The Amazing Spider Man 2 APK İndir

1.2
Amazing Spider Man 2 APK , android sisteminde çalışan cihazlar için tasarlanmıştır. Bunun gibi cihazlar arasında cep telefonu, tabletler ve diğerleri bulunur. Bu uygulamanın kahramanı, Amerika Birleşik Devletleri'nin en işlek şehri olan New York'ta yaşayan Peter Parker adında ünlü ve korkusuz bir süper kahramandır. Oyunu yapan şirketin adı Game loft. Bu uygulamadaki tüm ipuçları ve püf noktaları, farklı pencerelerde mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir, böylece her birine yalnızca dokunarak erişebilirsiniz. Uygulama, yeni bir saç kesimi yaptırmanıza ve kıyafet ve kostüm almanıza, daha önce görmediğiniz alanlara erişmenize, konuşmalardan nasıl kaçınacağınızı öğrenmenize ve çok daha fazlasını sağlar.
APK indir
3.7/5 Oylar: 8,528
Geliştirici
Sony Pictures Home Entertainment
Güncellendi
6 Ekim 2012
Boyut
30M
Sürüm
1.2
Gereksinimler
3.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Amazing Spider Man 2 APK , android sisteminde çalışan cihazlar için tasarlanmıştır. Bunun gibi cihazlar arasında cep telefonu, tabletler ve diğerleri bulunur. Bu uygulamanın kahramanı, Amerika Birleşik Devletleri’nin en işlek şehri olan New York’ta yaşayan Peter Parker adında ünlü ve korkusuz bir süper kahramandır. Oyunu yapan şirketin adı Game loft.

Her modern birey bu karakterin tarihini bilir, bilgisayar oyunları hayranları hayatımda en az bir kez oynamıştır. Bu karakter daha sonra şehrini kötü adamlardan kurtarmak zorunda kalacak. Adı Venom ve Green Goblin. İkinci düşman, Örümcek Adam’ın kendisinden önceki en iyi arkadaşıydı. Suçlulara itaat eden herkes otomatik olarak düşmanınız olacak. Rakipleriniz sizi durdurmaya çalışacak.

Amazing Spider Man 2 Oynanışı

Tüm örümcek hayranları New York Defender’ın hikayesine aşina olacaklar. The Amazing Spider Man 2 bu bir hikayeye dayanan bir aksiyon oyunudur. Oyuncu Manhattan’ı keşfeder ve sokak suçlarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur ve web’in yardımıyla ekrana dokunup basılı tutarak filme bağlı büyük bir mağaza hattı bulabilirsiniz. Bir düşman vurmak üzereyken oyun oynama ve kontroller, Spider-Man’in örümcek hissi uyarır.

Doğru ekran düğmesine zamanında basılırsa, karşı saldırıya geçebilir ve düşmanı alt edebilirsiniz. Ekran kontrolünün sol tarafında sanal bir başparmak çubuğunun yönünü kontrol eder ve sağ tarafta zıplamak için eylem düğmeleri bulunur. Marvel Spider-Man’i de deneyebilirsiniz.

Oyuncular hücumları yenerek deneyimlerini geliştirirler ve Spidey dolar almaya hak kazanır. Bu tür örümcek güçleri yükseltmek için kullanılabilir. Düşen güç artışlarıyla oyunun sanal joystick’inde gezinmek biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Oyun bir internet bağlantısı gerektiriyor ancak bunu sürdürmeyi başaramıyor. Çalışan bir internet bağlantısı olmadan oynamaya çalıştığınızda oyun internetin gizemini ortadan kaldıracaktır. Ve bazıları için, hareket halindeyken oynamayı reddeden birçok kişi var. Oyunun açık dünyası iyi hoş ile karakterize edilir, ancak bu hikayeye dayalı görevler bir araya getirilmiş gibi görünüyor ve yan görevler iyi hissettiriyor.

The Amazing Spider Man 2’nin Fantastik Özellikleri 

  • Web’i olabildiğince hızlı ve hızlı atmak
  • Duvara tırmanma ve web çekimi
  • Unlocked Spiderman kostümü gibi Symbiote Spider-Man, Iron Spider
  • Yüksek kaliteli seslendirme ve 3D sinematik aksiyon
  • Aksiyon dolu bir dövüşçü ile savaşı göklere çıkarın
  • Konsol benzeri 3D grafikler daha büyük bir
  • Ayrıca daha birçok var

Sonuç

Cihazınız için aksiyon kategorisinden ücretsiz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, The Amazing Spider Man 2’yi indirin. 2live duvar kağıdı ile bu oyunu en sevdiğiniz kahraman gibi hissettirin. Marvel çizgi romanları ve örümcek adam hayranları, aynı zamanda, android için olağanüstü canlı duvar kağıdı uygulamasının yardımıyla, hit filmin heyecanını yalnızca yeniden yaratabilir.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir