Zaptiye Apk İndir -Para Hilesi-Hile Apk( Sürümü)

1.35

Zaptiye apk ile Osmanlı İmparatorluğu gizli ajanı olarak oynadığınız bir 3D aksiyon oyunudur. Masum sivilleri terörize eden çeşitli haydut türlerine karşı silahınız ve bıçaklarınızla savaşmaya hazırlanın. Zaptiye Osmanlı Para Hilesi ile Çeşitli silahlar, zırhlar ve becerilerle donatarak karakterinizi geliştirin. İstanbul'da hırsızlıkla, mezheplerle, çetelerle ve suikastçılarla savaşın. İlerledikçe para ve deneyim puanları toplayın ve bunları karakterinize uygun şekillerde harcayın. Osmanlı İmparatorluğu'nun düzenini koruyun.
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 50,519
Geliştirici
Pilav Prodüksiyon
Sürüm
1.35
Actualización
March 6, 2021
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
27M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Zaptiye apk ile Osmanlı İmparatorluğu gizli ajanı olarak oynadığınız bir 3D aksiyon jandarma apk oyunudur. Masum sivilleri terörize eden çeşitli haydut türlerine karşı silahınız ve bıçaklarınızla savaşmaya hazırlanın.

Zaptiye Apk İndir

Zaptiye Apk İndir basit ve sezgisel bir oynanışa sahip. Hareket etmek için sanal bir D-pad ekranın sol tarafında, eylem düğmeleri ise sağda. Zıplama, eğilme, silah değiştirme, yeniden doldurma ve tabii ki ateş etme yeteneğine sahipsiniz.

İki oyun modu vardır: tek oyunculu macera modu ve çok oyunculu mod. Tek oyunculu macera modunda yapay zeka kontrollü haydutlara karşı savaşırken, çok oyunculu mod sizi diğer çevrimiçi oyuncularla karşı karşıya getirir.

Zaptiye APK Para Hilesi

Zaptiye apk para hilesi, benzersiz ortamı ve mükemmel grafikleri ile keyifli bir aksiyon oyunudur. Elbette bu, bir Türk ajanı olarak oynadığınız eğlenceli bir oyundur.

19. yüzyılda Konstantinopolis şehrinde suçla mücadele. Farklı türden görevler, yayalar, suçlular, atlar ve müttefiklerle keyifli açık dünya ortamı. Kesintisiz aksiyon, macera ve silahlı çatışma.

Zaptiye Osmanlı Para Hilesi

Zaptiye Osmanlı Para Hilesi ile Çeşitli silahlar, zırhlar ve becerilerle donatarak karakterinizi geliştirin. İstanbul’da hırsızlıkla, mezheplerle, çetelerle ve suikastçılarla savaşın. İlerledikçe para ve deneyim puanları toplayın ve bunları karakterinize uygun şekillerde harcayın. Osmanlı İmparatorluğu‘nun düzenini koruyun.

Ana görev misyonları hakkında bilgi almak için şehri dolaşın, çatı parkuru ile kendinize meydan okuyun ve her bir inanç bölgesini, çete suçunu ve suikastçı loncalarını temizleyin. Kendi maceranı seç. Osmanlı Savunması hile apk

Zaptiye Osmanlı İndir

Zaptiye Osmanlı İndir rakiplerinize suikast yapmak için çeşitli tabanca türlerini kullanın veya gizli göreve gidin ve rakiplerinize bıçak fırlatma veya yakın dövüş saldırıları ile suikast yapın. Kendi aksiyon rpg tarzınızda, şehirdeki suçla savaşın. Kaba yol silahla ateş etmek, profesyonel yol ise sessiz suikastçı tarzıdır.

Açık dünya şehrinin sokaklarında dolaşan farklı otonom araçlar ve binilebilir atlar bulunabilir. Tecrübe puanlarınızı kullanarak ata hızlı binerken düşmanları nasıl ezeceğinizi ve hatta ateş etmeyi öğrenebilirsiniz. Binicilik hem basit hem de etkilidir.

Oyun, 19. yüzyılda, Osmanlı İmparatorluğu’nun büyük Sultan Abdülhamid döneminde geçiyor. Birinci Dünya Savaşı’ndan hemen önce. Karakterler, kostümler, tarihi yerler ve açık dünyanın mimarisi sizi geçmişe taşıyacak. HileliPc.com üzerinden verilen bağlantıdan ücretsiz olarak Zaptiye Osmanlı İndir. İyi oyunlar.

Yenilikler

New missions are added to Kavala

Video

Mod Özellikleri

  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Vip Açık
  • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.