World of Warships Apk – Sınırsız Para Hilesi

4.5.0
World of Warships Apk  ile ateşli silahları, gemileri, dövüşü ve ateşi seven herkes için ideal bir oyundur. Bilmediğiniz sulara yelken açmanız, yüksek dalgalarla savaşmanız, farklı filolar arasında gezinmeniz ve sonunda zaferle çıkmanız gerekecek.
APK indir
4.0/5 Oylar: 476,313
Geliştirici
Wargaming Group
Güncellendi
November 3, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
4.5.0
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

World of Warships Apk

World of Warships Apk  ile ateşli silahları, gemileri, dövüşü ve ateşi seven herkes için ideal bir oyundur. Bilmediğiniz sulara yelken açmanız, yüksek dalgalarla savaşmanız, farklı filolar arasında gezinmeniz ve sonunda zaferle çıkmanız gerekecek. Taktiksel 3D çok oyunculu oyun, yetenekli olduğunuzu fark etmediğiniz duyguları ortaya çıkaracak. Heyecan verici aksiyon ve çarpıcı manzara, sizi beklenmedik savaş koşullarıyla karşı karşıya kalan gerçek bir deniz askeri rolüne taşıyacak.

World of Warships Blitz çok harika bir oyun olduğu için gemilerinizi inşa edebilir ve geliştirebilir, size bir savaşçı olmanın nasıl bir şey olduğunu tattırabilir. Bölgenizden geçen rakipleri yok etmek için kullanabileceğiniz normal bir keskin nişancınız (gittikçe yükseltilen) var veya tüm bunlardan vazgeçip ortadan kaldırmak için bitişik bölümlerin peşinden gidebilirsiniz. Oyunun gerçekçiliği o kadar şiddetli ki, neler olup bittiğini ikinci olarak tahmin ettiğiniz zamanlar olacak. Genel olarak, çok eğlenceli, merak uyandıran ve öğrenme ve gelişme fırsatlarıyla dolu.

World of Warships Apk
World of Warships Apk

World of Warships apk uygulamasının popülaritesinin başlıca nedenlerinden biri, tümü oyunun heyecanını artıran birçok tarihi donanma gemisini, yerini ve ordusunu içermesidir. İki Dünya Savaşı boyunca yaratılan ve konuşlandırılan 200’den fazla askeri geminin yanı sıra, kalbinizi yerinden oynatacak korkunç ses efektlerine sahip çeşitli savaş makineleri arasından seçim yapabilirsiniz. İnsanlar bize bunun en iyi çevrimiçi gemi simülatörü oyunu olduğunu bildirdiler.

Hustle Castle Hile Apk yazımız ilginizi çekebilir.

World of Warships Blitz Apk

Bu oyunun bir başka eğlenceli yanı da zafere giden yolda yavaş, orta derecede ve hatta hızlı gitme yeteneğidir. Çeşitli seviyeler ve görev zorlukları arasından seçim yapabilirsiniz, bu nedenle daha kolay bir deneyim istiyorsanız oyun size uyum sağlayabilir. Ayrıca, savaş gemisi zorluk derecesine sahip çeşitli savaşlar arasından seçim yapabilirsiniz, yani sadece hızlı bir ego artışı istiyorsanız, sorun değil. Oyun ayrıca, kazanmak oldukça zor olabileceğinden, meydan okumak isteyenlere de hitap edecek. Gittikçe, çeşitli dövüş silahları arasından seçim yapabileceksiniz.

Ücretsiz olduğunu iddia eden ancak ilerledikçe avantajlar ve ödüller için sizi ödemeye zorlayan diğer savaş gemisi oyunlarının aksine, World of Warships Blitz apk sözünü tutuyor. Evet, daha kolay oyun oynamak için birkaç paket kullanabilirsiniz, ancak bunlar hiçbir şekilde rahatsız edici değildir ve onlarsız da yaşayabilirsiniz. Başlangıç ​​olarak, oyunda savaş gemileri, yolcu gemileri, gemileri yok etme ve uçak gemisi gemilerini içeren çok sayıda çelik tekne juggernaut’u var. Nasıl oynamak istediğinizi siz seçersiniz ve gelenler keyifli oyun oynama arzularınızı karşılar.

World of Warships Blitz Apk

World of Warships MOD APK v4.5.0 İndir

Hilelipc.com olarak World of Warships Blitz’ apk uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsin. Mod apk uygulamsını indir.

Görüntüler

Yenilikler

Merhaba! 4.5 güncellemesi burada! İşte yenilikler: Değiştirilebilir UI: Klasik ve yeni, yani yeşil ve mavi renk temaları arasında geçiş yapabilme. Çeşitli arayüz iyileştirmeleri! Yepyeni bir Sosyal Medya menüsü eklendi. Görevleri yenilemek için bir Reklam izleme seçeneği eklendi. Yepyeni benzersiz ekipman eklendi. Kasaya eklenen ayrıntıları ve kuralları önizleyen bilgi simgesi. Gemi dengeleme! Hata düzeltmeleri ve daha fazlası!

ETİKETLER