Android Cihazlar İçin Rebel Racing Apk Mod İndir

3.30.17914
Diğer süper arabalarla yarışmak için Rebel Racing APK'sini indirin ve yükleyin. Rebel yarışı çevrimdışı bir oyun olsa da, yapay zeka size başka insanlarla oynuyormuş gibi hissettirecek.
APK indir
4.6/5 Oylar: 671,718
Geliştirici
Hutch Games
Güncellendi
Aug 11, 2022
Boyut
48 MB
Sürüm
3.30.17914
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Diğer süper arabalarla yarışmak için Rebel Racing APK‘sini indirin ve yükleyin. Rebel yarışı çevrimdışı bir oyun olsa da, yapay zeka size başka insanlarla oynuyormuş gibi hissettirecek.

Rebel Racing Hakkında

Rebel Racing, yakın zamanda mobil platformlarda piyasaya sürülen ve dünya çapında birçok oyuncunun ilgisini çeken bir yarış oyunudur. Bu oyun yaklaşık 300 MB kapasiteye sahip olsa da, fiziksel hareket ve grafikler, PC’deki diğer yarış oyunlarının çoğu gibi ayrıntılı olarak tasarlanmıştır.

Rebel Racing apk
Rebel Racing apk

Geliştiriciler, Rebel Racing’in kalitesini sürekli olarak iyileştiriyor; ayrıca, kullanıcı deneyimi de düzeltilen hatalar, güncellenmiş sürümler ve incelemelerin edinilmesine göre diğer eklemelerle iyileştirildi. Bu nedenle, işte veya okulda stresli bir günün ardından her zaman oynamak için bu oyunu mobil cihazınızda bulundurmalısınız.

Nasıl Oynanır

Her yarış oyununda her sürücünün hedefi bitiş çizgisine ulaşmaktır. Ancak, sizinle yarışan birçok insan var. Bu rakipler, çarpışmalar da dahil olmak üzere ne pahasına olursa olsun önünüzden geçmeye çalışacaklar. Yarış pistinin dışına çıkmak, bir engele çarpmak veya ters dönmek gibi bir sorun meydana geldiğinde, araç durdurulacaktır. Bu durumda araç 0 başlangıç ​​hızı ile başlamalıdır ve maksimum hıza ulaşana kadar yarışın devam etmesi biraz zaman alacaktır. Bu nedenle, gereksiz kazaları sınırlamak için arabanızın kontrolünü geliştirmelisiniz.

Oyunun başında, Ava adlı güzel bir asistan size bazı ana işlevler hakkında genel bir bakış sunacak. Ardından Ava, bir araba satın almanız ve ilk yarışa nasıl başlayacağınız konusunda size rehberlik edecek.

Rebel racing apk webteknohaber ile her zafer için, başarıya (konum ve zaman) karşılık gelen para kazanacaksınız. Bu para daha iyi parçaları değiştirmek, arabaları yükseltmek ve hatta yeni bir tane satın almak için kullanılabilir.

Rebel racing apk webteknohaber
Rebel racing apk webteknohaber

Kontrollere gelince, geliştiriciler tarafından sadece 2 sol ve sağ gezinme butonunun kaldığı noktaya indirgenmiştir. Bu, geliştiricilerin odaklarını oyuncuların becerilerini kullanmaya yönlendirmek istediklerini gösterir. Hızlanma ve sürüklenme gibi eylemlere artık ihtiyaç yoktur. Bunun yerine, başlangıç ​​noktasından varış noktasına uzanan mavi bir ok çizgisi içeriyorlardı. Çizgi ile hareket eden oyuncuların hızları artırılacak ve dilerlerse drift tekniğini uygulamayı tercih edebilecekler. Belki de dar virajlarda driftin hareket hızını korumak için mükemmel bir teknik olduğunu anlıyorsunuzdur. Bunu yapamıyorsanız, geride kalabilirsiniz.

Harika Mekanlarda Gerçekçi Yarış

Yarış oyunları hayranı olmasanız bile, Rebel Racing’den zevk almamak elde değil. Oyun, çarpıcı grafiklere ve çok gerçekçi fiziğe sahip olup, arabaların gerçekten pistteymiş gibi görünmesini sağlar.

Rebel Racing, tek oyunculu bir deneyimdir; bu nedenle, dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla savaşmayı dört gözle bekleyen insanlar hayal kırıklığına uğrayacak. Bu dezavantaja rağmen, AI size büyük bir meydan okuma verecek kadar gelişmiştir. Bu oyunun güzel yanı, keyfini çıkarmak için internet bağlantısına ihtiyacınız olmayacak olmasıdır.

Birkaç West Coast lokasyonunu keşfedeceksiniz; ayrıca dağlarda ve Kaliforniya’nın altın kıyılarında sürüklenebileceksiniz. Bu oyunla, gerçek hayattaki birkaç süper arabayı ve yarış arabasını test ediyormuşsunuz gibi olur.

Pixel Car Racer APK Hileli Mod İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Son düşünceler

Yarış oyunlarının hayranı olun ya da olmayın, Rebel Racing apk downnload ile sizi her zaman heyecanlandıracak ve ara sıra daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak bir oyundur. Ustaca işlenmiş fiziksel hareketleri, yüksek düzeyde rekabeti, gerçek deneyimi ve güzel grafikleri ile kesinlikle harika bir yolculuğa çıkacaksınız.

Görüntüler

Yenilikler

Off-Road Tough Mudder As tough as they get and built to last. These BIG bold beauties are absolute monsters out there in the mud. The question is, are you tough enough to handle them? Welcome to the Tough Mudder line up. New vehicles: 2020 Ram 1500 TRX 2018 Cadillac Escalade Tatum Class 1 Buggy 2015 Land Rover Defender 90 V8 Lamborghini LM002

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir