Youtubers Life APK İNDİR- SINIRSIZ

1.6.2

Ünlü bir YouTuber olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir Youtuber'ın hayatını yaşamayı denemek ve her gün karşılaştıkları sorunları öğrenmek ister misiniz? Youtubers Life: Gaming Channel, şüphesiz sizde kendinden geçmiş duygular uyandıracak. HileliPc.com üzerinde verilen Apk İndir linkine tıklayarak oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Oyunu önemsiyor ve keyif alıyorsanız, inceleme ve yorum bırakmayı unutmayın!
Download APK
4.1/5 Votes: 12,827
Developer
UPLAY Online
Updated
July 31, 2020
Size
48M
Version
1.6.2
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Youtubers Life Apk

PewDiePie gibi bir Youtuber olma hayaliniz varsa Youtubers Life APK (Kilidi Açılmış Tüm Kanallar) indirin ve hayalinizi gerçekleştirin.

Youtubers Life: Gaming Channel

Youtubers Life Apk, YouTuber’ların hayatlarını ve çalışmalarını anlatan gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Oyuna katıldığınızda ünlü bir YouTuber olmayı hedefleyen bir YouTuber’a dönüşeceksiniz. Ana göreviniz, herkesin görüntülemelerinden ve aboneliklerinden para kazanmak için YouTube kanalınızda video veya canlı yayın yayınlamaktır. Ancak oyun sadece bu kadar basit değil; oyuncular aynı zamanda gerçek dünyada olduğu gibi yemek yiyerek, uyuyarak, çalışarak ve ölçülü çalışarak karakterlerine dikkat etmelidir.

Şu anda Bilgi Teknolojisi Patlama Çağında yaşıyoruz. Sonuç olarak, online para kazanma seçenekleri genişliyor. Örneğin, reklamcılık, online satışlar, para kazanma blogları veya kişisel web siteleri vb. Peki, bir YouTuber nasıl geçimini sağlar?

Temel olarak, bir YouTuber bir içerik oluşturucu ve bir YouTube ortağıdır (videoyu bilgisayarınıza veya telefonunuza yükleyebileceğiniz veya indirebileceğiniz günümüzün en büyük video paylaşım sitesi).

Youtubers life indir

Bilgi paylaşmak ve para kazanmak için videoları YouTube’a yüklüyorlar. Youtuber’lar video oyunları oynamak veya bilgisayar başında oturmak gibi şeyler yaparak evden çalışabilirler; tek yapmaları gereken bunu kaydedip YouTube’a yüklemek, bu da kendi aylık gelirlerini kazanmalarına yardımcı oluyor.

Ve bu iş söz konusu olduğunda neredeyse kesinlikle Smosh, Pewdiepie, Dude Perfect, vb.’yi düşüneceksiniz. Çok para kazanan en başarılı YouTuber’lar olduklarını söylemek doğru olur. Peki, YouTuber olmak mutlu bir iş mi, yoksa bu iş sadece çok çalışmanızı ve para kazanmak için bir yerde oturmanızı mı gerektiriyor hiç düşündünüz mü? Youtubers Life indir ile soruları açıklamanıza ve bu çalışmayı daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Kendi karakterini yarat

Youtubers Life uygulamasına katıldığınızda kendi karakterinizi yaratma fırsatına sahip olacaksınız. Karakterinizin görünümünü, saçını, cildini ve hatta kişiliğini özelleştirebilirsiniz.

Kanallar, videolar oluşturun ve para kazanın

Ardından, en popüler konuları ve içeriği kullanarak kendi kanalınızı oluşturacaksınız. Örneğin, kanalınız oyunlara, yemek pişirmeye, bilime vb. odaklanacak. Bir kanal oluşturup bunun için bir tema seçtikten sonra ilginç bir video hazırlamanız, düzenlemeniz ve kendi kanalınıza yüklemeniz gerekir.

Ne kadar çok aboneniz olursa, kanalınız o kadar popüler olur ve bu da daha fazla görüntüleme ve para kazanmanızı sağlar. Ve bu parayı, izleyicilerin taleplerini karşılamak için kameralar, bilgisayarlar, video kameralar vb. gibi gerekli ekipmanı satın almanın yanı sıra yaşam giderlerine harcamanız gerekecek.

Arkadaşlık özellikleri, Selfie, alışveriş sistemi son derece zengin ve çeşitlidir.

Bu gerçekçi bir 3D simülasyon oyunudur, dolayısıyla gerçek yaşam özelliklerine sahiptir. Karakterinizin popülerliğini artırmak için kız arkadaşları, erkek arkadaşları, özçekimleri ve sosyal medya hesapları olabilir.

Sadece bu da değil, ürün sistemi son derece zengin ve çeşitlidir, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi ile alışverişin keyfini çıkarmanızı sağlar. YouTuber’ınızı yapmanıza yardımcı olacak gerekli öğelere ek olarak mağazada kıyafet, oyun satın alabilir ve bilgisayarınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca evinize teslim edilmek üzere yemek siparişi verebilirsiniz, bu da yemek pişirmek yerine ana görevinize odaklanmanızı sağlar.

Tanınmış bir YouTuber olmak birçok insan için gerçekleşen bir hayaldir.

Ne kadar ünlü olursanız, o kadar çok çalışmanız gerekecek ve o kadar çok yeni içeriğe erişebileceksiniz. Sonuç olarak, günlük aktiviteleriniz azalacak ve ara sıra acele ve yorgun hissedeceksiniz. Ama merak etmeyin, ilk başta iş yükünüz hafif olacak ve erkek arkadaş veya kız arkadaş edinmek, aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek gibi diğer ilgi alanlarını sürdürmek için bolca zamanınız olacak.

Sonuç olarak, siz işinize alışana kadar sistem size günlük öneriler ve talimatlar verecektir.

Gerçekçi 3D Grafikler

Youtuber Life bir simülasyon oyunu olduğu için oyunun grafikleri de dikkat çekiyor. Karakterin ve çevresindeki nesnelerin her hareketi, gerçekçi ve benzersiz 3D grafikler sayesinde size doğal bir his vermek için mükemmel bir şekilde işlenir ve çok yumuşaktır.

Ayrıca oyun, yayıncının yarattığı gerçek sahneye bakarken etrafınızda neler olup bittiğini görmenizi sağlayan yukarıdan aşağıya bir görünüme sahiptir.

Youtubers Life’ın MOD APK versiyonu

Youtubers Life MOD APK nedir?

Youtubers Life MOD APK, orijinal oyunun bir çatalıdır. Size oyunun hedeflerine ulaşmayı kolaylaştıran bazı avantajlar sağlar.

MOD Özelliği

Tüm Kanalların Kilidi Açıldı

Android için Youtubers Life Apk İndir

Ünlü bir YouTuber olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir Youtuber’ın hayatını yaşamayı denemek ve her gün karşılaştıkları sorunları öğrenmek ister misiniz? Youtubers Life apk: Gaming Channel, şüphesiz sizde kendinden geçmiş duygular uyandıracak. HileliPc.com üzerinde verilen Apk İndir linkine tıklayarak oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Oyunu önemsiyor ve keyif alıyorsanız, inceleme ve yorum bırakmayı unutmayın!

Images

What's new

New Fashion Channel!
-Create your own sets
-7 different styles to conquer
-Plan each season
-Fashion workshops
-Stage runway shows

Features:
-Added Google Cloud Save

Gameplay changes:
-New Pipper interactions. New thumbs up/down follower system
-Network and company assignments affect your subs’ morale
-More detailed brand/company relationship information
-Analysis and Speed run combos are now easier to achieve
-Waiting times when setting up a restaurant gig and live show have been shortened

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *