Android için Horror Brawl Apk (Güncel Sürüm) 2022

1.0.2
Horror Brawl is a multiplayer online horror game, in which you'll play a shooter against the characters of the Keplerians sagas in their iconic settings, fighting to be the first to escape through the Nazrat portal.
APK indir
4.2/5 Oylar: 7,838
Geliştirici
Keplerians Horror Games
Güncellendi
5 Ekim 2021
Boyut
807M
Sürüm
1.0.2
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Horror Brawl Apk oyunu indirilebilir hale getirildi. Sitemizi ziyaret ederek Horror Brawl Apk oyununun en güncel sürümünü indirebilecek ve hemen keyfini çıkarmaya başlayabileceksiniz.

Horror Brawl’ın kahramanı olarak, Nazrat portalından ilk kaçan olmayı umarak Keplerian özdeyişlerindeki karakterlere karşı ünlü yerlerinde bir atış savaşına katılacaksınız.

Bu korkutucu oyunlar sırasında amacınız savaş alanındaki herkesi yok etmek olacak. Bunu yapmak için sahneyi incelemeli ve kendinizi mümkün olan en iyi silahlarla donatmalısınız ki bu ürkütücü!
Şifa kitlerini, Kaos Kristallerini ve diğer güzellikleri keşfetmek için sandıkları açın! Evil Nun’a veya Ice Scream veya Mr. Meat gibi diğer kötü adamlardan herhangi birine dönüşme yeteneğinin kilidini açmak için dört kristal toplayın ve güçlerini rakiplerinizi yok etmek için kullanın.

Korku harekete geçtiğinde en etkili saklanma noktalarını araştırın. Gizemlerine dair ipuçları için karanlık odaları araştırın.
Tüm oyunlar türünün tek örneği ve ayırt edici özelliği!

HORROR PASS: Görevleri tamamlamak, deneyim kazanmak ve özel ödüllerin kilidini açmak, Battle Pass deneyiminin bir parçasıdır!
Karakterlerinizin ve Korkularınızın görünümünü değiştirin.
Giysilerinizi benzersiz kılmak için sırt çantaları ve yarasalarla özelleştirin!
Bunu yapmak için önce tüm silah nadirliklerinin kilidini açmalısınız: Yaygın (en yaygın), Nadir (en yaygın ikinci), Epik (en destansı) ve Efsanevi (en efsanevi).
• Haritanıza grafiti çizin; bu, gittiğiniz yerleri ve gördüğünüz şeyleri hatırlamanıza yardımcı olacaktır.
• Günlük, haftalık ve mevsimlik görevleri tamamlamak, oyundaki her karakterin seviyesini yükseltmene yardımcı olacaktır.
Ödül kutunuzda özel Keplerian ürünleri sizi bekliyor.

Horror Brawl Apk Hakkında

“Battle Royale” tarzında savaş, dinamik ve atmosferik bir aksiyon oyunu olan Horror Brawl: Battle Royale’ı karakterize eder. Oyun, yüksek kaliteli korku filmleri üretmesiyle tanınan bir şirket olan Keplerians Horror Games tarafından yaratıldı. Ice Scream, Evil Nun ve Mr. He’s decoupling Meat stüdyonun şu anda geliştirme aşamasında olan en yeni projesine dahil edildi. Aralarından layık bir kahraman seçmeli, onu donatmalı ve silahlandırmalı ve ardından onu dramatik ve belirleyici savaşların yapıldığı uçsuz bucaksız bir fantezi alemine taşımalısınız. Katılımcı, sayısız gizli konuma ek olarak, ekipmanın, güçlü silahların ve diğer önemli şeylerin güvende tutulduğu gizli bir depolama tesisi keşfedecek.

 

Horror Brawl Apk oyunu için maksimum 16 oyuncunun katılmasına izin verilmektedir. Başarılı olmak için size özel stratejiler oluşturmalısınız. Bu, oyunda belirli bir zamanda görünecek olan Portal’dan geçmenize yardımcı olacaktır. Proje için bir dizi kritik parametre belirlenmiştir. Kullanıcı, otomatik çekim ve kapı açmayı etkinleştirmenin yanı sıra istenen görsel kaliteyi seçme seçeneğine sahiptir. Heyecan verici maceralar, benzersiz görevler ve inanılmaz dövüşler onu bekliyor. Mistik evrenin geniş alanlarını keşfedin, tüm gizli yerleri keşfedin ve gizemleri ortaya çıkarın. Yaratıcılar, gelecekte daha fazla Ekim temalı kart ve kahraman tanıtmaya söz verdiler. Fantastik aksiyon oyunu, türün hayranlarına yepyeni bir seviyede hitap edecek.

Horror Brawl Apk Nasıl İndirilir?

Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir linke tıklayarak Horror Brawl Apk oyununu akıllı telefonunuza indirebileceksiniz.

 

 

Görüntüler

Yenilikler

Welcome to the first season: Back To School!