Zooba Apk Sınırsız Para Hileli Mod 4.3.1

2.20.0

Zooba APK uygulaması ile hayvanat bahçesinde heyecanlı bir savaşa katılmak için tüm gereksinimlerinizi karşılamaya hazır olun. Oyunda yer alan çeşitli hayvan türleri arasındaki güç dengesini değiştirmek ve daha kolay bir şekilde kazanmak için Zooba hilelerini kullanabilirsiniz. Zooba hileleri sayesinde sizin için daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Oyunu kendinize özgü bir hale getirebilir ve oynarken sürekli olarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Oyunda yer alan her türlü hareket, kişisel becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olacak ve çevrenizde etkileşimde bulunmak için fırsatlar sunacak.
Download APK
4.1/5 Votes: 797,513
Developer
Wildlife Studios
Updated
April 14, 2021
Size
179M
Version
2.20.0
Requirements
6.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Zooba APK uygulamasıyla hayvanat bahçesinde heyecanlı bir savaşa katılın! Zooba hileleri kullanarak sizi zorlu düşmanlarla mücadelelere sokacak, kazandığınız ödülleri kullanarak hayvanat bahçesinin kahramanı olma yolunda ilerleyeceksiniz. Oyun sırasında çeşitli görevleri tamamlayarak ekstra ödül kazanma şansınız olur. İlerleyen zamanlarda ise, daha güçlü silahları kullanarak düşmanlarınızın yok edilmesini sağlayacaksınız.Zooba Apk, oyunculara heyecan verici bir deneyim getiren mobil cihazlar için ilgi çekici ve canlı bir battle royale oyunudur. Oyun, hayvanların topraklarını geri almak için yükseldikleri sanal bir hayvanat bahçesinde geçiyor.

Oyuncular, gerçek zamanlı çok oyunculu savaşlarda diğer oyunculara karşı rekabet etmek için her biri kendi özel yeteneklerine ve silahlarına sahip çeşitli benzersiz ve eğlenceli karakterler arasından seçim yapabilir. Amaç basit: ayakta kalan son hayvan olun ve hayvanat bahçesinin hükümdarı olun. Zooba oyunu oldukça keyifli bir hal alacak ve sizi daha fazla heyecanlandıracak. Oyunu Google Play üzerinden de ücretsiz olarak da indirebilirsiniz.

Zooba Apk
Zooba Apk

Zooba Games Nedir?

Oyunun temel amacı her oyuncuya hayatta kalan son kişi olmaktır. Oyun süresince, kullanıcılar kendi hayvan karakterlerini yönlendirerek birbirleri ile savaşırlar. Harita üzerinde bulunan çeşitli güçlendirmeler, ekipmanlar ve özellikler, oyuncuların stratejilerini oluşturmalarını sağlar. Oyuncular, her hayvana özgü yeteneklerini kullanarak rakiplerine karşı avantaj sağlamaya çalışırlar ve kazanmak için en uygun yöntemi bulmaya çalışırlar. Oyuncular her seferinde daha fazla bilgi toplamak, iyi bir strateji geliştirmek ve doğru zamanda doğru saldırıyı yapmak için çabalamalıdırlar.

Zooba Apk, onu herkes için eğlenceli bir oyun haline getiren birkaç önemli özelliğe sahiptir:

  1. Renkli Grafikler ve Akıcı Oynanış: Zooba Apk, sorunsuz ve duyarlı kontrollerle birleştiğinde hoş bir oyun deneyimi sunan, kesintisiz ve keyifli bir oyun süresi sağlayan parlak, çizgi film benzeri görsellere sahiptir.
  2. Çeşitli Karakterler ve Yetenekler: Oyuncular goriller, kaplanlar, aslanlar ve hatta bukalemunlar gibi ondan fazla farklı hayvan karakterine erişebilir. Her karakter, oyuncular için farklı stratejiler sunan farklı yeteneklere sahiptir.
  3. Geniş Silah Yelpazesi: Zooba Apk, her karakterin benzersiz yeteneklerine ek olarak, oyunculara yoğun gösteriler oluşturmak için el bombaları, makineli tüfekler ve hatta alev makineleri dahil olmak üzere çok sayıda silaha erişim sağlar.
  4. Etkileşimli Haritalar: Oyun, oyunculara stratejilerini savaş alanına göre uyarlama fırsatı veren farklı düzenlere sahip değişen haritalar sunuyor.
  5. Çoklu Oyun Modları: Zooba Apk, oyuncuların hayatta kalma savaşında ittifaklar kurmak için arkadaşlarıyla veya yabancılarla takım kurabilecekleri Solo mod veya Takım modu gibi çeşitli modları içerir.
  6. Periyodik Etkinlikler ve Güncellemeler: İşleri taze ve ilgi çekici tutmak için Zooba Apk, oyuncuların ödüller kazanmasına olanak tanıyan yeni karakterler, silahlar ve etkinlikler veya zorluklar sunan düzenli güncellemeler yayınlar.

Zooba Apk Hile

Zooba elmas hilesi kullanarak sınırsız elmasa sahip olabilirsiniz. Ayrıca, Zooba Karakter Çıkarma Taktiği ile tüm hayvanları kullanıma açabilirsiniz. Bu sayede kazanma şansınız da artacaktır.

Zooba İndir sayesinde internet sitemizden Android ya da iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza hileli olarak indirebilirsiniz. Zooba Kutu Açılımı ile ise özel kıyafetleri ücretsiz olarak kullanabileceğiniz WildLife Studios tarafından 7 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulan mobil oyun, keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır.

Sonuç

Hayvanların kaprislerini heyecan verici battle royale oyunuyla birleştiren büyüleyici konseptiyle Zooba Apk, her yaştan oyuncu için sonsuz eğlence ve eğlence sunuyor. Dinamik karakterleri, çeşitli silahları ve etkileşimli haritaları, Zooba’nın büyüleyici dünyasında sonsuz hesaplaşmaya hazır büyüyen bir oyun topluluğunu teşvik ederken hiçbir iki maçın aynı olmamasını sağlar.

Images

What's new

Zooba Apk, doğal ortamında yaşamaya çalışan bir hayvanat bahçesi hayvanı olarak oynadığınız aksiyon dolu bir oyundur.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *