Granny Outwitt APK Mod Menu

1.7.9
Korku oyunları fanatiği iseniz, Granny Outwitt Mod Menu APK'nın en son sürümünü indirmekten çekinmeyin. Kötü büyükanneyi alt et ve korkunç evden kaç!
APK indir
4.3/5 Oylar: 3,713,635
Geliştirici
DVloper
Güncellendi
Jan 20, 2021
Boyut
100 MB
Sürüm
1.7.9
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Korku oyunları fanatiği iseniz, Granny Outwitt Mod Menu APK’nın en son sürümünü indirmekten çekinmeyin. Kötü büyükanneyi alt et ve korkunç evden kaç!

Granny Outwitt Hakkında

Korku oyunlarını seviyorsanız, kesinlikle Granny Outwitt’i deneyin ve oyunun sunduğu göz korkutucu oyun deneyimini yaşayın. Bu, Google Play Store’daki en korkunç korku oyunlarından biridir. Burada, kötü bir büyükannenin yaşadığı korkunç karanlık bir evde yakalanacak ve rehin tutulacaksınız. Büyükanneyi alt etmeli ve çeşitli odalar, hikayeler ve sıyrıklarla labirent benzeri evden kaçmalısın. Oyun, korkunun üstesinden gelmeye ve kötü büyükanneden kaçmaya hazır oyuncular için birçok zorluğa sahiptir.

granny outwitt mod apk

Granny Outwitt mod apk indir ilginç bir oyun olmasına rağmen oldukça zor bir oynanışla geliyor. Kaçarken herhangi bir mobilya veya başka bir şeyin yere düşmesine izin vermemeye dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, büyükanne sesler duyar, size yetişir ve sizi öldürür! Oyun size perili evden kaçmanız için 5 oyun günü sunuyor. Hayatta kalmak için ipuçlarını bulmalı ve diğer oyun öğelerini kullanmalısın. Şimdi bu oyunu indirin ve bu oyunda yer alan korkunç aksiyonun tadını çıkarın.

Granny Outwitt Mod Menüsünün Özellikleri

Büyükanneden art arda kaçmanıza yardımcı olacak saklanma yerleri ve diğer oyun öğelerini bulun. İşte bu oyunda dikkat çeken özellikler.

Korkunç Oynanış – Granny Outwitt oyununda, oyuncu 5 gün içinde ürkütücü evden kaçmasına yardımcı olabilecek nesneleri bulmak için evin etrafında dolaşmalıdır. Oyun öğeleri arasında tahta kalasları kesmek için bir çekiç, Büyükanne’yi öldürmek veya uzun nesneleri indirmek için bir tatar yayı ve Büyükanne’yi vurmak için bir pompalı tüfek bulunur. Şu anda evin 5 katı, 2 çatı alanı ve bir garajı var. Oyuncu, ön kapıdaki engelleri temizleyerek büyükanneden kaçabilir. Alternatif olarak, araba garajda tamir edilebilir ve kullanılabilir. Bununla birlikte, benzin, buji, yağ pompası, motor parçası, araba aküsü ve anahtar gerektirdiği için tamiri çok zamanınızı alır.

Evin içinde sessizce dolaşmanız ve ses çıkarmak için yere basabileceğiniz eşyalara dikkat etmeniz gerekecektir. Yaşlı kadın her şeyi duyabilir, en ufak sesleri bile. Eğer bir ses duyarsa, sizi hemen vurup öldürmekten çekinmez. Bu oyundaki ürkütücü ama gerçekçi deneyim ile pek çok korku oyununda olmayan harika bir oyun deneyiminin keyfine varacaksınız. Ne için bekliyorsun? Şimdi bu oyunu al ve kötü büyükanneyi alt et.

Çarpıcı Grafikler  – Bu oyunun geliştiricileri, oyun ortamından en iyiyi ortaya çıkaran gerçekçi grafiklere sahip olmayı garantiledi. Oyundaki kapılardan, pencerelere ve tüm mobilyalara kadar her şey inanılmaz derecede gerçekçi. Burada kullanılan grafikler sizi tüyler ürpertici nesneler ve çevreyle dolu karanlık bir gerçek dünyaya sürüklüyor. 3D grafikler ayrıca Granny, Teddy, Slendrina, Slendrina’s Mom, Spiders vb. dahil olmak üzere gerçek karakterlerin gerçek bir temsilini ortaya çıkarır.

Ölümsüzlük  – Granny Outwitt oyununun en son sürümü sizi ölümsüz yapıyor. Ses çıkarırsan, büyükanne peşinden koşar ve seni öldürür. Ancak bu yeni sürüm, büyükanneyi ölmeden yenmenizi kolaylaştırıyor. Bu, yakalanmadan veya öldürülmeden korku evinden çıkmanızı çok kolaylaştıracak!

granny outwitt mod apk download

Sınırsız gün  – bu oyunda size tuhaf evden kaçma görevini tamamlamanız için sadece 5 oyun günü teklif edilebilir. Bu 5 gün içinde kaçamazsanız, büyükanne saklandığınız yerlerde bile sizi yakalar ve öldürür. En son sürümle ilgili en iyi şey, kaçmadan önce korkunç büyükanneye karşı oynamak için size daha fazla gün sunmasıdır.

Reklamsız Deneyim – geliştirici, oyunun reklamsız bir sürümünü sunacak kadar cömert davrandı. Oyun, oyunu kesintiye uğratan reklamlarla gelen sıkıntı olmadan oynamak ücretsizdir.

Granny Outwitt Mod Menü APK İndir – Sınırsız Gün

Heyecan verici bir oynanışa sahip korkunç bir korku oyunu oynamanın keyfini çıkarmak istiyorsanız Granny Outwitt Mod APK’sını indirin. Oynamak ve kötü büyükanneden kaçmak için sınırsız oyun günü kazanın.

Görüntüler

Yenilikler

*Christmas is over

Geliştirici uygulamaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir