Dude Theft Wars Apk Hileli İndir

Buradan İndir
4.4/5 Oylar: 539,338
Geliştirici
Poxel Studios
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dude Theft Wars Apk

Dude Theft Wars Apk, olasılıklarla dolu devasa bir şehirde neredeyse istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz birinci şahıs sandbox aksiyon oyunudur. Bir araba çalabilir, deli gibi sürebilir ve hatta bir süre dönme dolaba binebilirsiniz.

Dude Theft Wars Apk Hileli İndir

Dude Theft Wars hileli, dokunmatik ekranlara çok uygun basit kontrollere sahiptir. Sanal d-pad, ekranın sol tarafında bulunurken, tüm işlem düğmeleri sağ taraftadır. Saldırmak, silahları değiştirmek, zıplamak ve çeşitli nesnelerle etkileşim kurmak mümkündür.Sitemiz üzerinde dude theft wars apk dosyasını indirebilriisiniz.

Dude Theft Wars’da motosikletler ve diğer arabalar dahil bir düzineden fazla farklı aracı sürebilirsiniz. İlk başta çok fazla silahınız olmasa bile tabanca, makineli tüfek, saldırı tüfeği, av tüfeği ve diğer silahları satın alabilirsiniz. Tabii ki, bunu yapmak için para kazanmak için çalışmanız gerekecek.

Dude theft wars para hilesi

Dude Theft Wars, özellikle çeşitli durumlarda eğlenceli olan tuhaf ve eğlenceli bir ‘sandbox’tır. Polis memurları haritanın bazı bölümlerinde eğlenceli müzik eşliğinde dans ederken, oyunun geliştiricilerinin ofisleri diğerlerinde vb. Bulunabilir. Her seviyede eğlenceli bir oyun. Dude theft wars para hilesi oyuna ulaşmak için Apk İndir düğmesine tıklayınız.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir