Harvest Town APK MOD [Sınırsız Para] İndir

2.4.8
Hâlâ saf çiftlik kurma ve dekorasyon stilini koruyor olsa da, Harvest Town apk her oyuncu için kolayca bağımlılık yapabilir. Harvest Town is a simulation mobile game with pixel style. It has high freedom and gathers various RPG elements to create a real and fascinating rural life.
APK indir
4.2/5 Oylar: 39,807
Geliştirici
AVIDGamers
Güncellendi
January 26, 2022
Boyut
100M
Sürüm
2.4.8
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hâlâ saf çiftlik kurma ve dekorasyon stilini koruyor olsa da, Harvest Town apk her oyuncu için kolayca bağımlılık yapabilir. Milyonlarca oyuncunun birbiriyle bağlantı kurmasını sağlayan büyük ve güzel bir dünya getiriyor. Bu yüzden oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu incelemeyi atlamayın.

Not: FarmVille 2 veya Farmscapes gibi diğer bazı oyunlar hakkında da bilgi edinebilirsiniz .

Harvest Town Hakkında

Harvest Town – Sadece bir çiftçilik oyunu değil, aynı zamanda diğer birçok olağanüstü unsur

Harvest Town, şu anda mobil platformdaki en popüler çiftlik oyunlarından biridir. 1 milyondan fazla yüklemeye ve dünya çapında yaklaşık 33 bin oyuncudan 4.4/5 puana sahiptir. Bu, yayıncı AVIDGamers’ın bir ürünüdür. Temel olarak, bu yeni oyun çiftlik oyununu ve 3D çizgi film grafik stilini koruyor. Ancak, oyundaki aktivitelerinizi çiftçilikten yetiştirme, hasat vb.

Harvest Town APK
Harvest Town APK

Gittikçe daha fazla oyuncu buraya bağlandıkça bu oyunun topluluğu daha da büyüyor. Böylece arkadaş edinme ve dünyadaki birçok arkadaşla etkileşim kurma fırsatına sahip olacaksınız. Çiftliklerini ziyaret edebilir, hediyeler verebilir ve ilginç hikayeler keşfedebilirsiniz. Evet, Harvest Town, yapılacak çok şey olan tatlı ve güzel bir dünya. Geleneksel çiftlik oyunu serisinin hayranıysanız bu oyunu görmezden gelmeyin.

Gittikçe daha fazla oyuncu buraya bağlandıkça bu oyunun topluluğu daha da büyüyor. Böylece arkadaş edinme ve dünyadaki birçok arkadaşla etkileşim kurma fırsatına sahip olacaksınız. Çiftliklerini ziyaret edebilir, hediyeler verebilir ve ilginç hikayeler keşfedebilirsiniz. Evet, Harvest Town, yapılacak çok şey olan tatlı ve güzel bir dünya. Geleneksel çiftlik oyunu serisinin hayranıysanız bu oyunu görmezden gelmeyin.

Sevimli hayvanlar yetiştirmek

Etrafında bir sürü hayvanın olduğu kalabalık bir çiftlik görmek ister misin? Cevabınız evet ise, köpekler, atlar, süt inekleri, koyunlar, domuzlar, tavuklar, ördekler vb. gibi bazı çiftlik hayvanları ve kümes hayvanları ile ilgilenmeye zaman ayırın. Onları günlük olarak besleyin ve size süt, yumurta, tüy gibi iyi yiyecekler vereceklerdir.

Çiftlikte tesisler kurun

Pek çok farklı yapı inşa ederek sıradan bir bahçeyi büyük bir çiftliğe dönüştürelim. Çiftliğinizde çadırlar, barakalar, ahırlar, yel değirmenleri ve hatta bir gölet kurabilirsiniz. Her bina, çiftçilik, hayvancılık ve rekreasyon gibi belirli bir amaca hizmet edecektir. İnşaat malzemeleri Harvest Town’ın dükkanında mevcuttur. İlginç şeyler bulmak için şimdi onlara göz atın.

Çeşitli görev sistemini pişirin ve keşfedin

Özel olan şu ki, Harvest Town ayrıca kendi çiftliğinizden malzemelerle yemek pişirmenize izin veriyor. Geleneksel bir tarife göre pişmiş elmalı turta veya çilekli turta. Ayrıca oyun, keşfetmeniz için her gün yeni tariflerin kilidini açar. Onları izlemeyi ve mutfağınızda pratik yapmayı unutmayın.

Ayrıca Harvest Town, keşfetmeniz için çeşitli günlük görevler sunuyor. Yakındaki bir çiftlik için yiyecek sağlamanızı veya kasabalara ihtiyaç maddeleri satmanızı gerektirebilir. Her görev, görmezden gelemeyeceğiniz çekici ödüllere karşılık gelecek. Altın paralar veya bazı değerli eşyalar olabilir. Çiftliğinizi daha da genişletmek için bunları kullanın.

Dünyanın her yerinden insanlarla oynayın

Harvest Town, günümüzün ünlü sosyal ağları aracılığıyla milyonlarca oyuncuyu birbirine bağlar. Çiftliğinizin resimlerini ana sayfada insanlarla paylaşabilir veya başka birinin çiftliğini ziyaret edebilirsiniz. Çiftlik için arkadaşlarınızdan yorum ve derecelendirme bile bırakabilirsiniz.

Ayrıca, insanlarla mal alışverişi yapmak için yıllık faaliyetlere katılabilirsiniz. Puan kazanmak ve küresel liderlik tablosuna tırmanmak için kasabada bir tarım ürünleri tedarik zinciri oluşturma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca, sürprizlerle dolu hikayeleri ortaya çıkarmak için çiftlikteki maceralara zaman ayırın. Genel olarak, Harvest Town, oyuncuların normal bir RPG oyunu olarak mevcut olan birçok şeyi keşfetmelerine olanak tanır.

Klasik grafikler

Harvest Town oynarken önünüzde rengarenk bir dünya açılıyor. Oyundaki görüntü, belirli bir klasikle birleştirilmiş geleneksel bir çizgi film tarzında anlatılıyor. Bu nedenle, her tür oyuncuya uygun, yakınlık, eğlence hissi yaratırlar. Ayrıca, arka plan, sizi kırsalın tatlı huzurlu alanına daldıracak ağaçlar, hayvanlar, balık havuzlarının görüntüleri ile kaplıdır. En şirin şeyler bu oyunda toplanıyor ve her zaman keyif alacağınıza inanıyoruz.

Harvest Town nasıl kurulur

Adım 1: Harvest Town sürümünü (APK) hilelip.com’dan indirin.

Adım 2: Uygulamanın çalışmasına izin vermek için Google Play dışındaki kaynaklara sahip uygulamalarda bilinmeyen özelliği etkinleştirin.

Adım 3: Ana ekranda Ayarlar’a dokunun.

Adım 4: Son olarak oyunu açıyorsunuz ve keyfini çıkarıyorsunuz.

Android için Harvest Town MOD APK İndir

Harvest Town’da keşfedeceğiniz birçok ilginç aktivite sizi bekliyor. Mahsul yetiştirin, hayvan besleyin, balık tutun, kek pişirin, ticaret yapın… veya deneyim sırasında ne isterseniz yapın. Arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için oyunu çevrimiçi oynayabilir veya İnternet bağlantınız yoksa çevrimdışı oynayabilirsiniz. Böylece eğlenmek için her yerde oynayabilirsiniz. Silahlar, ağaçlar, hayvanlar ve daha fazlasıyla eşi görülmemiş bir barış duygusunun tadını çıkarabileceğiniz yer burası. İlginç hikayeleri olan renkli bir dünya sizin tarafınızdan yaratılacak.

Özellikler MOD:

  • sınırsız para

Görüntüler

Yenilikler

February cycle events
Anniversary
Valentine pet
Increase the limit of NPC viewing ads
Mechanical baby octopus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir