Zombie Shooter Apk

3.3.9
Zombies Shooter Apk ile zombileri öldürerek dünyanın tadını çıkarın. Bu zombiler arkadaşlarınızı, aile üyelerinizi öldürdü ve tüm şehir zombiler tarafından mahvoldu, şehrinizde hayatta kalan tek kişi sizsiniz. Güçlü silahlarınızla zombileri öldürerek etkilenen şehirden çıkın.
APK indir
4.5/5 Oylar: 139,711
Geliştirici
Sigma Team
Güncellendi
October 1, 2021
Boyut
40M
Sürüm
3.3.9
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Zombies Shooter Apk ile zombileri öldürerek dünyanın tadını çıkarın. Bu zombiler arkadaşlarınızı, aile üyelerinizi öldürdü ve tüm şehir zombiler tarafından mahvoldu, şehrinizde hayatta kalan tek kişi sizsiniz. Güçlü silahlarınızla zombileri öldürerek etkilenen şehirden çıkın.

Hikaye modunun ardından, yeterli para kazanmak ve hayatta kalan olmak için belirtilen süre içinde tamamlamanız istenecek görevi alacaksınız.

Özellikleri

Oyun Hikayesi

Zombie Shooter Apk,yaşanan tüm durumu anlatacak olan hikaye modu ile başlıyor. Şehirde yaşanan en kötü durumun, oyunun tüm durumunu anlamanızı sağlayacak bir anlatım videosu izleyeceksiniz.  Oyunda herhangi bir aşamaya başlamadan önce oyundaki amacınız anlatılacak ve hikaye modunda da size verilen görev anlatılacak.

Harita

Global bir harita ile karakterinizi takip edebilirsiniz. Haritalama özelliği ile, konumunuzu doğrudan alırsınız ve güvenli bir konuma doğru işaretli konumunuza yönlendirilebilirsiniz.

Silahlar

Zombi Shooter Silahları
Zombi Shooter Silahları

Oyunda istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz güçlü silahlarla ödüllendirileceksiniz. Silahlardan güçlü el bombalarına kadar her silah kendi gücüne sahip olacak ve oyundaki duruma göre kullanılabilir.

Zombi Katliamı

100’den fazla zombinin üzerinize saldıracağı oyunda zombi katliamı ile karşılaşacaksınız ve bu şartlar altında hayatta kalmak zorunda kalacaksınız. Katliamdan çıkmak için ön sıralardaki zombileri öldürmek için silahlarınızı akıllıca kullanın.

Zombiler keskin tırnaklarla size zarar verecek, sürekli karakterin sağlıklı düşmesine yol açacak ve sonunda bir zaman gelecek ve karakterinizin tüm sağlığını kaybedip oyundan çıkmak zorunda kalacak.

Modlar

Oyunda birçok mod bulacaksınız ve seçeneklerinizden herhangi birini de seçebilirsiniz. Kampanyadan, hayatta kalana, silah standına kadar, yeteneklerinize ve oyundaki tutuşunuza göre herhangi bir modu seçin. Becerilerinizi akıllıca kullanın ve taktiklerle oynayın.

Güçlendiriciler

Silahların yanı sıra, oyun güçlendirici benzeri el bombası ve tüm zombi katliamını öldürecek güçlü silahlarla ödüllendirileceksiniz. Bu güçlendiriciler, savaştığınız zombilerin tüm zincirlerini öldürmenize izin verecek.

City Car Driving Apk İndir yazımızı da okumadan geçmeyin.

Sonuç

Zombie Shooter Apk, şu ana kadar google play store üzerinden bulabileceğiniz en iyi zombi öldürme uygulamasıdır. Bu oyunun oyuncularının incelemelerini kontrol ederek, bu mobil oyunun ne kadar zengin özelliklere sahip olduğunu kesinlikle öğreneceksiniz.

PC’deki veya oyun konsolundaki herhangi bir üst düzey bütçeli oyundan bekleyebileceğiniz aynı arayüzü ve heyecanı sağlar.

PC Konsolları atış oyununa alternatif olarak çalışır ve Oyun PC’sinde bulabileceğiniz aynı heyecan verici arayüzü size sağlayacaktır.

Görüntüler

Yenilikler

- the work of cloud saves has been restored after a failure occurred as a result of the Google Play disabling support for early versions of Android.

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir