Android için Farming Simulator 14 (Fs 14) Apk

1.4.4
Mobil ve tablet üzerinde Simülatörü 14 Tarım da tarım kariyer başlayın! Sizin hasat hayallerini yerine getirmek için çiftlik ve alanları kontrol altına almak.
APK indir
4.0/5 Oylar: 1,006,844
Geliştirici
GIANTS Software
Güncellendi
17 Tem 2017
Sürüm
1.4.4
Gereksinimler
2.3.3
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Farming Simulator 14 APK + Fs 14 apk , her türlü gerçek marka tarım ekipmanı dahil bir düzineden fazla aracı sürebileceğiniz bir açık dünya oyunudur.

Farming Simulator 14 apk

Android için Farming Simulator 18 APK İndir (Fs 14) Apk

Farming Simulator 14 APK, popüler çiftçilik simülatörü serisinin devamıdır. Bu franchise’ın yalnızca buğday toplama hayranları arasında değil, aynı zamanda ciddi simülasyon hayranları arasında da büyük bir popülerlik kazandığı belirtilmelidir. Bu nedenle, bu bölüm önceki sürümlerin tüm tipik unsurlarını korumuştur.

Her aracın direksiyonu orijinal ve Farming Simulator 14 APK 3d oynanışına özeldir, bu nedenle büyük bir biçerdöver kullanmak küçük bir SUV sürmek gibi hissedeceksiniz. Her aracın kendi azami hızı ve benzersiz özellikleri vardır.

FS 148 APK İndir’in en çekici unsurlarından biri, hasat ettiğiniz her şeyin kar için satılabilmesidir. Başka bir deyişle, yalnızca araba kullanıp hasat etmekle kalmaz, aynı zamanda hasatınızı ve gelirinizi nasıl yöneteceğinizi de öğrenebilirsiniz. Neyi ne zaman satacağınızı bilmek, iyi bir çiftlik yönetimi için çok önemlidir.

fs 14 hile

Farming Simulator 14 APK, çeşitli tarım ekipmanlarını sürmenize, mahsulünüzü en yüksek teklifi verene satmanıza ve genel olarak kırsal yaşamın tadını çıkarmanıza izin veren harika bir çiftçilik simülatörüdür. Oyunu hilelipc ya da direkt Google Play üzerinden indirin.

Farming Simulator 22 Apk, sizi bir çiftçinin yerine koyan inanılmaz derecede gerçekçi bir çiftçilik oyunudur. Bu yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Görüntüler

Yenilikler

• Improved in-app purchase reliability

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir