Zombie Castaways APK (Sınırsız Para)

4.40
Android cihazlar için Zombie Castaways apk uygulamasını indirin ve sınırsız araç ve para kazanın.
APK indir
4.4/5 Oylar: 830,807
Geliştirici
VIZOR APPS LTD.
Güncellendi
December 23, 2021
Boyut
142M
Sürüm
4.40
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android cihazlar için Zombie Castaways apk uygulamasını indirin ve sınırsız araç ve para kazanın. Zombi başlıklı filmler her zaman başarılı oluyor, tıpkı oyunlar söz konusu olduğunda olduğu gibi elbette bu tür de oyuncuların her zaman ilgisini çekmiştir. Mobil cihazlarda bunun gibi oyunlar kesinlikle oyunculara hem macera hem de çok eğlenceli olma fırsatı veriyor.

Hep bu tarz oyunları seviyorsanız VIZOR APPS tarafından yayınlanan Zombie Castaways’i kesinlikle oynamalısınız. Google Play Store’da bulunan bu oyun milyonlarca oyuncu tarafından sevilmektedir.

Zombie Castaways
Zombie Castaways APK

Zombie Castaways Hakkında

Zombie Castaways, oyuncuların kendilerini harika ve güçlü karakterlerle değerli etkinliklere katılırken bulacakları harika bir oyundur. Oyunun hikayesi zombiler etrafında dönüyor ama bu sefer onları avlamak zorunda değilsiniz, onlarla kaynak bulmak için birlikte çalışıyorsunuz.

Oyuncular bir zombi kasabası yaratmayı ve her tesisi sağlamak için adımlar atmayı hedefliyor. Oyun dünyası kesinlikle oyuncuları, oyuncuların enerjilerini hayatın gereklilikleri için harcamak zorunda oldukları oyunun önemli kısımlarını hızla keşfetmeye zorlayacaktır.

Arkadaş edinmek ve zombilerle vakit geçirmek kesinlikle oyunun önemli bir parçası, bu yüzden burada maceranızı her zaman harika hale getirme fırsatınız olacak. Oyun hiçbir şekilde kanlı bir gerçek değil, ancak oyun her zaman harika bir his veriyor. Zombiler için her zaman değerli seçenekler bulacaksınız.

Her eleman onlar için size daha fazla konfor sağlayacaktır. Oyuna farklı hileler ve hedeflerle başlayın ve zombiler için elinizden gelenin en iyisini yapın ve oyunun her bölümünün tadını çıkarın.

Zombiler için ne yapmalı?

Zombi dünyasını genişletmek

Oyun dünyası, oyuncuların inanılmaz bir hedefle adım attığı zombilerle dolu. Oyunda farklı karakterlerin bulunması her zaman oyun dünyasını tutku ve coşkuyla keşfetmemiz için bize ilham veriyor.

Oyundaki tüm yaratıklar çok arkadaş canlısı ve hepsi her zaman kendilerini harika aktivitelere hazırlıyor. Oyuncuların asıl amacı, seçtikleri zombilerle güvenli bir ada inşa etmektir.

Bunun için çeşitli öğeleri toplamanız ve konumu seçmeniz gerekir. Eğlenceyi arttırmak için farklı zombi toplulukları oluşturabilirsiniz. Bu kesinlikle oyunun olumlu bir yönü.

Kaynakların daha iyi kullanımı

Oyuna dahil olan oyuncular, kaynaklarını artırmak için farklı zombileri aramak için yolculuklarına başlamak zorunda kalacaklar. Aynı şekilde, zombilerinizin yaşayabileceği, zombilerinizin her zaman güvende hissedebileceği yerler veya kasabalar bulmanız gerekiyor. Oyunda kesinlikle keşfedilmesi gereken birçok alan var.

İnsanlardan farklı olmayan bulutlar veya çalılar arasında yolunuzu bulun. Şehirlerdeki diğer zombilere insanları ekleyen bu oyun, oyuncuların kazanmak için her adımı kullanmak zorunda olduğu her yönden kesinlikle harika bir macera kaynağıdır.

Yeni adaları keşfedin

Oyunda yer alan çeşitli adalar, oyuncuların bulmak için çok çalışmak zorunda olduğu, görüşten gizlenen deniz yerleri. Çok sayıda kaynak kesinlikle oyunun yolculuğunu kolaylaştırabilir. Ne kadar çok keşfederseniz, zombinin üretkenliği o kadar artacaktır, bu da olumlu bir yön olacaktır.

Sizi kesinlikle bir sonraki seviyeye taşıyacak gizli hazineleri bulun. Ekipmanın mevcudiyeti kesinlikle her süreçte yolculuğunuzu kolaylaştıracaktır, bu nedenle zaman zaman öğeleri yükseltmeye devam edin.

Zombiler için çiftçiliği artırın

Oyun sonsuz eğlence sağladığı için Zombie Farms’taki çeşitli çiftçilik faaliyetlerini de genişletmeniz gerekecek. Birden fazla mahsul üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz, tabi ki zombilerinizin her ihtiyacını karşılamada önemli bir rol oynar.

Zombilerinize her türlü kolaylığı sağlamak için en iyi yemeği deneyimleyin. Böylece bu çiftliklerde farklı hayvanlar ve bitkilerle deneyler yapabilir, zombilerin her zaman rahat hissedebilecekleri mükemmel ve doğru ortamı sağlamanız gerekir.

Görevleri ve zorlukları tamamlama

Zombie Castaways APK, oyuncuların oyunu kesinlikle daha heyecanlı hale getiren sayısız zorluk ve görevde yer almalarını sağlar. Her görevi tamamladığınızda, yalnızca değerli ekipmanlara değil, aynı zamanda çeşitli silah sistemlerine de erişebileceksiniz.

Bu nedenle, zekanızı tüm zorluklarda kullanın ve çeşitli araçların ve egzotik bitkilerin kullanılabilirliğini sağlayın.

Romantik bir süreçten geçmek

Oyunun en ilginç ve önemli özelliği zombiler için aşk arayışıdır. Oyun, zombiler için güzel aşk bulacağınız romantik deneyimler yaşamanıza ve oyununuzu daha çekici hale getirmenize olanak tanır.

Aynı şekilde oyuncuların 3D grafiklerle oyundan keyif alacağı oyunun her bölümü kesinlikle gerçekçi. Oyunun renkli dünyası sizi her zaman daha fazla oyun aktivitesine girmeye zorlayacaktır.

Blockman Go Apk yazımız ilginizi çekebilir.

Son sözler

Zombie Castaways APK, benzersiz ve özel bir amacı gerçeğe dönüştürmeyi teklif eden kesinlikle eğlence ve macera dolu. Kan dökülmeden harika aktiviteleri keşfetmek, oyun dünyasını daha çekici kılıyor.

Ayrıca aynı anda sayısız işleme başlayacağınız için oyuncuların zekası da oyunda önemli rol oynuyor. Bitki yetiştirmek, çiftlikleri genişletmek ve zombi topluluğunu birleştirmek kesinlikle büyük bir başarı. Oynamaya başlayın ve kendinizi oyun eğlencesi dünyasına bırakın.

Görüntüler

Yenilikler

Here comes the time of shining lights, tasty treats, and gifts. Travel to the Alley of Time together with Zombie and his friends to dive into the atmosphere of Christmas magic and nostalgia.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir