Anger of stick 5 Hileli Mod Apk (Sınırsız Altın / Elmas Hileli)

1.1.54
Anger of Stick 5 APK (Sınırsız Altın / Elmas Hileli), J-PARK aksiyon oyunu serisinin beşinci sürümüdür. Bu, oyuncuların aşina olduğu ana karakter çöp adam etrafında dönen 2D grafiklerle stratejiyi birleştiren aksiyon oyunu türünde ilgi çekici bir oyundur.
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,222,057
Geliştirici
COWON
Güncellendi
April 16, 2021
Boyut
41M
Sürüm
1.1.54
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Anger of stick 5 Zombi 1.1.54 (Sınırsız Para/ Elmas Hileli)

Anger of Stick 5 APK (Para Hileli – Sınırsız Elmas), J-PARK aksiyon oyunu serisinin beşinci sürümüdür. Bu, oyuncuların aşina olduğu ana karakter çöp adam etrafında dönen 2D grafiklerle stratejiyi birleştiren aksiyon oyunları android oyun türünde ilgi çekici bir oyundur.

Anger of Stick 5: Zombie Hakkında

Oyunun Hikayesi

Oyun, gizemli bir grup insanın ortaya çıktığı bir şehirde geçiyor. Masum insanları test denek olarak kullandılar. Sonuç olarak, birkaç kişi kayboldu ve bazıları ölümcül zombilere dönüşerek masum şehir sakinlerinin hayatlarını tehlikeye attı. Ve kahramanımız, çöp adam kahramanımız, bölgeyi savunan tehlikeli zombilere ve yabancılara karşı mücadelede arkadaşlarına katıldı.

İlginç bir RPG

Anger of Stick 5′te, telefonun işlev tuşları ve kumanda kollarıyla hareketli, agresif veya savunma karakterlerini kontrol eden bir çöp adam kahramanı oynayacaksınız. Oyunun kontrol şeması oldukça tanıdık; Aynı türde başka bir oyun oynadıysanız, kısa sürede hazır ve koşmaya başlayacaksınız.

Yolculuğunuz boyunca bıçak, silah vb. Çeşitli silahları donatabilir ve yeni müttefikler arayabilirsiniz. Aynı zamanda 6 müttefik bulacak ve 3 müttefikten destek alacaksınız.

Zor bir seviye yapısı ve çeşitli oyun modları

Oyun, her seviyede iyi bilinen artan zorluk teması etrafında inşa edilmiştir. Oyundaki her seviye bir mücadeledir ve sizi neyin beklediğini asla bilemezsiniz. Zihin düşünme yeteneklerinize ve atış becerilerinize meydan okumak için 60’a kadar değişen zorluk seviyesi vardır.

Her aşamayı geçmek için ana oyun tarzına ek olarak hayatta kalma mücadeleleri gibi diğer modları deneyebilirsiniz.

Ekipman sistemi

Oyun çok çeşitli ekipman ve ateşli silahlar içerir. Oyunun zorluğu her seviyede arttığından, yeni zorlukları çözmek için ekipmanınızı yükseltmelisiniz.

Ekipmanınızı yükseltmek için oyun para birimini kullanmanız gerekecek. Seviyeleri ve zorlukları tamamladığınızda para kazanabilirsiniz. Kazanılan para ile ekipman satın alabilir karakterinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsin. Dilerseniz Anger of Stick 5 Android apk hileli Sınırsız Para sürümümüzü de kullanabilirsiniz.

Oyunda birçok güçlü silah olmasına rağmen, yeteneklerinizin her şeye karar veren şey olduğunu unutmayın.

Grafikler

Grafikler zayıf olsa bile gülemezsiniz. Bunun açıklaması, eğlence amaçlı yaratılmış olması ve grafiklerin biraz hantal olması, ancak bu parlaklığın ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetmesi. Oyunun fiziği oldukça kararlı; burada eleştirilecek çok az şey var.

Hile Anger of Stick 5  APK Sürümü

Mod Apk Anger Of Stick

  • Stick 5 para hile
  • Sınırsız Elmas

Anger of Stick 5 Mod APK İndir

Android hile anger of İndir: Anger of stick

Sonuç olarak Anger of Stick 5: Zombie, görseller ve oynanış, karakter sistemi, silahlar vb. Açısından öne çıkan ilgi çekici bir oyundur. Güncellenmesi gereken grafikler, güncellenmesi çok fazla para gerektiren silah sistemleri gibi bazı dezavantajlar olsa da genel olarak bu oyun hala indirilmeye değer.

Hiç kuşkunuz olmasın: Anger of Stick 5 Para size ve atış oyunlarından hoşlananlara yeni ve heyecan verici bir deneyim yaşatacak. Oyuna katılın, bir çöp adam kahramanı olun ve dünyayı kurtarın! Elmas Hile Anger of Stick 5 Hile Apk dosyasını indirmek için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir anger of bağlantısını kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

1. User Convenience improvement

Anger of Stick 5  Hileli APK Sürümü

Mod Özellikleri

  • Sınırsız Para
  • Sınırsız Elmas

Anger of Stick 5 APK İndir

Sonuç olarak Anger of Stick 5: Zombie, görseller ve oynanış, karakter sistemi, silahlar vb. Açısından öne çıkan ilgi çekici bir oyundur. Güncellenmesi gereken grafikler, güncellenmesi çok fazla para gerektiren silah sistemleri gibi bazı dezavantajlar olsa da genel olarak bu oyun hala indirilmeye değer.

Hiç kuşkunuz olmasın: Anger of Stick 5 size ve atış oyunlarından hoşlananlara yeni ve heyecan verici bir deneyim yaşatacak. Oyuna katılın, bir çöp adam kahramanı olun ve dünyayı kurtarın! Anger of Stick 5 Hileli Apk dosyasını indirmek için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir