Beggar Life 3 APK Mod (Sınırsız para, iksir) İndir

1.4.0
Beggar Life 3 is the 3rd addition to the Life series that combines idle and clicker games.
APK indir
4.5/5 Oylar: 36,307
Geliştirici
manababa
Güncellendi
Apr 14, 2022
Sürüm
1.4.0
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Beggar Life 3 Mod APK ile Sınırsız para, iksir ile destansı bir sonsuz boşta tıklama oyununun tadını çıkarın. Basit grafikleri ve hafif yapısı %100 gecikmesiz oyun oynamayı garanti eder. En son sürümü hilelipc.com veya Google Play üzerinden indir.

beggar life 3 mod apk
beggar life 3 mod apk

Beggar Life Hakkında 3

Şehirdeki en fakir dilenci olarak başladığınızı gören hikaye odaklı bir oyundur. Daha sonra en zengini olmak için yolunuza devam etmelisiniz! Oyun, mağaza açmak ve personel işe almak da dahil olmak üzere birçok yükseltme ve yapılacak şeyi içeriyor.

Oyun oldukça ilerici ve siz daha fazla para kazandıkça zorlaşıyor. Neyse ki, çevrimdışı olduğunuzda bile para kazanabilirsiniz! Bu hoşunuza gidebilecek bir şeye benziyorsa, Android için Beggar Life 3 APK‘ya göz atın.

Beggar Life 3 APK ‘ın Diğer Olağanüstü Özellikleri

  • Yarı Zamanlı Dilenciler İşe Alın. Bu oyunda yarı zamanlı dilenciler kiralama seçeneğiniz var. Bu, ekstra para kazanmanın ve yeni eşyalar almanın harika bir yoludur. İşletmeniz için büyük bir varlık olabileceğinden, her zaman yeni yarı zamanlı dilenciler için uyanık olun!
beggar life 3 mod apk for android
  • Başarılar. Bunlar size sadece övünme hakkı vermekle kalmayacak, aynı zamanda sizi değerli eşyalarla ödüllendirecek. Her zaman en iyi puanı almaya ve tüm başarıları kazanmaya çalışın!
  • Seviye atlamak! Amacınız nihai CEO olmak olmalıdır. Bunu yapmak için karakterinizin seviyesini yükseltmeniz gerekir. Seviyeniz ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla özellik ve seçeneğin kilidi açılır. Hatta başka şirketler satın alabilir ve yeni şehirler inşa edebilirsiniz.
  • Dünyanın En Zengin Adamını Zekiyle Alt Edin. Oyun, dünyanın en zengin adamı ile rekabet edebileceğiniz bir Zengin Kule özelliğine sahiptir. Onu alt etmek ve dünyanın en zengin insanı olmak için elinden gelen her şeyi yapmalısın!

Beggar Life 3 MOD APK İndir

Beggar Life 3 MOD APK indir, oyundaki tüm özelliklere ve öğelere erişmenizi sağlayan oyunun değiştirilmiş bir sürümüdür. İşte özel özellikleri:

  • Beggar Life 3 MOD APK Sınırsız Para ve İksir. Bu MOD ile oyunda istediğiniz her şeyi satın almak için ihtiyacınız olan tüm paraya sahip olacaksınız. Ayrıca sınırsız iksiriniz olacağı için karakterinizi hızlı bir şekilde yükselteceksiniz.
beggar life 3 mod apk 2022
  • Reklamsız. Android için Beggar Life 3 MOD APK, dağınık ve dikkat dağıtıcı olmayan bir oyun deneyimi için optimize edilmiştir.
  • Tüm Öğelerin Kilidi Açıldı. Beggar Life 3 MOD APK’da tüm kıyafetlerin ve eşyaların kilidi zaten açık. Bu, imparatorluğunuzu hemen inşa etmeye başlayabileceğiniz anlamına gelir!

Sonuç Olarak

Beggar Life 3 APK, girişimcilik becerilerinizi test eder ve gelişen dilenci imparatorluğunuzu kurmanıza izin verir. Birçok özelliği ve eşyası ile saatlerce eğleneceksiniz! Şimdi alın ve en büyük dilenci CEO olma yolculuğunuza başlayın!

Görüntüler

Yenilikler

[ 1.4.0 Update ] - Las Vegas Opened! - Added Jeju island, Las Vegas Achievements and Trophies

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir