Bowmasters Mod Hileli Apk

2.14.8
Bowmasters hileli apk oyunu ile heyecan verici uzun mesafeli savaşlarda yer aldığınız bir 2D strateji oyunudur. Şöyle çalışır: önce vurursunuz, sonra düşmanınız ve diğer kişinin yaşam çubuğunu sıfıra indiren ilk kişi kazanır.
APK indir
4.5/5 Oylar: 5,351,983
Geliştirici
Miniclip.com
Güncellendi
December 21, 2020
Boyut
Varies with device
Sürüm
2.14.8
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bowmasters  Apk

Bowmasters apk, heyecan verici uzun mesafeli savaşlarda yer aldığınız bir 2D strateji oyunudur. Şöyle çalışır: önce vurursunuz, sonra düşmanınız ve diğer kişinin yaşam çubuğunu sıfıra indiren ilk kişi kazanır.

Bowmasters Nasıl Oynanır

Silahınızı (yay, Molotof kokteyli, Viking baltası veya başka bir şey olabilir) ateşlemek için ekrana dokunun ve geriye doğru kaydırın. Vuruşun veya vuruşun gücü ve açısı daha sonra gösterilecektir. Parmağınızı kaldırdığınızda, darbeyi bırakacak ve rakibinize vurup vurmadığınızı kontrol edeceksiniz.

Bowmasters  Apk Hile İndir

Bowmaster Hileli apk , her biri kendi benzersiz kılıcı olan 30’dan fazla farklı karaktere sahiptir. Sadece bir karakterin kilidi açılmış olarak başlarsınız, ancak ilerledikçe ve seviyeleri kazandıkça hepsinin kilidini açabilirsiniz. Bowmaster Hileli apk dosyasını Apk indir seçeneğini kullanarak indirebilirsiniz.

Bowmaster, komik grafiklere ve çeşitli oyun modlarına sahip çılgın bir 2D aksiyon oyunudur. Makineye veya rakibe karşı oynarsanız, savaşlar her zaman bir felakettir. Bowmaster Hileli apk İndir oyunun keyfini çıkar.

Unutamayacağınız 10 Miniclip oyunu

Uzun zamandır Miniclip’in büyük hayranıyız. Her şey 2001 yılında, bir oyun web sitesinin elektronik oyunlar için dünyaca ünlü bir referans haline gelmesiyle başladı. O kadar büyüdü ki, mevcut nesil konsollar için de birkaç oyun başlattılar.

Uzmanlıkları, herkesin takdir edeceği temel oyun öğeleri içeren canlı aksiyon oyunlarında yatmaktadır. Android için en iyi Miniclip oyunlarının bu listesi için, en iyi bilinen oyunlarından bazılarını seçtik. Bowmaster Hileli apk oyunu oynamak için Apk dosyasını indirip oyunun tadını çıkarın.

Görüntüler

Yenilikler

Bug fixes and general improvements.

bowmasters apk,
bowmasters hile,
bowmasters hileli,
hileli bowmasters,
bowmasters apk hile,
bowmasters apk indir,
bowmasters apk dayı,
apk bowmasters,
bowmaster hileli,
bowmasters indir,
bowmaster indir,
bowmasters hile indir,
bowmasters hile apk,
bowmasters karakter hilesi,
bowmaster apk indir,
apk dayı bowmasters,
bowmasters para hilesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir