Ghostegro Apk – Android ve İos Cihazlar İçin İndir

1.21
Merhaba Arkadaşlar, Ücretsiz oyun uygulamalarını ve en popüler ve  Android apk uygulamalarını indirebileceğiniz hileli pc.com'a hoş geldiniz. Kullanıcılar arasında popüler uygulama haline gelen Ghostegro Apk internet üzerinde aranmaya başlandı. Biz de sizler için 2022 yılına özel Ghostegro Apk uygulamasına ait en son sürüm dosyasını indir ile bu uygulamayı kullanmanın heyecanını yaşamaya başlayın. Android ve iOS platformlarında desteklenen apk dosyasını hileli pc com üzerinden ücretsiz olarak indir. 
Buradan İndir
4.8/5 Oylar: 58,785
Güncellendi
2022
Boyut
8 MB
Sürüm
1.21
Gereksinimler
4.4 and up
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Merhaba Arkadaşlar, Ücretsiz oyun uygulamalarını ve en popüler ve  Android apk uygulamalarını indirebileceğiniz hileli pc.com’a hoş geldiniz. Kullanıcılar arasında popüler uygulama haline gelen Ghostegro Apk internet üzerinde aranmaya başlandı. Biz de sizler için 2022 yılına özel Ghostegro Apk uygulamasına ait en son sürüm dosyasını indir ile bu uygulamayı kullanmanın heyecanını yaşamaya başlayın. Android ve iOS platformlarında desteklenen apk dosyasını hileli pc com üzerinden ücretsiz olarak indir. 

Ghostegro Apk

Ghostegro Nedir ?

Ghostegro Apk, ücretsiz sosyal uygulama adı altında geliştirilen ücretsiz bir mobil uygulamadır. Ghostegro Android ve iOS gibi mobil cihazlarda kullanılabilen Gizli Instagram Hikayelerini görüntüleyen platformdur.

Ghostegro apk indir ile Instagram hesaplarını görüntüleyebilirsin. Profiline bakanları görebilir veya profilini diğer kullanıcılara gizleyebilirsin. Gizli Instagram hikayelerini izleyebilir ve kolayca kaydedebilirsin. Kaydettiğin fotoğraf ve videoları telefonuna indirerek onları istediğin zaman kullanabilir ve tekrar izleyebilirsin.

Ghostegro uygulamasının güvenli teknoloji alt yapısı sayesinde sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanabilirsin. Uygulamaya Instagram hesabınızla bağlandıktan sonra uygulamanın tüm özelliklerinin tadını çıkarın.

Gizli İnstagram profil görüntüleme uygulaması olan Ghostegro apk ile tüm zamanların en iyi ve en gerçekçi uygulamanın keyfini çıkarın.

Android ve iOS için Ghostegro Apk Nasıl İndirilir ve kurulur?

  1. Ghostegro Apk dosyasını indirmek ve yüklemek için hilelipc.com’a girin .
  2. Telefonunuzu/tablet bilgisayarınızı Ghostegro Apk dosyasını Android cihazınıza kurun.
  3. “Telefonunuz, güvenlik için yetkisiz kaynakların uygulama indirmesini ve yüklemesini önleyecek şekilde ayarlandı” uyarısına izin verin.
  4. Oyunun kurulumunu gerçekleştirin.
  5. İyi Oyunlar.

Bu yazımızda Ghostegro Apk ile ilgili önemli bilgileri sizlere anlatmaya çalıştık. Tüm yazımızı okuduktan sonra çeşitli eğlenceli ve harika özelliklere sahip olan Ghostegro Apk indir dosyasını sitemiz üzerinden verilen bağlantıdan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirme ile ilgili sorun veya sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir