Drift Max Pro Apk Para Hileli Son Sürüm İndir

2.4.68

Drift Max Pro Apk İndir- Drift Max Pro Apk Son Sürümünü sitemizden indirebilirsiniz. Drift Max Pro Apk Para Hileli Son Sürüm İndir
Download APK
4.6/5 Votes: 21,895
Developer
Tiramisu
Updated
April 12, 2021
Size
54M
Version
2.4.68
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Drift Max Pro apk , Tiramisu’nun ürettiği ve geliştirdiği, yarış oyunu segmentinde bilinen bir birim olan, uzun yıllardır bu konuyu temel alan bir dizi kaliteli ürün sayesinde geliştirdiği geleneksel bir mobil yarış oyunudur . 

Tiramisu’nun piyasaya sürülen her ürünü, bir önceki versiyona göre giderek artan kalitesi nedeniyle oyunculardan büyük beklentiler aldı. Ayrıca mobildeki diğer pek çok geleneksel yarış oyunu gibi, Drift Max Pro da artan zorlukla zorlu yarış pistlerini getirerek oyuncuların yarış becerilerini özgürce geliştirmelerini sağlayacak. 

Drift Max Pro Apk
Drift Max Pro Apk

Drift Max Pro Apk Para Hileli Android oyun Club

Drift Max Pro Android Oyun Club içinde, araç yükseltmeleriyle ilgili çeşitli farklı özellikler vardır. Bunlar oyuncuların akılda tutulmasını gerektirir. Buna göre, farklı bileşenleri yükseltmek, hız sınırını artırmak, belirli bir süre içinde hızlanma yeteneğini artırmak veya kontrol hassasiyetini artırmak gibi farklı etkiler getirecektir… Buna karşılık, arabanın görünümünü yenilemek, yalnızca benzersiz bir oyuncunun benzersizliğini oluşturmaya yardımcı olur. diğer yarışçılar Ayrıca, finansal olarak uygun olduğunda daha kaliteli yarış arabaları satın almak her oyuncu için önemli bir iştir.

Oyun modları

Oyuncuların arabaları kontrol etme şekli genellikle diğer yarış oyunlarına benzer. Oyuncular, birçok farklı görünüm ve birçok farklı işlem dahil olmak üzere arabayı kontrol etme yöntemlerini özgürce seçebilirler. Doğrudan ekrandaki düğmelere basmak, ekranı hareket ettirmek için eğmek vb.

Oyuncuların bunun gibi ilahi “Drift” aşamalarını gerçekleştirmelerine izin veren birçok çekici oyun modunun yanı sıra birçok göz alıcı yola sahiptir! Ancak Drift Max Pro’daki talihsiz nokta, bu oyunun henüz oyuncuların diğer oyuncularla etkileşime girmesine izin vermemesi ve hala tamamen çevrimdışı bir oyun olmasıdır. Ancak bu aynı zamanda birçok oyuncunun Drift Max Pro’da beğendiği bir avantaj. Bu oyun, kurulum tamamlandıktan sonra ağa bağlanmaya ihtiyaç duymaz.

Drift Max Pro Özellikleri

  • Çeşitli yarış pistleri: dünya çapında birçok ünlü yarış haritası.
  • Süper araba türleri: Drift Max Pro, dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden düzinelerce süper arabaya sahiptir. Ford ve Toyota’dan Ferrari veya Lamborghini gibi büyük arabalara kadar birçok araba garaja gitmek için sizi almanızı bekliyor.
  • Piyasadaki herhangi bir yarış oyununa kolayca uyan son derece güzel 3D grafikler. Drift aşamanızı vurgulayan benzersiz hareket efektleri.
  • Oyunun sesi son derece gerçekçi. Asfalttaki taşlama disklerinin sesi sizi mutlaka heyecanlandıracaktır. Oyunda ateşli model kızlarla kazanmanın keyfini çıkarın.

Sonuç Olarak

Oyunu indirdikten sonra tüm günümü Drift Max Pro oynayarak geçirdim. Bu oyun, oynamak için İnternet bağlantısı gerektirmez, bu nedenle kalitesinden ve akıcılığından tamamen memnunsunuz. Sanatsal Drift yapma veya pahalı süper arabalar satın alma hissi harika. Daha güzel oyunlar keşfetmek ve apk indirmek için Hilelipc.com düzenli olarak ziyaret edin ! Teşekkürler, iyi günler.! İyi eğlenceler.

Images

What's new

Drift Max Pro Apk İndir- Drift Max Pro Apk Son Sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *