Duolingo Plus Apk – Yabancı Dil Eğitimi

Varies with device

Uzmanların ve saygın gazetelerin çok takdir ettiği bir dil öğrenme uygulaması Duolingo Plus: Learn Languages. Kullanıcılar, uygulama tarafından desteklenen dilleri takip ederek yazılmış heyecan verici dersler olan kaynaklara erişebilirler. Diğer dil öğrenme uygulamaları ile karşılaştırıldığında, Duolingo'nun avantajlarından biri, 'oyunlaştırma' ilkesini kullanma şeklidir. Duolingo'nun dersleri, sadece bir oyun oynuyormuşsunuz hissi verecek şekilde sunar. Dersleri tamamladığınızda deneyim puanı kazanırsınız. Bir hata canınız azalır. Duolingo, öğrenme deneyimini eğlenceli bir video oyunu gibi hissettirmeyi hedefliyor ve şaşırtıcı derecede başarılı. Duolingo Plus Apk dosyasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirin.
Download APK
4.6/5 Votes: 10,948,840
Developer
Duolingo
Updated
May 11, 2021
Size
Varies with device
Version
Varies with device
Requirements
Varies with device
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Uzmanların ve saygın gazetelerin çok takdir ettiği bir dil öğrenme uygulaması Duolingo Plus: Learn Languages. Kullanıcılar, uygulama tarafından desteklenen dilleri takip ederek yazılmış heyecan verici dersler olan kaynaklara erişebilirler. Ayrıca, çeşitli öğrenme yöntemleri, alıştırmalar ve beceri uygulama türleri olduğunda yabancı dil öğrenmek tamamen etkili hale gelir. Dolayısıyla bu, geniş bir kitleye mükemmel şekilde uyan bir platformdur.

ETKİLİ YABANCI DİL ÖĞRENME UYGULAMASI

Dil becerilerini geliştirmek isteyenler, günümüzün en iyi dil öğrenme platformlarından biri olan Duolingo uygulamasını denemelidir. Çeşitli konulara yayılan derslerle becerilerinizi geliştirmek için zaman harcayacaksınız. Böylece daha önce gözden kaçırdığınız veya unuttuğunuz bilgileri yeniden elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır öğrenmek istediğiniz yeni bir dil ile başlamak için temel oluşturur.

Tamamen harika bir yeni özellik, herhangi bir dil öğrenirken ipuçlarıdır. Bir dersin simgesine dokunarak oldukça basit bir şekilde bulabilirsiniz ve oradan ipuçları ve başlangıç ​​görünecektir. İpuçlarına tıklamanız gerekiyor ve dil bilgisi, kelime bilgisi veya telaffuz becerileri için öneriler gözlerinizin önünde belirecek. Bu uygulamadaki eğlenceli sınavlara girmeden önce öğrendiklerinizi gözden geçirebilir veya yeni bir derse başlayabilirsiniz.

DUOLİNGO ENGLİSH TEST

Bir dil öğrenirken belirtilmesi gereken faktör, bulabileceğiniz çeşitli dersler sistemidir. Özellikle Duolingo’daki dersler bir ağaç gibi düzenlenmiştir ve aynı zamanda geçmeniz gereken bir süreçtir. Bu uygulamadaki dersler tamamen uygulamaya ve günlük iletişime bağlıdır. Yani bu, nereden başlayacağınızı bilmeden öğrenmeniz için mükemmel bir uygulama ve zamanla egzersizler tamamen farklılaşıyor.

Bu uygulama için seveceğiniz üç farklı dil becerisini deneyimleyeceksiniz. Bu bilginin açıklaması tamamen çeşitlidir ve bazen o kadar komiktir ki, öyle hissedeceksiniz. Daha ilginç hale gelen bilgiler için, kullanıcılar belirli bir hedefi gerçekleştirebileceklerini düşünebilir ve korkmak yerine dili öğrenmek isteyebilirler. Dil becerileriniz alıştırmalarla geliştirilecektir.

Alıştırmaların sayıları ve uygulama şekli çeşitlidir; kelime sıralama alıştırmaları yaparken, doğru cevabı seçerken ve diğer birçok türde becerilerden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, ses öğesi her zaman herhangi bir yabancı dil öğrenme uygulamasının görmezden gelemeyeceği bir öğedir. İletişime daha fazla erişmenize yardımcı olan yararlı bir belgedir. Basit cümleleri tekrarlayarak telaffuzunuzu geliştirebilir ve tamamen gerçekçi olduklarından emin olabilirsiniz.

Yabancı Dil Eğitimi Uygulaması

Bir dil öğrenme uygulaması için, öğrencilerin etkileşimde bulunmak ve hatta birlikte çalışmak için doğru arkadaşları bulabilmeleri için Duolingo tarafından oluşturulan bir topluluğu kesinlikle kaçırmamalısınız. Dolayısıyla bu, yararlanmanız gereken büyüleyici bir işlev olarak görülebilir; kullanışlılığı, iletişim kurmada iyi olan veya başkalarıyla iletişim kurmak istemeyen kişiler gibi herhangi bir kitleye mükemmel şekilde uyacaktır.

Çoktan seçmeli veya kelime doldurma ile ilgili bir alıştırma yaptığınızda, bazen birçok nedenden dolayı ne yapabileceğiniz konusunda kafanız ister istemez kafanız karışacaktır. Oradan yanlış yaparsanız, kendi başınıza çözemeyeceğiniz sorular hissedeceksiniz. Her zaman yanınızda olan bir topluluk olduğunda tamamen çözülür ve interaktif bölüme tıkladığınızda yaptığınız egzersizle ilgili spesifik açıklamalar çıkacaktır. Bu yüzden ortaya çıkan hiçbir şeyi görmezden gelmeyin.

Duolingo Plus Apk İndir

Duolingo, İspanyolca, Fransızca, Portekizce veya başka herhangi bir dili öğrenmek için harika bir kaynaktır. Aynı zamanda çekici bir görsel stile sahiptir ve Duolingo Plus Apk dosyasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirin.

Yukarıda bahsedildiği gibi, gözlerinizin önünde beliren bir ders sistemi var ve onları tamamlamak ve dil becerilerinizi geliştirmek için zaman ayıracaksınız. Ayrıca, tamamlamanız için yararlı bilgilerle ilişkili oyunları deneyimleyebilirsiniz. Oradan ayrıca sanal öğeler ve kaynaklar alacaksınız; öğrenme sürecinde kendinizi tamamen motive hissetmenizi sağlayacak unsurdur. Aynı zamanda, herhangi bir yerde ders çalışabildiğiniz zaman öğrenmek de daha keyifli hale gelir.

Duolingo’nun benzersiz bir özelliği, istediğiniz yerde çalışmanıza yardımcı olmak için telefon platformunda ve web sitesi gibi diğer platformlarda mevcut olmasıdır. Oradan, çalışma programınızı seçmek de gerekli bir faktördür. Ek olarak, uygulamada her dilin öğrenicileri için özel olarak hazırlanmış podcast’ler veya hikayeler de bulunur. Sıradan konuşmaları dinlemek ve tekrarlamak için podcast’ler ve hikayeler bulabilir ve zamanla günlük bir iletişim düzeyine ulaşabilirsiniz.

 

Images

What's new

New on Android: language tips! Tap the Tips icon next to certain skills to get helpful explanations of grammar, pronunciation and useful phrases. Now available in our Spanish, French and Chinese courses, with more to come!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *