Far Cry 6 Apk 2021

1.0
Android ve iOS'ta Far Cry 6 Mobile mevcuttur. Artık beklemeyin, işletim sisteminizi seçin ve Android ve iOS için Far Cry 6 Mobile APK'sını indirin!
APK indir
4.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
EightySix Studio
Güncellendi
January 23, 2021
Boyut
11M
Sürüm
1.0
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android ve iOS’ta Far Cry 6 Mobile mevcuttur. Artık beklemeyin, işletim sisteminizi seçin ve Android ve iOS için Far Cry 6 Mobile APK’sını indirin!

Far Cry 6 Nedir ?

Far Cry 6, Küba’dan esinlenen kurgusal bir Karayip adası olan Yara’da yer almaktadır. Ada, El Presidente, Anton Costillo ve isyankar bir nüfusa sahip en yeni oğlu Diego’ya karşı isyan ediyor. Bu bir diktatörlük ve Costillo ülkenin çıkarlarının güvence altına alınması gerektiği konusunda kararlı, yoksa ülke patlayacak.

Ancak bu siyah beyaz bir hikaye değil; Costillo, güç ve zenginlik konumunda doğdu. Ve süreç halihazırda devam ederken, babası El Presidente’nin görevini üstlendi.

Far Cry 6 Apk İndir

Costillo, bittikten sonra uzun yaşamak istemiyor ve oğlu Diego’nun öldükten sonra ülkeyi yönetebilmesini sağlamak için çok çalışıyor. Öte yandan Diego’nun nasıl bir vali olmak istediğine dair hiçbir fikri yok.

Öte yandan, ana karakter oyuna bir katılımcı değil. Dani Rojas gibi siz de bir özgürlük savaşçısı ve Yara Adası’ndan zaferle ayrılmak isteyen asi bir askersiniz. Dani bir kadın veya erkek rolünü üstlenmelisiniz.

Far Cry 6 Mobile

Far Cry 6 Mobile, mevcut ve yeni nesil konsollar için Ubisoft serisinin amiral gemisi oyunlarının en sonuncusudur. Başrolde Breaking Bad’den Giancarlo Esposito ile oyun heyecan verici modern bir ortama odaklanacak.

Görüntüler

Yenilikler

Android ve iOS'ta Far Cry 6 Mobile mevcuttur. Artık beklemeyin, işletim sisteminizi seçin ve Android ve iOS için Far Cry 6 Mobile APK'sını indirin!

1 yorum "Far Cry 6 Apk 2021"

  1. Saul diyorki:

    It’s going to be ending of mine day, however before end I am reading this fantastic
    paragraph to improve my knowledge.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir