Dealers Life Premium Mod Apk / İkinci El Dükkanı İşletme

1.24
Dealers Life Premium Apk v1.24, iş, ticaret ve mağaza yönetimi oyunlarını seven hocalarım için güncelleme ihtiyacı duyduğum, Abyte Entertainment firmasının üstlendiği en popüler Android oyunlarından birisidir. Sizde bu uygulamayı Google Play ya da HileliPc.com üzerinden indirebilirsiniz. Dealer's Life is a funny tycoon game where you manage your own pawn shop. Haggle with infinite generated customers to buy and sell infinite generated items!
APK indir
4.3/5 Oylar: 17,578
Geliştirici
Abyte Entertainment
Güncellendi
September 24, 2020
Boyut
66M
Sürüm
1.24
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dealers Life Oyun Hakkında

Dealer’s Life, kendi rehinci dükkanınızı işlettiğiniz eğlenceli bir iş adamı oyunudur. Sonsuz sayıda ürün alıp satmak için sonsuz sayıda müşteriyle pazarlık yapın!
Müzakere, psikoloji ve yönetim becerilerinizle piyon imparatorluğunuzu kurarken saatlerce eğlenin! Prosedürel oluşturma, özel karakterler ve rastgele olaylar sayesinde bundan sonra ne olacağını asla bilemezsiniz!

Dealer’s Life Oyunun Temel Özellikleri

 • Alınacak ve satılacak sonsuz sayıda ürün var, tümü prosedürel olarak oluşturulmuş, kaçınılması (veya istismar edilmesi!) için sahte ve sahte ürünler var.
 • Her biri kendi kişiliğine ve görünümüne sahip, tamamı prosedürel olarak oluşturulmuş, pazarlık yapılacak sonsuz sayıda müşteri. Sadece onlara bakarak nasıl bir insan olduklarını söyleyebilecek misiniz?
 • En akıllı ve en hızlı teklif veren olun ve şimdiye kadar gördüğünüz teknolojik olarak en gelişmiş pazarlık motoruyla heyecan verici açık artırmalarda prestijli ürünleri satın almak için rakiplerinizi yenin!
 •  Karakterinizin yeteneklerini özelleştirin ve size en uygun oyun stilini bulana kadar geliştirmek istediğiniz şeye bağlı olarak farklı oyunlar oynayın.
 • Envanterinizi, şehirdeki konumunuzu, günlük maksimum müşteri sayısını ve rehin dükkanınızın diğer birçok özelliğini takip edin.
 •  İşinizde size yardımcı olmaları için çalışanları işe alın: en iyi uzmanları, restoratörleri, profil oluşturucuları, analistleri, memurları ve diğer profesyonelleri arayın. Kâr için satın alın, onarın, tahmin edin ve yeniden satın!
 • Rastgele olaylar, yinelenen karakterler ve farklı oyun sonları nedeniyle her oyun farklı olacaktır!
 • Çok fazla mizah ve kült filmlere ve video oyunlarına göndermeler var.

Her biri kendi davranış ve özelliklerine sahip binlerce benzersiz müşteri: hepsi, fiziksel görünümlerine yansıyan bireysel psikolojik özelliklerine bağlı olarak müzakereler sırasında farklı davranırlar. Kiminle uğraştığınızı, onlara nasıl davranacağınızı, ne zaman zorlayacağınızı ve tekliflerini ne zaman kabul edeceğinizi anlamak için karakterinizin Insight becerisini kullanmak size kalmış.

Şehirde daha iyi bir görünüme ve daha iyi bir konuma sahip yeni bir rehin dükkanına taşınmak için yeterince para biriktirmeye çalışın: günlük müşteri sayınız şüphesiz artacaktır! Ayrıca, daha fazla müşteri çekmek için envanterinizi efsanevi öğelerle dolu tutun!

Dealer’s Life ile dünyanın en iyi tüccarı olmak için piyasayla savaşabilir ve nihai rehin dükkanı deneyimini yaşayabilirsiniz!

Dealers Life Premium Mod Apk

★ Aşağıdaki bonus içeriğe erişmek için Dealer’s Life’ın Premium sürümünü satın alın:

 • Reklamlarla kesintiye uğramadan ve internete bağlanmadan oynayın.
 • Depolama müzayedeleri, birçok gizli hazineyi bulmanın en iyi yolu • Büyük Usta şöhret seviyesinin kilidi açıldı.
 • The Forger, eşyaları daha değerli hale getirmek için döven karanlık bir çalışan. • Her yeni oyunun başlangıcında iki kat nakit para ve özel bir efsanevi eşya!
 • Beyaz Saray da dahil olmak üzere dört yeni lüks mağazanın bulunduğu yepyeni ve seçkin bir bölge! ★

Dealers Life Premium Mod Apk İndir

Dealers Life Premium Apk v1.24, iş, ticaret ve mağaza yönetimi oyunlarını seven hocalarım için güncelleme ihtiyacı duyduğum, Abyte Entertainment firmasının üstlendiği en popüler Android oyunlarından birisidir. Sizde bu uygulamayı Google Play ya da HileliPc.com üzerinden indirebilirsiniz.

We are constantly improving the game, if you have any feedback about the game, your experience or anything else have a look at our Roadmap ( https://trello.com/b/nAAmRDHM ) and contact us through our social media pages:
•  Facebook: https://www.facebook.com/DealersLife
•  Twitter: https://twitter.com/DealersLife

This game contains advertising for some third parties which will redirect you to a third-party site. You can disable your device’s ad identifier being used for interest-based advertising in the settings menu of your device. This option can be found in the Settings app > Accounts (Personal) > Google > Ads (Settings and Privacy) > Opt out of interest-based ads.

Görüntüler

Yenilikler

V. 1.24
- The Back key now closes the last opened window or the notebook
- Performance improvements
- Bug fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir