Game Booster 4x Faster Pro Apk – GFX Tool Lag Fix Aracı

Buradan İndir
4.3/5 Oylar: 237,140
Geliştirici
G19 Mobile
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Game Booster 4x Faster Pro – GFX Tool & Lag Fix uygulamasının APK sürümünü web sitemizden ücretsiz olarak indir. Mobil cihazlarda oyun oynarken gecikmeyi düzeltmek ve performansı artırmak için en iyi uygulamalardan biridir. Game Booster 4x Faster Pro APK , cihazımızda herhangi bir oyunu oynamaya başladığımızda devreye giriyor. Düşük seviyeli Android cihazlarda PUBG gibi oyunlar oynayamıyoruz ve bir süre sonra cihazımız ısınmaya başlıyor ve oyun içi performansımızı etkilemeye başlıyor. Bazen gecikme sorunları nedeniyle sunuculardan atılırız. Tüm bunlardan kaçınmak için Game Booster 4x Faster Pro APK kullanabiliriz . Cihaz performansını artıracak ve oyunu iyileştirecektir.

Game Booster 4x Faster Pro Hakkında 

Oyun oynarken telefonunuz oyunları açmıyor mu ya da telefonunuzun hızı yavaş mı kalıyor. Bu sorunları ortadan kaldırmak için oyun severlere güzel bir haberimiz var. Game Booster 4x Faster Pro apk ile güvenli bir şekilde mobil oyunları oynamanıza sağlayacak. Yazımızın devamında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Game Booster 4x Faster Pro, oyuncuların en güvendiği isimlerden biridir. Kullanıcılarının mobil cihazlarının performansını en üst düzeye çıkarmasına ve cihazınızı gerçek bir oyun konsoluna dönüştürmesine olanak tanır. Bununla birlikte ağır oyunların orta kapasiteli cihazlara kurulabileceği ve çalıştırılabileceği anlamına gelir. 

Game Booster 4x Faster Pro Apk

Game Booster 4x Faster Pro İle En gelişmiş geliştirme teknolojisi uygulanır

Öncellikle kullanıcılar telefonunun çok daha güçlü ve daha hızlı çalıştığını hissedecek. RAM-Free Tweak, yalnızca 2GB RAM’e sahip akıllı telefonların oyun verilerini son derece yüksek grafiklerle çalıştırmasına olanak tanır. Oyununuzun optimizasyon sürecini otomatik olarak gerçekleştiren yardım kısımı da var. Bu iki tür yeni teknoloji, kaynaklarınızın etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak için paralel olarak uygulanır.

Bununla birlikte, cihazınızın pilinin son derece hızlı bir şekilde boşalmasını görebileceğiniz ve dikkat edilmesi gereken küçük bir sorun var. Oyunu en rahat ve güvenli şekilde oynayabilmeniz için size küçük bir tavsiye; yedek bir şarj cihazı bulundurmanızdır. Yeterli güç sağlamak, oyun performanslarının grafikleri en üst düzeye çıkarmasına da izin verecektir. Oyuncular HDR görüntü kalitesini ve özel efektleri alabilecekler. Dahası, oyununuz sırasında muazzam bir istikrar kazanacaktır.

GFX Aracı oyun deneyimini geliştirir

Oyuncular görüntü kalitesini 1080 piksele kadar özelleştirebilecek ve ayrıca oyun oynarken telefonunuzun bazı renklerini ve görünümünü de ayarlayabilirsiniz.

GFX Aracı

Game Booster 4x Faster Pro APK’daki GFX Aracı , oyundaki grafikleri ve resim kalitesini iyileştirir. Artık düşük kaliteli Android cihazlara sahip kişiler bu aracı kullanarak PUBG ve Free Fire gibi oyunları oynamanın keyfini çıkarabilir. Ayrıca, düşük RAM aygıtları için bu GFX aracı, performansı artırmalarına yardımcı olacaktır. FPS’yi artırmalarına ve grafikleri ayarlamalarına yardımcı olabilir.

Sıfır Gecikme Modu

Bu uygulama ile Sıfır Gecikme Modu, yalnızca “Game Booster 4x Faster Pro – GFX Aracı ve Gecikme Düzeltme” de sunulan en güçlü ve neredeyse benzersiz olanlardan biridir. Donanım Hızlandırılmış Oluşturma, Grafik Oluşturma Seviyesi, GPU Optimizasyonu, akıllı telefonunuzu gerçek bir oyun istasyonu yapan üç tür teknolojidir.

Google Play Store’daki En İyi Game Booster ve GFX Aracı. Performans ile optimize edilmiş oyun yapılandırması.

Özellikleri:

 • Otomatik Oyun Modu
 • RAM Temizleme
 • Özel Efektlerde HDR Kalitesi
 • FHD 1080p Çözünürlük
 • Bellek Yükü Temizleme
 • Depolama Yükü Temizleme
 • Sıcaklık (Soğutma)
 • Ağ Kararlılığı
 • Sıfır Gecikme Modu
 • Hızlı Güçlendirme
 • Hızlı Başlatma
 • GPU Optimizasyonu
 • Grafik Kalitesini İyileştirin
 • AI Desteği
 • Turbo mod
 • HUD Monitörü
 • GFX Aracı
 • Arka Plan Optimizasyonu

Nasıl kurulur

Game Booster 4x Faster Pro uygulamasını sitemiz üzerinden verilen Apk İndir seçeneğine tıklayın. Tıkladıktan sonra, indirme işleminiz bir saniye içinde başlayacaktır. Ardından indirme işlemi devam ederken cihaz ayarlarından bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekiyor ( Mobil >> Ayarlar >> Güvenlik >> Bilinmeyen Kaynaklar ). İndirdikten Sonra Bitti. İndirilen dosyayı Dosya Yöneticisinde aramanız yeterlidir.

Bundan sonra yüklemek için dokunabilirsiniz. Başarıyla yüklendikten sonra Game Booster 4x Faster Pro APK dosyasını açın ve gecikmesiz oyun oynamanın keyfini çıkarın.

GFX Aracı

Android için Game Booster 4x Faster Pro Apk İndir

Game Booster 4x Faster APK , yalnızca Android cihazlar için olan, ücretsiz, tam kilitli premium özelliklere sahip premium sürümdür. Yani aynı zamanda bir Android oyuncusuysanız, bu sizin için iyi bir haber olacak. Genel olarak, Game Booster 4x Uygulamasının premium özelliklerini elde etmek için herhangi bir şey yapmanıza gerek yok, sadece indirip yükleyin ve ardından ücretsiz olarak keyfini çıkarın. Bu nedenle, aşağıda verilen indirme düğmesine tıklayın ve doğrudan bir CDN indirme bağlantısıyla ücretsiz olarak edinin. Hilelipc.com’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz . Ücretsiz olarak daha fazla premium APK ve oyun için ziyaret etmeye devam edin.

Not : Herhangi bir indirme veya yükleme sorunuyla karşılaşırsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın. Teşekkür ederim.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir