Zooba Apk Hileli-Elmas ve Para Hileli 2022

2.20.0

Zooba Apk, doğal ortamında yaşamaya çalışan bir hayvanat bahçesi hayvanı olarak oynadığınız aksiyon dolu bir oyundur.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 797,512
Geliştirici
Wildlife Studios
Sürüm
2.20.0
Actualización
April 14, 2021
Gereksinimler
6.0 and up
Boyut
179M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Zooba Apk Hileli, doğal ortamında yaşamaya çalışan bir hayvanat bahçesi hayvanı olarak oynadığınız aksiyon dolu bir oyundur. Her ne pahasına olursa olsun ilerlemenizi engellemeye çalışan düşmanlarla dolu heyecan verici dövüşlere tanık olacaksınız. Zooba’da kendinizi savunmak, her ortamda savaşmayı ve silah kullanmayı gerektirir.

Zooba Hileli Apk İndir

Oynamaya başladığınızda, mevcut hayvanlardan birini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz hayvanın, diğer hayvanları ve hayvanat bahçesi muhafızlarını yenmenize izin veren özel yetenekleri vardır. Kontrol şeması basittir, çünkü kumanda çubuğunu ayarlamak için ekranın sol tarafına dokunmanız yeterlidir. Her saldırıyı tetiklemenizi sağlayan işlem düğmeleri ise sağ tarafta yer alıyor.

Zooba Apk Elmas Hileli

Her savaşta bol miktarda silah ve malzeme bulunur. Toplamak için daire yeşile dönene kadar her bir parçanın üzerinde durmanız yeterlidir. Başka bir kullanışlı özellik, ekranın sağ üst köşesinde, kaç rakibin hala hayatta olduğunu görebileceğiniz yerde görülebilir. Silahınızı yeniden doldurmadan önce birkaç saniye beklemeniz gerektiğini unutmamak önemlidir.

Bir diğer benzersiz özellik ise, çalıların arasında saklanmak ve kendinizi düşmanlarınızın saldırılarından korumak için her ortamın özelliklerini kullanabilmenizdir. Ancak, hareket alanını daraltan ateş hattına dikkat etmek önemlidir. Ayrıca dünyanın her yerinden oyuncularla hücum taktiklerine girmek için çeşitli klanlara girebilirsiniz.

Zooba, kalabalık bir hayvanat bahçesine girip tüm hayvanları ve korumaları öldürdüğünüz hızlı tempolu bir oyundur. Bu teknik sizi bir sonraki seviyeye taşır ve karakterinizin görünümünü değiştirir.

Yenilikler

Zooba Apk, doğal ortamında yaşamaya çalışan bir hayvanat bahçesi hayvanı olarak oynadığınız aksiyon dolu bir oyundur.

Video

Mod Özellikleri

  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Vip Açık
  • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.