Six-Guns Apk İndir

2.9.8a
Six-Guns Apk son sürüm,Six Guns hile apk,Six-Guns Hile Apk Son sürüm,Six guns apk ANDROID OYUN CLUB, six-guns apk + obb,six-guns apk oyun indir club,Six-Guns Apk 2020, six guns apk 2.9.6a hile Six Guns, Red Dead Redemption'a çok benzeyen bir hikayesi olan Arizona ve Oregon'da geçen bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Silahlarınızı ateşlerken ve atınızı sürerken geniş açık alanlarda seyahat edebileceksiniz. Bu oyunda her biri kendine özgü engellere sahip kırktan fazla görev var. At yarışından çetelerle silahlı çatışmalara... vampirler gibi doğaüstü yaratıklarla savaşmaya kadar her şey var. Ayrıca sekiz farklı at, yaklaşık iki düzine silah, kıyafet ve çeşitli nesneler de dahil olmak üzere emrinizde bir dizi özelleştirme seçeneğine sahip olacaksınız... Bu, oyun için çok sayıda olasılık açar.
APK indir
4.1/5 Oylar: 2,087,200
Geliştirici
Gameloft SE
Güncellendi
11 Mayıs 2021
Boyut
26M
Sürüm
2.9.8a
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Six-Guns Apk son sürüm,Six Guns hile apk,Six-Guns Hile Apk Son sürüm,Six guns apk ANDROID OYUN CLUB, six-guns apk + obb,six-guns apk oyun indir club,Six-Guns Apk 2020,
six guns apk 2.9.6a hile

Six Guns, Red Dead Redemption’a çok benzeyen bir hikayesi olan Arizona ve Oregon’da geçen bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Silahlarınızı ateşlerken ve atınızı sürerken geniş açık alanlarda seyahat edebileceksiniz.

Bu oyunda her biri kendine özgü engellere sahip kırktan fazla görev var. At yarışından çetelerle silahlı çatışmalara… vampirler gibi doğaüstü yaratıklarla savaşmaya kadar her şey var.

Ayrıca sekiz farklı at, yaklaşık iki düzine silah, kıyafet ve çeşitli nesneler de dahil olmak üzere emrinizde bir dizi özelleştirme seçeneğine sahip olacaksınız… Bu, oyun için çok sayıda olasılık açar.

Six Guns görsel açıdan iyi görünüyor. Gameloft’un işi bu alanda eşit düzeyde olmasa da, oyun sizin üzerinizde büyüyor.

Six-Guns Apk Son Sürüm

Six Guns, açık alanlarda seyahat ederken silahlarınızı ateşleyip atınızı sürebildiğiniz Red Dead Redemption’ının hikayesine benzer bir hikayeyi takip ettiğiniz Arizona ve Oregon’da geçen bir üçüncü şahıs oyunudur.

Bu oyun, at yarışlarından tutun da silahlı düşman gangsterlerle karşılaşacağınız ve hatta vampirler gibi doğaüstü yaratıklarla savaşacağınız her türlü zorluğu içeren kırkın üstünde görevi karşınıza çıkartır.

Six Guns Hile Apk

Karakterinizi ihtiyacınıza göre ayarlamanız için, sekiz farklı at, neredeyse yirmi silah, teçhizat ve çeşitli nesneler gibi birçok geliştirici parça hizmetinize sunulur. Bu bağlamda, oyunun olanakları geniştir.

Grafik seviyesinde, Six Guns oldukça iyi bir başlıktır. Bu alanda uzman olan Gameloft’un en iyi oyunu değildir; fakat yine de oyun sizinle birlikte gelişir.

Six-Guns Hile Apk Son sürüm

Six Guns, eğlenceli bir oyun oluşu ve kabul edilebilir süresi ile çok iyi bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Bu oyunu yükledikten sonra Android cihazınızda tam önünüzde kullanabileceğiniz saatler vardır. Tümüyle ücretsizdir. Sitemiz üzerinden Apk İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu üçüncü şahıs nişancı macera oyununda el değmemiş devasa Vahşi Batı’da at arabalarının, kovboyların, haydutların ve doğaüstü düşmanların kol gezdiği zamanlara dön.

Buck Crosshaw, hak etmeyen birisini hiç vurmadı. Ama şimdi kendi ölümünü tezgahlayıp Arizona’ya kaçan bir kanun kaçağı oldu. Ancak Buck, yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak üzere. Zira gizemli Vahşi Batı tepelerinde antik ve uğursuz bir güç hareketlenmekte.

Korkunç maceralarla, karanlık gizemlerle ve cesaret gerektiren mücadelelerle dolu bir hikayede, Arizona ve Oregon’un kızıl topraklarındaki zorlu ve açık bir dünyayı keşfet. Tabancasını tüfeğini kapıp gelen düşmanlar tarafından aranan, intikam peşindeki bir karakteri oynarken hikayeye ve kanunsuz bir savaşa kendini kaptır. Ama bu toprakların güzelliğine aldanma: Her köşede dövüşe hazır kanun kaçakları, yaşayan ölüler ve daha birçok doğaüstü düşman gizleniyor.

Aşman gereken zorluklarla dolu 40 görev üstlen. At üstünde yarışacak, hırsız ve kovboy avlayacak, ateş açarak (hem canlı hem de ölü) düşman dalgalarını kıracak ve çok daha fazlasını yapacaksın.

Ölüm kalım savaşı vereceğin bu topraklardaki macerada işine yarayacak 8 ücretsiz at, kilidini açabileceğin 19 silah, birbirinden farklı kıyafetler, mühimmat ve ürün seni bekliyor.

Böyle derin ve eğlenceli bir kovboy temalı oyunun ücretli olacağını düşünüyorsan yanılıyorsun. Bu oyunu indirip sonuna kadar oynamak için gerçek paraya ihtiyacın yok.

_____________________________________________

Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.co/central

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.co/GL_SNS_YT

Gizlilik Politikası: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula

Görüntüler

Yenilikler

Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.