Telegram Hileli Mod APK (Premium)

8.1.2

Telegram Mod APK Unlock channel - Android için Son Sürüm ücretsiz olarak indir. Şimdi tüm Android kullanıcıları için hızlı ve ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasından yararlanmanın tam zamanı!

Bazı uygulamaların kullanımı düpedüz sinir bozucu olabilir. Facebook gibi diğerlerinin çok sayıda kuralı vardır ve herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın bir hesabı askıya alabilirler. Bu anlamda, mobil cihazlar için güvenli ve güvenli bir mesajlaşma uygulaması harika olurdu. Evet, var – söz konusu sohbet yazılımının tam deneyimini elde etmek için Android için Telegram'ı kullanın. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza, ailenize ve diğer kişilere sınırsız hızlı ve güvenli mesajlar gönderin.

APK indir
4.4/5 Oylar: 8,865,302
Geliştirici
Telegram FZ-LLC
Güncellendi
22 Eylül 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
8.1.2
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Telegram Mod APK Unlock Channel, en son sürümünü Android cihazlarınız için ücretsiz olarak indirin ve iletişim dünyasının sınırsız olanaklarından yararlanın. Artık tüm Android kullanıcıları için hızlı, güvenli ve ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması mevcut. Bu uygulama sayesinde sevdiklerinizle kolayca haberleşebilir, iş arkadaşlarınızla dosya paylaşabilir ve önemli bilgileri güvende tutarak gurup sohbetlerine katılabilirsiniz.

Telegram hile APK ile bağlantılarınızı daha da güçlendirin ve zaman kaybetmeden kanallara erişimin kilidini açarak özel içeriklerin tadını çıkarın. Üstelik özenle geliştirilmiş güvenlik özellikleri ve kullanım kolaylığıyla kendinizi iyi ellerde hissedeceksiniz. Dolayısıyla hızlı iletişimin kesintisiz ve hazzına varın; tüm bu harika özellikleri tek bir uygulama içerisinde toplayan Telegram Mod APK Unlock Channel uygulamasını Android cihazlarınıza indirerek sonsuz olanakların kapısını aralayın.

Telegram Özellikleri

Kullanıcıları bu programı birincil mesajlaşma araçlarından biri olarak kullanmaya devam etmeye teşvik eden çok sayıda kullanışlı özellik vardır. Bu, sistemi kullanan insan grubunun bir parçası olmak istemez miydi? Yukarıdakilerin ışığında, Telegram uygulamasını diğer sosyal mesajlaşma uygulamalarından ayıran ve onu alakalı ve erişilebilir kılan tüm özellikleri ve nitelikleri aşağıdadır:

 • Her şeyden önce, Telegram şu anda piyasada bulunan en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.
 • Yazılım, dünyanın her yerinden bireyleri diğer uygulamalardan çok daha kısa sürede bağlamak için kendi yüksek hızlı ağını kullanır.
 • Ardından, uygulamayı tüm cihazlarınız arasında senkronize edebilirsiniz.
 • Bu uygulamayı kullanarak, cep telefonunuz ve dizüstü bilgisayarınız da dahil olmak üzere çeşitli cihazlardan başkalarıyla iletişim kurabilirsiniz. Bu, verilerinizin internette her zaman güvende ve güvende tutulmasını sağlar.
 • Ek olarak, sonsuz sayıda medya dosyasını görüntüleme ve iletme yeteneği sağlanır.
 • Telegram’ı kaldırmayı seçseniz bile, tüm sohbet geçmişiniz süresiz olarak uygulamada kalacaktır.
  Programın her öğesi, nerede bulunduklarına bakılmaksızın tüm kullanıcıları için şifrelenir ve güvenlidir.
 • Android için Telegram’ı kullanmayı seçen herkes kararlarında güvende hissedebilir.
 • Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda çok kullanışlı olan büyük miktarda konuşma kapasitesine sahiptir.
 • Kullanıcılar, 200.000’e kadar farklı kişiyle bir grup sohbetine katılabilir. Ayrıca, bu paketlenmiş gruplarda tüm işlevlere kısıtlama olmaksızın erişilebilir.
 • Mesajları ve dosyaları iletirken Telegram, maliyetleri düşürmek için mümkün olan en küçük veri miktarını kullanır. Bu noktaya kadar, en temel mobil cihazlar bile bu messenger’ı herhangi bir zorluk yaşamadan çalıştırabilir.
 • Ek olarak, deneyebileceğiniz çok sayıda çeşitli video ve resim düzenleme aracı vardır. Sonuç olarak, herkes birbiriyle mesajlaşarak ve eğlenerek iyi vakit geçirebilir.
 • Kullanıcı arayüzünde gezinmek basit ve basittir. Her şey ekranda düzgün bir şekilde sunuluyor ve kolayca okunabiliyor. Sadece bu değil, program içindeki her aktivitenin bulunması ve erişilmesi kolaydır.

Telegram kullanırken gizlilik esastır. Uygulamayı kullandığınızda, hiçbir üçüncü taraf veya herhangi bir dış kaynak, onlarla paylaştığınız iletişimlerinize veya kişisel bilgilerinize asla erişemez.
Son olarak, ama kesinlikle en az değil, yazılımın kullanımı tamamen ücretsizdir. Messenger’ı kullanırken asla bir ücret ödemeye zorlanmaz veya bir ödeme duvarının arkasında sıkışıp kalmazsınız.

Telegram Mod APK Ücretsiz İndir

Ekstra avantajlar elde etmek için APK programının en son sürümünü indirin. Telegram APK’nın en son sürümünde, yazılımı kullanıcılar için çok daha erişilebilir hale getirecek birkaç yeni özellik eklendi. Bu özellikler aşağıda belirtildi:

 • Tüm görseller optimize edilmiştir.
 • Analitikler silindi.
 • Çöp sınıfları silindi.
 • Google Hizmetleri sistemde mevcut değilse, değişiklik kullanıcıdan bunları etkinleştirmesini istemeyecektir. Telegraph’tan birkaç tema önizlemelere dahil edildi.
 • İmza güncellendi.
 • Silme önleme yazılımı

Bu geliştirmelerin bir sonucu olarak dünyadaki herhangi biriyle iletişim kurabileceksiniz. İndirilecek uygulamanın bir uyarlamasını seçerken, sürüm seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Yukarıdakilerin ışığında, hemen Android için Telegram Premium APK uygulamasını indir.

Görüntüler

Yenilikler

Sohbet Temaları, Etkileşimli İfade, Grup Okundu Bilgisi ve Canlı Yayın Kaydı • Herhangi bir özel sohbet için 8 yeni temadan birini seçin. • Her iki sohbet ortağı da izliyorsa senkronize edilen, tam ekran efektlerini başlatmak için :fireworks: veya :balloon: gibi hareketli ifadeye dokunun. • Gruplarda giden mesajlarınızı en son kimlerin görüntülediğini görün. • Gruplarda ve kanallarda canlı yayınlardan video kaydedin. Değişikliklerin tamamını uygulamadan veya blogumuzdan görüntüleyin.