Merge Tower Bots Sınırsız Para Hilesi – Mod Apk

4.4.3
APK indir
4.2/5 Oylar: 19,592
Geliştirici
Hyper Mania
Güncellendi
19 Ekim 2021
Boyut
102M
Sürüm
4.4.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Merge Tower Bots Sınırsız Para Hilesi – Mod Apk Bölgeniz kötü güçler tarafından işgal ediliyor! Robot ordunuzu savunmak için yeterince hızlı bir şekilde birleştirip geliştirebilecek misiniz?

Güçlerinizi Birleştirerek Arazinizi Koruyun!
Birleştirme boşta tıklama oyunları dünyasında, Merge Tower Bots, bunların en destansıdır. İlgi çekici boşta oyun öğeleriyle birleştirme ve tıklama oyununun bağımlılık yaratan bir karışımını kullanan Merge Tower Bots, robotları birleştirmenizi ve saatlerce rakiplerinizi yok etmenizi sağlayacak! –

BİRLEŞTİRME – Güçlerini artırmak, ordunuzun boyutunu artırmak ve silahınızı geliştirmek için aynı seviyedeki robotları birleştirin.
İnternete bağlı olmasanız bile robotlarınız rakiplerinizi yok ederken para kazanın! Madeni paralar, onlarla birleştirmek için daha fazla robot birliği satın almak ve yeteneklerini geliştirmek için yükseltmeler yapmak için kullanılabilir.
KULE SAVUNMASI – İstilacı saldırganlardan ve güçlü canavarlardan korumak için robotları metropolünüzün etrafına stratejik olarak dağıtın. Hızla geldikleri için bir an önce birleştirmeli ve koymalısınız!
CLICKER – Bu, hızlı, basit ve bağımlılık yapıcı oyun stili sayesinde daha önce hiç görmediğiniz geleneksel bir tıklama birleştirme oyunudur.

Daha Eğlenceli özellikler:

  • Oyunda kilidini açmak ve serbest bırakmak için düzinelerce robot var! Kâr çarpanları, atış hızı çarpanları ve daha fazlası gibi şaşırtıcı güçlendirmeler mevcuttur.
  • Bir canavarı yendiğinizde, yepyeni bir şehri savunmak için ilerleyeceksiniz!
  • Her oynadığınızda, boşta kalan çevrimdışı kazancınızı ikiye katlayacaksınız!

Merge Tower Mod Apk İndir

Tüm gezegen saldırıya uğradı. Artık onu güvende tutmak size ve robot ordunuza kalmış!
Gezegendeki en güçlü güç olmak için birleştirin, geliştirin ve savunun!

Görüntüler

Yenilikler

Bug fix