Gta 5 Apk İndir Full Bedava

5.0.18

GTAV: The Manual is the official manual app for Grand Theft Auto V. Contains over 100 pages covering everything from Game Controls, and Features to a tour through the local neighborhoods and activities across Los Santos and Blaine County - plus a special interactive version of the game map to zoom in and explore.
Geliştirici
Rockstar Games
Sürüm
5.0.18
Actualización
14 Şubat 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
7,1M

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Gta 5 Apk İndir Full Bedava: Kılavuz, Grand Theft Auto V’nin resmi manuel uygulamasıdır. Oyun Kontrolleri ve Özelliklerden Los Santos ve Blaine County’deki yerel mahalleler ve aktivitelerdeki bir tura kadar her şeyi kapsayan 100’den fazla sayfa içerir. Yakınlaştırmak ve keşfetmek için oyun haritasının özel etkileşimli versiyonu.

Serinin yaratıcıları Rockstar North tarafından geliştirilen Grand Theft Auto V, dünya çapında PlayStation®4, PlayStation®3, Xbox One®, Xbox 360® ve PC için mevcuttur.

Şimdiye kadar yaratılmış en büyük, en dinamik ve en çeşitli açık dünyada geçen Grand Theft Auto V, oyuncular oyunun üç ana karakterinin hayatına tekrar tekrar girip çıkarken hikaye anlatımı ve oynanışı yeni yollarla harmanlıyor.

Genç bir sokak dolandırıcısı, emekli bir banka soyguncusu ve dehşet verici bir psikopat kendilerini yeraltı suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence endüstrisinin en korkutucu ve dengesiz unsurlarından bazılarıyla baş başa bulduğunda, hayatta kalmak için bir dizi tehlikeli soygun gerçekleştirmeleri gerekir. kimseye güvenemeyecekleri acımasız bir şehirde, en azından birbirlerine.

Detaylara inanılmaz özen ve Grand Theft Auto’nun modern kültüre kara esprili yaklaşımı da dahil olmak üzere, çığır açan serinin tüm klasik özellikleri geri dönüyor.

Grand Theft Auto V, birden fazla oyuncu için dinamik ve sürekli gelişen Grand Theft Auto evreni Grand Theft Auto Online ile birlikte gelir. Temel olarak Grand Theft Auto V’in geniş oyun dünyası ve akıcı mekaniği ile Grand Theft Auto Online, Rockstar Games ve Grand Theft Auto topluluğu tarafından oluşturulan düzenli içerik güncellemeleriyle genişler ve gelişir.

Grand Theft Auto V’in hikayesindeki karakterlerin yardımıyla oyuncular, arkadaşlarıyla bir araya gelerek nakit işleri tamamlamak, mülkler, araçlar ve karakter yükseltmeleri satın almak, Ölüm Maçları veya Karadan Yarışlar gibi geleneksel rekabet modlarında rekabet etmek için suç saflarında yükseliyor. , havada veya denizde veya oynamak ve Grand Theft Auto topluluğuyla paylaşmak için kendi içeriğinizi oluşturun.

GTAV hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.rockstargames.com/V adresini ziyaret edin

GTAV fragmanlarını, oyun videolarını ve daha fazlasını şu adresten izleyin: http://www.rockstargames.com/V/videos

Gta Apk İndir

Yenilikler

Genel hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir