Android Telefonlar İçin PUBG Crate Simulator APK İndir

1.0.13

PUBG Crate Simulator APK İndirme'de özel şeyler içeren ürünlere kasa ve Kasım ayı ile ücretsiz sahip olabilirsiniz. Android akıllı telefonlar için PUBG Mobile uygulamasında çok sayıda ürün denemesi mevcuttur. Tencent Games tarafından geliştirilen PUBG Mobile, Aralık ayında uygulama mağazalarında yayınlanmasından bu yana en popüler oyunlardan biri oldu.
Download APK
4.4/5 Votes: 37,830
Developer
The One Int
Updated
9 Haziran 2021
Size
46M
Version
1.0.13
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

PUBG Crate Simulator APK İndirme’de özel şeyler içeren ürünlere kasa ve Kasım ayı ile ücretsiz sahip olabilirsiniz. Android akıllı telefonlar için PUBG Mobile uygulamasında çok sayıda ürün denemesi mevcuttur. Tencent Games tarafından geliştirilen PUBG Mobile, Aralık ayında uygulama mağazalarında yayınlanmasından bu yana en popüler oyunlardan biri oldu.

Dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunan hayatta kalma oyunu ülkemizde de oldukça popüler. Sağladığı özelliklerden dolayı PUBG Crate Simulator adlı bir uygulama çoğu oyuncunun oynamak istediği bir oyun haline geldi. PUBG Mobile Crate Simulator, PUBG Mobile oyununda kutuların açılmasını simüle eden bir oyun ve yazılımdır. Böylece oyunda kutuyu açmadan önce bir kutudan ne çıkacağını deneyebilir ve deneyebilirsiniz. Aşağıdaki bilgiler PUBG Crate Simulator APK indirme alternatifleri arayanlar içindir.

PUBG Mobile Crate Simulator APK İndir (2022)

Son yıllarda popülerliği giderek artan oyun uygulaması PUBG Crate Simulator APK İndir hakkında bir yazı yazmak istedik. Halihazırda binlerce güncel PUBG Mobile içeriği ürettik.

The One Int’in simülasyon kategorisine ait olan bu oyun, PUBG hayranlarına yöneliktir. Bu oyunda oyunun mobil versiyonundaki kasaları ücretsiz olarak açabilirsiniz. Elbette bu oyundan gerçek olana eşya aktarma gibi bir durum söz konusu değil. Oyunun tüm ayrıntılarını vermeye devam edeceğiz ve sorularınızı yorum bölümünde bırakabilirsiniz.

PUBG Crate Simulator APK
PUBG Crate Simulator APK

PUBG Mobile kullanıcıları da yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan PUBG Crate Simulator APK dosyalarının peşinde. Bu olay, ülkemizde ilgi gören oyunların sahte dosyalarını paylaşan yabancı kaynaklar tarafından bir aldatmacaya dönüştürülmüştür. App Store dışında indirdiğiniz diğer şeyler virüs içerebilir. Bu casus yazılım, banka hesap bilgileriniz de dahil olmak üzere tüm kişisel verilerinizi çalma potansiyeline sahiptir.

Sonuç olarak, 2021’de PUBG Mobile Crate Simulator APK indirme seçenekleri arayan kullanıcılar, uygulama mağazalarından en yeni sürüm dosyalarını edinmelidir. Bu oyunda hem PC hem de mobil sürümlerde tüm kasaları ücretsiz olarak açabilirsiniz.

PUBG Crate Simulator APK Nedir?

Vakaları resmi olmayan bir şekilde simüle edin!

Bu vaka simülatörü ile hayalinizdeki cilt koleksiyonunu toplayabilirsiniz. İyi bilinen ayarlara sahip yepyeni bir savaş alanı simülatörü. İçinde yüksek kaliteli deri kasaları var. Kasaları açarak şansınızı kontrol edin. Skinler simülatörün envanterinde saklanır ve gerekirse satılabilir.

PC oyunlarından deriler ve kasalar da mevcuttur. Dünyanın en büyük kasalarını tek bir harika uygulamada derlemek istedik.

Bu simülatörün en güzel yanı, tıpkı orijinal oyunda olduğu gibi, aynı anda on kasa açabilmenizdir.

Oyundan hoşlanıyorsanız, lütfen bu sandık açıcı için bir inceleme bırakın ve bu simülatörü mümkün olduğunca sık güncellemeye devam edeceğiz!

Bu envanterde silahlar, veziküller ve kıyafetler için kategoriler var. Çok fazla görünümünüz varsa, belirli bir tane bulmanız daha kolay olacaktır.

Ayrıca dikkat edilmesi gereken en önemli şey, bu uygulamanın bir simülatör olmasıdır. Bu, gerçek hesabınızdaki öğelerin hiçbirini satın alamayacağınız anlamına gelir.

Images

What's new

Added new Lucky Spin - Godzilla Spin! You can spin and get Godzilla coin to get items from Godzilla shop!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *