Farming USA 2 Apk v

1.79
 • Ödeme
Plow, fertilize, plant and harvest your own crops on 9 different fields across 250 acres. Grow and sell corn, wheat, barley, soybeans and hay. Play cross-platform multiplayer with your friends, lending them a hand on their farm.
APK indir
3.8/5 Oylar: 5,752
Geliştirici
Bowen Games LLC
Güncellendi
December 8, 2021
Boyut
170M
Sürüm
1.79
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Farming USA 2

250 dönümlük alana yayılmış dokuz farklı alanda kendi ürünlerinizi Farming USA 2 uygulaması ile yetiştirin. Mısır, buğday, arpa, soya fasulyesi ve saman yetiştirilir ve satılır. Siz ve arkadaşlarınız platformlar arası çok oyunculu modda birlikte oynayabilir ve çiftlikte birbirinize yardım edebilirsiniz.

Traktörünüzü kırsal alanda sürerken, gerçek dünya fiziğini deneyimleyeceksiniz!

Hayvanları dört farklı şekilde yetiştirebilirsiniz!

farming usa 2
farming usa 2

Yeni özelliklere sahip geleneksel bir tarım oyunu oynamak ister misiniz? Farming USA 2 söz konusu olduğunda, şüphesiz memnun kalacaksınız. Bu oyun, gerçek bir çiftçinin tamamlaması gereken tüm çiftlik görevlerini düzgün bir şekilde simüle eder. Toğrağı sürmek, tohum dikmek, mahsulü sulamak ve gübrelemek ve sonunda hasat etmek. Oyuncular buğday, mısır, saman, arpa, buğday gibi çok sayıda ürünle harika tarım maceralarına sahip olacaklar… 9 farklı alana yayılmış 250 dönümden fazla arazi. Ayrıca, tarım sistemini geliştirmenize ve “platformlar arası çok oyunculu” seçeneğinin keyfini çıkarmanıza yardımcı olması için arkadaşlarınızı davet etmekten korkmayın. Farming USA 2 Apk İndir kullanarak alanlarımızı genişletmek için birlikte çalışalım.

Ek olarak, tarlalardayken birkaç dakikalık huzur ve sessizliğin tadını çıkarabileceksiniz. Bir sonbahar öğleden sonra, siz ve traktörünüz tarlalarınızda yürüyüşe çıkabilirsiniz. Açık havada vakit geçirmekten hoşlanan bir doğa aşığıysanız, kırsal manzarayı gerçekten takdir edebilirsiniz. Derin bir nefes alıp ağzınızı doğal malzemelerle temizledikten sonra işinizi bitirmek için çiftliğinize dönmeniz gerekecek.

SHAREit İle Dosya Yönetimi yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Farming USA 2 Özellikleri

 • Üretimi artırmak için çalışanların hizmetlerinden yararlanın.
 • Tarlalarınızı genişleterek daha fazla yiyecek yetiştirebilirsiniz.
 • Çeşitli gerçekçi traktörler kullanarak çiftliğinize özen gösterin.
 • Çabuk para kazanmak için ağaçları kesin.
 • İklim nedeniyle tarlaları etkiler
 • Oyun denetleyicileri için tam destek var.
 • İnandırıcı bir 24 saatlik döngü
 • Çamurla ve buzla dolu mevsimler
 • Kırpma ve hayvan hızı ayarlarınızı tercihlerinize göre değiştirin.
 • Direksiyon simidini tercihinize göre eğin veya hareket ettirin.
 • Grafiklerinizi ve çözünürlüğünüzü yükselterek oyuncunun deneyimini geliştirin.
 • Göz açıp kapayıncaya kadar traktörler arasında ışınlanın.
 • Kullanımı kolay bir ara yüz kullanarak alanları, ekipmanı ve hayvanları yönetin.

Farming USA 2 İndir

Farming USA 2 eğlenceli ve eğitici bir çiftlik simülasyonudur. Bitki ve sebze geniş bir yelpazede yetiştirilmesi için geldiğinde, onu seven insanların önemli bir göre ile karşı karşıya gelecek. Oyunda bir çiftçi olarak başlamak, sadece çiftçiliği öğrenmek için değil, aynı zamanda hayvancılığı öğrenmek anlamına da geliyor. Hayvancılık hiç denemediğin bir şey mi ve eğer öyleyse, hemen başlayabilirsin! Farming USA 2’nin her adımda size rehberlik edecek.

İneklerin daha hızlı gelişmesine yardımcı olmak için özel yemler kullanabilirsiniz, ancak çoğunlukla tarlada ot yiyeceklerdir. Diğer erkeklerle çiftleşirken bu akılda tutulmalıdır. Hızlı bir şekilde büyük bir süt ineği sürüsü edinebilir ve bu sitelerden süt satarak gelirinizi artırabilirsiniz. Süt sürüsüne ek olarak bir domuz sürüsü de yetiştirebilirsiniz. Bir domuz ahırı inşa edin ve domuz popülasyonunuzu 2.000’e yükseltin. Hilelipc.com olarak  bu eğlenceli çitlik oyunu Farming USA 2 apk dosyasını Google Play mağazasından belli bir para ödeyerek indirin.

Görüntüler

Yenilikler

-Fixed more screen/interface issues
-Fixed some camera issues
-Updated double-crop soybean planting/yields

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir