Zedge Premium APK Mod (Sınırsız kredi)

7.44.2

Telefonlarını kişiselleştirmeyi seven biri misiniz? Birçok duvar kağıdını, canlı duvar kağıdını, zil sesini, çıkartmayı ve daha fazlasını indirmek için şimdi ZEDGE APK kullanın! Zedge Pro APK 2022'yi Kullanarak Akıllı Cihazınızı Arka Plan Ve Zil Sesleriyle Özelleştirin! Zedge Premium Mod apk'nın en yeni sürümüyle güncellenen arşive erişebilirsiniz.
Download APK
4.4/5 Votes: 11,227,104
Developer
Zedge
Updated
Aug 31, 2022
Size
32 MB
Version
7.44.2
Requirements
5.0
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Telefonlarını kişiselleştirmeyi seven biri misiniz? Birçok duvar kağıdını, canlı duvar kağıdını, zil sesini, çıkartmayı ve daha fazlasını indirmek için şimdi ZEDGE APK kullanın! Zedge Pro APK 2022’yi Kullanarak Akıllı Cihazınızı Arka Plan Ve Zil Sesleriyle Özelleştirin! Zedge Premium Mod apk’nın en yeni sürümüyle güncellenen arşive erişebilirsiniz.

Zedge  APK
Zedge APK

ZEDGE™ Zil Sesi, Duvar Kağıdı Premium Nedir?

Zedge Premium APK Full adlı bir mobil uygulama, milyonlarca arka plan duvar kağıdına, zil sesine ve bildirim sesine erişmenizi sağlar.

Zedge Pro APK Full 2022, cihazınızda HD ve 4K kalitesinde duvar kağıtları kullanmanızı sağlar. Cihazınızın ana ekranı ve kilit ekranı, seçtiğiniz bir duvar kağıdı ile özelleştirilebilir.

İsterseniz uygulamadaki arka plan resimlerini düzenli aralıklarla değiştirebilirsiniz. Cihazınızın ana ekranını etkinleştirdiğinizde, hareket eden canlı duvar kağıtları kullanılabilir.

Uygulama içinden kişisel seçeneğinize uygun zil seslerine erişebilirsiniz. Kişi listenizdeki her kişi için benzersiz bir zil sesi tanımlayabilirsiniz. Bildirim seslerinizi özelleştirebilir ve uyarıları ve alarmları ayarlayabilirsiniz.

zedge indir
zedge indir

Zedge” isimli sağlayıcı tarafından kullanıcılara sunulan uygulamayı, Zedge Pro APK İndir ile sitemizden indirebilirsiniz.

Zedge Premium APK uygulaması Android cihazınızı özelleştirmenizi sağlar. Premium özellikler hemen kullanıma hazırdır.

Images

What's new

We’ve been working hard behind the scenes on making it easier for you to discover wallpapers, video wallpapers, ringtones and notification sounds, delivering content that is personalized to you. We’ve also been fixing some minor issues to provide you with a better overall Zedge experience.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *