması ve bir eleme aşamasından geçtiğiniz bir FIFA dünya kupası gibi düzenlenmiştir, bu yüzden ya bu puanları kaybedersiniz ya da ilk sırayı alırsanız 30.000 puana kadar kazanırsınız.

Ölüm Modu  – Ekranınızda göreceğiniz kafeslerde kilitli karakterleri serbest bırakmak için iyi oynamalısınız. Karakterinizi rastgele sersemleten, donduran, elektrik çarpmasına neden olan ve hatta öldüren sürpriz engellere hazırlanın.

Her karakterin benzersiz bir Power Shot’u vardır:  Power Shot, özel bir saldırıdır. Doğru zamanda kullanıldığında ve doğru açıyla vurulduğunda, puan kazanmanıza veya kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Bazı güçlü atışlar hücum için en iyisidir, diğerleri ise savunma için mükemmeldir. Ayrıca farklı şut açıları ve bunların rakibi nasıl etkilediği de var. Oynayacağınız oyun moduna en uygun avatarı doğru şekilde seçebilmek için hangi karaktere hangi güç vuruşunun ait olduğunu bilmelisiniz.

Güçlü vuruşu akıllıca kullanın ve doğru zamanlamayı seçin çünkü tüm maç boyunca mevcut değildir. Güç çubuğu dolduğunda – bu, ekranın üst kısmındaki bayrakların yanındaki alev şeklindeki çubuktur – Tekme düğmesinin yanında bir güç düğmesi görünecektir.

Head Head Soccer Hileli APK  – Sınırsız para

Sınırsız paraya sahip bir mod ile Head Soccer APK ücretsiz indirin ve olmayı hayal ettiğiniz en iyi futbolcu olun!

Görüntüler

Yenilikler

+ fixed Iraq counterattack skill ( defense possible when power mode on)