Annihilation Mobile APK İndir

0.0.3.44
Annihilation Mobile APK, kısa bir süre önce oyun pazarında piyasaya sürülen ilginç bir hayatta kalma oyunudur
APK indir
3.4/5 Oylar: 8,135
Geliştirici
Crisis Entertainment LLC
Güncellendi
January 28, 2022
Boyut
529M
Sürüm
0.0.3.44
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Annihilation Mobile APK, kısa bir süre önce oyun pazarında piyasaya sürülen ilginç bir hayatta kalma oyunudur. Bu oyun, bitirme aşamasında olmasına rağmen, modern fütüristik ortamın yanı sıra çekici oynanışı ile oyuncuları hızla cezbetti. 

Not: State of Survival veya Rules of Survival 2.0 gibi diğer hayatta kalma oyunlarına da başvurabilirsiniz .

Annihilation Mobile Hakkında

Annihilation Mobile – Birçok özel iyileştirme içeren yeni hayatta kalma oyunu

Şu anda, hayatta kalma oyunları birçok ülkede popüler. Çekici oynanışla, anlaşılması kolay bir hikaye, oyuncuların harika bir deneyim yaşamasına yardımcı olur. Ancak bu, kendinize uygun bir oyun seçmenizi biraz daha zorlaştıracaktır. Merak etmeyin, sizi Annihilation Mobile adlı bir oyunla tanıştıracağız.

Annihilation Mobile APK
Annihilation Mobile APK

Bu, yayıncı Crisis Entertainment LLC’nin entegre ettiği çok boyutlu bir bakış açısıyla size yeni duygular verecek bir hayatta kalma oyunudur. Daha spesifik olarak, bu oyun, diğer rakiplerle hayatta kalma savaşını başlatmak için oyuncuları gelecekteki savaş alanlarına getirecek. Oyun şu anda hem Android hem de iOS platformlarında geliştirilmektedir. Böylece oyuncular oyunu kolayca indirebilir ve hızlı bir şekilde deneyimleyebilir.

Heyecan verici gelecek sahnesi

Annihilation Mobile gelecekte, özellikle 2030 yılında geçiyor. Bu, Dünya’nın uzaydaki organizasyonlar tarafından işgal edilme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu bir zamandır. Bunlar arasında ordusunu sürekli geliştiren ve geniş çaplı bir genel saldırıya hazır olan gizli örgüt Konseyi’nin ortaya çıkması da vardı. Oyunda, aynı Dünya’yı koruma fikrine sahip üyeleri toplama görevi ile kahraman bir savaşçı olacaksınız. Sizin ve takım arkadaşlarınızın tek yapmanız gereken Konsey organizasyonunu bir an önce yok etmek. Unutmayın, bu basit bir görev değil çünkü bu organizasyonda çok sayıda iyi dövüşçü var.

Annihilation Mobile’ın oynanışı, tanıdık hayatta kalma oyunlarına benzer, diğer oyuncularla birlikte yere düşersiniz. Oyuncunun ilk görevi, kendilerini düşmana karşı savunabilmek için gerekli silahları bulmaktır. Kullanılan öğeler harita boyunca dağılmış olacaktır. Çabuk bitirmek istemiyorsanız, onları çabucak bulmalısınız.

Oyunun galibi haritada hayatta kalan son kişidir, bu kural Annihilation Mobile’daki şiddetli mücadeleyi göstermek için yeterlidir. Hayatta kalmak için elinizdekileri kullanmaya çalışmalı, hızlı bir şekilde manipüle etmeli ve düşmanı en kısa sürede yok etmek için doğru kararlar vermelisiniz.

Büyük ölçekli, çoklu modlar

Ayrıca, her hayatta kalma savaşında yaklaşık 60 oyuncu var. Tek oyunculu modda tek başına oynamayı veya diğer takım arkadaşlarınızla 5vs5 modunu seçebilirsiniz. 5vs5 modunda, arkadaşlarınızla veya dünyadaki diğer oyuncularla takım sistemi sayesinde oynayabilirsiniz. Her iki mod da oyuncunun rakibini yenmesini ve kazanan son hayatta kalan kişi olmasını gerektirir.

Kazanan olmak için sabırlı olmayı öğrenmeniz, düşmanı bitirme fırsatını beklemeniz, rakibin kavrayabileceği zayıflıkları ortaya çıkarmamanız gerekir. Annihilation Mobile ayrıca oyunculara haritanın çoğunda bulunan zayıf öğeler verir. Düşmanları hızla yok etmek için gaz tanklarından yararlanabilirsiniz. Sürekli kan kaybetmenize neden olacak çembere dikkat edin. Bu yüzden haksız yenilgiyi önlemek için çemberin içine girmeye çalışın.

Çeşitli silahlar ve karakterler

Annihilation Mobile, farklı avantajlara sahip birçok modern silah sunuyor, verimliliği en üst düzeye çıkarmak için tercihlerinize uygun bir silah seçmelisiniz. Fazladan bir av tüfeği donatın, ana silahın cephanesi bittiğinde çok yardımcı olacaktır. Ayrıca, oyuncu rakibini yok edebilir ve ekipmanlarını alabilir.

Ayrıca Annihilation Mobile, oyuncuların kostümleri özelleştirmesine veya yeni karakterlerin kilidini açmasına da olanak tanır. Şimdiye kadar, bu oyun, çeşitli saldırı ve savunma yeteneklerine sahip 60’tan fazla farklı karaktere sahiptir. Seçiminizi yapın ve karakterinizin imza dövüş stilinizle öne çıkmasını sağlayın.

Göz alıcı grafikler

Annihilation Mobile’ın grafikleri göz alıcı bir 3D formatında tasarlanmış ancak kalitesi diğer hayatta kalma oyunları kadar yüksek olmasa da oyunun getirdiği şeyler harika. Oyundaki karakterler, yüksek detayda anlatılan oyundaki küçük detayların yanı sıra canlı bir çizgi film tarzına sahip. Ayrıca, oyundaki harita sistemi de birçok farklı arazi ile çok çeşitlidir. Bu nedenle uzun süre oyun oynarken sıkılmayacaksınız.

Annihilation Mobile nasıl yüklenir

Adım 1: Annihilation Mobile’ın orijinal APK sürümünü hilelipc.com‘dan indirin.

Adım 2: İndirdiğiniz Annihilation Mobile apk dosyasına tıklayarak oyunu açıp kurun.

Adım 3: Kurulum tamamlanır tamamlanmaz oyun simgesi telefon ekranında belirecektir. Oyuncuların hemen başlatmak ve oynamak için üzerine tıklamaları yeterlidir.

Android için Annihilation Mobile APK İndir

Yeni bir tarza sahip bir hayatta kalma oyunu arıyorsanız, piyasadaki eski trendi takip etmeyin. Annihilation Mobile apk mükemmel bir seçim olacak. Fütüristik bağlamla birleştirilmiş modern dövüş stiliyle bir atılım getiriyor. Oradan, oyuncular için heyecan yaratırken bu tanıdık oyun serisinin rekabet gücünü kaybetmemek.

Görüntüler

Yenilikler

Choose a unique hero and fight against 60 person Battle Royale. Each hero has their own advantage and disadvantage so, it's up to you to utilize them properly. You have a lot of options including -Tons of weapons -Exciting maps -New Emotes -Upgradable skills of heroes -Attractive Skins -Global Esports league The story will .gradually be unveiled as the season goes and you will have a grasp of the Annihilation Universe...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir