Car Parking APK (Para Hileli Mod) İndir

4.5.4

Car Parking Multiplayer APK olzhass yayıncısından doğru park etmenizi gerektiren türünün tek örneği bir sürüş simülasyon oyunudur. Car Parking Multiplayer Hileli APK dosyasını  indirin - Her şeyin kilidi, sınırsız para Android için ücretsiz ve en iyi araba simülasyon oyunu ile araba park etme yeteneklerinizi test edin!
Download APK
4.0/5 Votes: 40
Developer
olzhass
Updated
March 25, 2020
Size
Varies with device
Version
4.5.4
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Car Parking APK olzhass yayıncısından arabayı doğru park etmenizi gerektiren türünün tek örneği bir sürüş simülasyon oyunudur. Car Parking hileli apk dosyasını  indirin – Sınırsız para ile Android cihazlar için ücretsiz ve en iyi araba simülasyon oyunu ile araba park etme yeteneklerinizi test edin!

Car Parking Apk Hakkında

Simülasyon oyunları son on yıldan beri var. Ancak, bazı popüler mobil oyunlar sayesinde daha yeni ünlendiler. Bu tür oyunlardan biri de Car Parking APK uygulamasıdır. Bu oyun arabaları park etme becerilerinizi geliştirmenizi ve geliştirmenizi sağlayan bir araba park etme simülasyon oyunudur.

Büyük şehirlerde park sorunu var. Otomobiller giderek daha popüler hale geliyor. Her gün işe arabayla gidiyorsanız, iyi bir park yeri bulmakta zorlanacaksınız. Car Parking apk indir ile ücretsiz sürüş ve park etme kursuna katılabilirsiniz. Sadece bu değil, Online mod, arkadaş edinmenize ve milyonlarca diğer oyuncuyla etkileşime girmenize olanak tanır.

Bir sürüş simülasyon oyunu olarak, ancak Car Simulator 2 veya Dr. Driving gibi benzer oyunlarla karşılaştırıldığında, Car Parking apk download tamamen yeni bir oyun temasına sahip. Göreviniz, arabayı oyunun gerektirdiği konuma park etmektir. Kulağa basit geliyor, ama gerçekte öyle değil.

Car Parking Para Hilesi
Car Parking apk

İyi bir sürücü doğru, yetenekli ve çok fazla deneyime sahip olmalıdır. Sadece başka bir araçla küçük bir çarpışma veya kaldırımdaki bir çitle kasıtsız bir çarpışma sizi oyunu yeniden başlatmaya zorlamak için yeterlidir. Yayalara ve diğer araçlara özellikle dikkat etmelisiniz. İlk iki seviye, sabit bir hızı korurken ve gerektiğinde fren yaparken yalnızca düz bir çizgide seyahat etmenizi gerektirir.

Real Car Parking Master Apk yazımız ilginizi çekebilir.

Hiç kimse uzun süre bir otoparkta (veya otopark bodrumunda) mahsur kalmak istemez. Bu doğru. Car Parking Multiplayer, yalnızca dikkatli bir şekilde sürmenizi ve park etmenizi gerektirmez, aynı zamanda her seviyeye bir zaman sınırı koyar. Bu süre zarfında zamanında park etmezseniz kaybedersiniz. Otoparkta mahsur kaldığın için önemli bir toplantıyı kaçırmak istemezsin, değil mi?

Bu android oyun sizlere park etmekten daha fazlası sunuyor:  Car parking multiplayer ile araba ayarlama, serbest yürüyüş! Binlerce oyuncu sizi bekliyor. Car parking apk dosyasını indirerek sizde bu maceraya katılın!

Oyun Kontrolleri

Genel olarak, Car Parking apk son sürüm kontrolleri diğer sürümlerden çok farklı değil. Yön tuşları, direksiyon simidi ve devirme cihazı dahil olmak üzere üç kontrolden birini seçebilirsiniz. Genelde direksiyonu seçerim çünkü bana gerçek bir araba kullanıyormuşum hissini verir. Bir arabanın sinyal, far, geri vites, fren, gaz kelebeği gibi tüm fonksiyonları ekrandadır. İlgili düğmeleri seçmeniz yeterlidir.

Oyun Özellikleri

Çok oyunculu açık dünya modu
• Serbest yürüyüş.
• Gerçek benzin istasyonları ve araba hizmetleri ile ücretsiz açık dünya.
• Çok oyunculu yarışta gerçek oyunculara karşı yarışın.
• Gerçek oyuncularla araba değişimi yapın.
• Her gün binlerce gerçek oyuncu.
• Arkadaş listesi.
• Sesli sohbet.
• Moda yazı tipi

Araba özelleştirme
• Ayarlanabilir süspansiyon, tekerlek açısı ve daha fazlası.
• Motor ayarı: motor, turbo, dişli kutusu ve egzozu değiştirin.
• Görsel otomatik tunglar: Dinamik vyniller, araba gövde parçaları.

Yüksek kaliteli açık dünya
• Son derece ayrıntılı ortamlar
• Gerçek iç mekana sahip 70’ten fazla araba.
• 16 oyuncu görünümü
• İç mekana sahip binalar

İlginç oyun
• 82 gerçek hayat park etme ve sürüş zorlukları.
• Farklı araçlar: Çekici, kamyonet, kamyonlar, spor ve klasik arabalar.

Car parking apk para hilesi

Hileli Car Parking apk hilesi ile güçlü noktalarından biri de birinci seviyeden görebileceğiniz grafiklerdir. En popüler mobil yarış oyunlarıyla karşılaştırıldığında gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Ayrıca, otomobilin hareketi son derece düzgün ve hassastır. Doğru park etmek için aracın hareketini hissetmenizi sağlar.

Hileli Car Parking

Oyun Modları

Car Parking hileli apk uygulamasının şu anda üç modu vardır:

Kariyer Modu, Düzeyler Moduna benzer. Oyunun zorluklarını doğru sırayla tamamlamanız gerekir. Zorluklar daha zor ve karmaşık hale geldikçe, sürüş becerilerinizi geliştirmeniz gerekecek. Bu aynı zamanda büyük miktarda para elde etmenize yardımcı olacak moddur.

Etrafta dolaşarak ve manzaraları görerek gevşemek istemez misiniz? Single Play, istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz tamamen sınırsız bir sürüş modudur. Kurallar, hedefler, hiçbir şey yoktu. Her yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Car Parking Multiplayer, şehirler, çöller, plajlar ve daha fazlası gibi çeşitli ayrıntılı haritalar içerir.

Ayrıca Online Oyun modunda diğer oyuncularla etkileşim kurabilirsiniz. Hala Single Play haritaları, ancak bu sefer arkadaşlarınızla veya diğer çevrimiçi oyuncularla araba kullanacaksınız. Telefonunuzun mikrofonunu veya sohbet özelliğini kullanarak onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Diğer sürücülerle etkileşim kurun

Hiç araçtan çıkabileceğiniz bir sürüş simülatörü oyunu oynadınız mı? Bu özellik GTA serisine özel gibi görünse de olzhass akıllıca simülasyon oyunlarına dahil etmiş. Bazen arabadan inebilir ve geri dönmeden önce yolda yürüyebilirsiniz. Karakterinizi zıplama, el sallama, alkışlama ve daha pek çok eğlenceli eylemi gerçekleştirmesi için yönlendirebilirsiniz. Diğer oyuncularla etkileşim kurmak için Çevrimiçi Oyun modunda kullanın.

Araba kapısı açma düğmesinin yanında, aracı kilitlemenizi ve motoru kapatmanızı sağlayan bir düğme bulunur. Dışarıda Çevrimiçi Oyun modundayken başka bir oyuncu tarafından soyulana kadar bu özelliğin önemini anlamadım. İster oyunda ister gerçek hayatta, evden çıkarken her zaman arabanızı kilitlemeyi unutmayın!

Karakterlerin ve Arabaların Kilidini Aç

Car Parking apk ile BMW, Ferrari, Mercedes ve diğerleri gibi tanınmış otomobil üreticilerinin çeşitli modellerine sahiptir. Pahalı otomobiller size daha iyi performans ve kontrol sağlayacaktır. Ancak, ilk başta hızına alışmanız pek olası değildir.

Car Parking Multiplayer kilitler açık

Arabanın yanı sıra polis, ofis kızı ve hatta bir astronot gibi bir dizi komik karakterden birinin kilidini açabilirsiniz.

Car Parking Apk Son Sürüm

Mod Özelliği

Sınırsız Para Hilesi: Oyunu açarken çok paranız oluyor. Mevcut parayla, sevdiğiniz karakterlerin ve arabaların kilidini açabilirsiniz.

Android İçin Car Parking Apk İndir

Car Parking apk piyasaya sürülmesinden bu yana Google Play‘de 10 milyondan fazla indirme aldı ve oyunun benzersizliği ve oyundaki yeniliği sayesinde bu sayı her geçen gün artıyor. Bu büyüleyici ve bağımlılık yapan bir oyun. Yakın zamanda yeni bir araç satın aldıysanız ve nasıl düzgün park edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, bu oyunun hileli 1001 park stilini indirip bunlara atıfta bulunmayı deneyin.

Images

What's new

çar parking multiplayer, car parking hileli, car parking apk dayı, car parking apk dayi, car parking para hilesi, hileli car parking, car parking para hileli, car parking para hile, car parking multiplayer hile, car parking multiplayer hilesi, car parkıng ındır, car parking indi, car parking hile apk, car parking multiplayer apk indir, car parking apk hileli, car parking apk para hile, real car parking multiplayer apk, car parking multiplayer apk dayı, car parking hile indir, apk dayı car parking, apk dayi car parking, parking master multiplayer apk,a

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *