Android için ZArchiver Pro APK İndir

Varies with device
ZArchiver APK, ücretsiz olarak sunulan herkes tarafından kullanılabilen bir arşiv kontrol sağlayıcısıdır. Kullanıcılar, sıkıştırılmış belgeleri doğrudan Android cep telefonları veya tabletleriyle çizmelerine ve kontrol etmelerine olanak tanımaktadır. ZArchiver APK, kullanıcıların arşivleri kontrol etmesini ve arşivleri kolayca işlemesini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu, arşivlerin kolayca güncellenmesini ve düzenlenmesini mümkün kılar. ZArchiver APK, kullanıcıların dosyalarını kolayca arşivleyebilmesini veya arşivleri sıkıştırıp boyutunu düşürebilmesini de sağlar.
APK indir
4.5/5 Oylar: 832,853
Geliştirici
ZDevs
Güncellendi
March 31, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android için ZArchiver APK Pro’yu indirin

ZArchiver Pro APK, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kullanışlı bir dosya sıkıştırma aracıdır. Dosya sıkıştırma her ne kadar teknik bir işlem olsa da ZArchiver APK ile çok kısa sürede ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır ve istediğiniz herhangi bir zip belgesinin iç özelliklerine kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca SD kartınızda bulunan belgeleri de kolayca bir zip dosyasına aktarabilirsiniz. ZArchiver APK ile çok kısa sürede belgelerinizi sıkıştırıp kontrol etme imkanına sahip olacaksınız.

ZArchiver APK, Android ve iOS cihazlarınızda belgelerin içeriğini görüntülemek için harika bir çözümdür. Ek olarak, parola korumasına rağmen (parolanız olduğu sürece) içeriği görüntüleyebilirsiniz. Bu, gizlilik için önemli bir güvenlik özelliğidir. Ayrıca, bu uygulama, belgelerinizi çevrimiçi olarak paylaşmanıza da izin verir. ZArchiver, dosyalarınızı kolayca arşivleyebileceğiniz, şifreleyebileceğiniz ve her zaman erişebileceğiniz bir yerdir.

ZArchiver Pro APK
ZArchiver Pro APK

ZArchiver APK 32 bit, Android cihazlarında kullanıcıların çizimlerini, şekillerini ve diğer belge stillerini sıkıştırıp kolayca paylaşmalarını sağlayan bir belge yöneticisidir. Bu özelliği sayesinde, kullanıcılar çoklu dosya türleri arasında kolayca geçiş yapabilir ve istedikleri dosyaları sıkıştırma özelliğiyle hızlıca paylaşabilir. ZArchiver APK, ayrıca kullanıcıların belgelerini şifreleme ve parola korumalı olarak saklamalarını sağlar. Böylece, kişisel bilgileriniz ve çalışmalarınız güvenli bir şekilde saklanmış olur.

ZArchiver APK, free fire sayesinde, Android cihazınızdaki belgelerinizi sıkıştırma, açma, parçalamadan çıkarma ve düzenleme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Bu, klasörlerinizdeki dosyaları kolayca yönetebilmenizi sağlar. Ayrıca, sıkıştırılmış dosyaların içeriğini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. ZArchiver APK ile, Android cihazınızdaki belgelerinizi istediğiniz gibi kolayca işleyebilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

0.9.5.7
- bug fixes
0.9.5
- expanded support of Android 11;
- fixed preview issue;
- clearing the temporary folder when exiting through the menu;
- updated 7zip to 19.00;
- updated unrar to 6.0.3;
- minor fixes.
0.9.4
- Android 11 support;
- direct files opening from archives (open file without unpacking to a phone memory, if possible);
- editing comments of zip archives;
- change the color of folders;
- installation of APKS, XAPK and Split APK;
- zstd support in xz and squashfs.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir