Head Basketball Hileli Mod APK (Sınırsız Para)

3.3.0
APK indir
4.5/5 Oylar: 247,436
Geliştirici
D&D Dream
Güncellendi
October 21, 2021
Boyut
77M
Sürüm
3.3.0
Gereksinimler
2.3 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir basketbol oyunu arıyorsanız Head Basketball Hileli Mod APK – Android için Son Sürüm İndir.

Basketbol dünyada en çok uygulanan sporlardan biridir. Bu ünlü sporun ardından bir dizi film, televizyon şovu ve hatta mobil oyunun üretilmesi şaşırtıcı olmamalı. Ama basketbol dünyasındaki her şeyi gördüğünüzü düşündüğünüzde, buna şaşıracaksınız!

Head Basketball, D&D Dream tarafından geliştirilen bir basketbol simülasyon oyunudur. Bu iyi bilinen oyun, yalnızca Google Play Store’dan 5 milyondan fazla kez indirildi. Bu eğlenceli oyunda gövdesiz bir kafa rolünü üstleneceksiniz! Bu oyun sizi dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla bire bir rekabette akla gelebilecek en saçma şekilde karşı karşıya getiriyor. Bunun dışında, bu oyunda oynamayı çok daha eğlenceli ve eğlenceli kılan özel yetenekler var. İyi bir basketbol maçından hoşlanıyorsanız, Kafa Basketbolundan da keyif alacaksınız! Oyun ile Daha fazla bilgiye sahip olmak  için yazımızı okumaya devam edin.

Head Basketball Apk

Dünya çapında popüler bir spor olan basketbol, ​​milyonlarca insan tarafından oynanmaktadır. Spor aktiviteleri, ülkelerin çoğunda en popüler rekreasyonel aktivitedir. Bunun sonucunda basketbol sporunu ana karakter olarak kullanan birçok film, televizyon dizisi ve video oyunu üretildi. Bu oyundan hoşlanmayan birini hayal etmek zor. Basit olmasına rağmen, oldukça eğlenceli. Oyun boyunca, oyunculara sunulan çeşitli aktiviteler vardır. Basketbol söz konusu olduğunda, bu oyun bir zorunluluktur!

Head Basketball, Google Play Store’da şu anda 5 milyondan fazla indirilen popüler bir oyundur. Bu oyunu oynadığınızda karakterinizin sadece başı, elleri ve ayakları olacak. Bu ilk bakışta saçma gibi görünse de, oyun bir bütün olarak aptalca. Amacı, basketbol hayranlarına mümkün olan en gülünç eğlenceyi sunmaktır. Bu oyunda, oyunu daha da gülünç hale getirecek özel yetenekler var. Ancak genel olarak, bu oyun eğlenceli bir oyun, eğlenceli karakterler ve genel olarak eğlenceli bir deneyim sunar! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Head Basketball Apk bir takım benzersiz özellikleri vardır.

Eğlenceli grafiklere ve aksiyona sahip benzersiz bir basketbol oyunu olan Head Basketball mutlaka oynanmalı! Bu oyunda, bire bir maçta dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışacaksınız. Aşağıdakiler özelliklerinden bazılarıdır:

Eşsiz oyun stili: Kapsamlı bir basketbol deneyimi sunan NBA 2K serisine pek çok kişi aşinadır. Tek başınıza ve gövdesiz oynadığınız bir basketbol maçına ne dersiniz? Hiç böyle bir oyun duydunuz mu? Bu doğru, Head Basketball tam olarak bunu yapmanızı sağlayan bir oyundur! Bu eğlenceli ve eğlenceli oyun, gezegendeki en iyi basketbol oyuncusu olduğunuzu kanıtlamak için tüm dünyadaki oyunculara karşı rekabet etmenize olanak tanır. Çizimlerin ve karakterlerin eğlenceli olmasına rağmen oynanış gerçekçi.

Karaterler : Head Basketball’da 37’den fazla farklı karakter var. Her biri farklı ve kendi yeteneklerine sahip. Örneğin, ninja adamı seçerseniz, shuriken toplarını ateşleyebileceksiniz! Ek olarak, oyuncularınızın istatistiklerini iyileştirebilirsiniz, bu da daha iyi bir oyuncu olmanıza yardımcı olur! Bu oyun söz konusu olduğunda, basketbol fanatiğinizin kalbini titretecek, dört gözle bekleyeceğiniz pek çok şey var.

Oyun Modları:Kafa Basketbolunda keşfetmeniz için altı farklı oyun stili mevcuttur. Arcade, Kampanya, Turnuva, Hayatta Kalma, Lig ve Ölüm modlarına katılabilirsiniz. Bu oyun modlarının her biri benzersiz bir oyun seti ve benzersiz bir deneyim sunar. Ancak her birinde kazanmak için rakibinizden daha fazla basket atmanız gerekecek! Ayrıca bu oyunda dünyanın her yerinden insanlarla veya arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz.

Çılgın Grafikler: Head Basketball kaotik bir oyun olmasına rağmen, mükemmel 2D grafiklere sahiptir! Oyundaki sayısız özel efekt nedeniyle, önemli ölçüde daha ilgi çekici hale geliyor. Kortlar, mekanlar ve karakterler bunun dışında keyifli bir basketbol deneyimine katkıda bulunuyor.

Oyun Kontrolleri: Kontrollere gelince, ustalaşmak hiç de zor değil. Ekranın sol alt tarafındaki kontroller, oynatıcınızı ekranın bir tarafından diğer tarafına hareket ettirmenizi sağlar. Ayrıca ekranın sağ tarafında bulunan butonlara basarak sallanıp zıplayabilirsiniz.

Head Basketball Hileli APK – (Sınırsız Para)

Eğlenceli oynanışa ve ilgi çekici karakterlere sahip benzersiz bir basketbol oyunu olan Head Basketball mutlaka oynanmalı! Durumunuzu en iyi basketbol oyuncusunun statüsüne yükseltmek için hemen sınırsız para hileli modunu indirin!

Görüntüler

Yenilikler

head basketball android oyun club,
head basketball apk,
head basketball apkdayi,
head basketball hile,
head basketball hile son sürüm,
head basketball oyna,