Yemeksepeti Apk – Ücretsiz İndir

22.7.0
Yemeksepeti Apk - Ücretsiz İndir .
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,298,263
Geliştirici
YEMEK SEPETİ ELEKTRONİK İLETİŞİM A.S.
Güncellendi
Apr 28, 2022
Boyut
43.24 MB
Sürüm
22.7.0
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Türkiye’nin en büyük online yemek sipariş sitesi olan Yemek Sepeti Nevzat Aydın, Melih Ödemiş, Gökhan Akan, Cem Nufusi tarafından 2001 yılında Online Yiyecek türünde çevrimiçi e ticaret yemek sipariş sitesidir. Siz de hemen market alışverişlerinizi yapmak için yemeksepeti apk bağlantısını sitemiz üzerinden indir.  Sloganı ise Dünyanın en büyük mutfağı! dır. Türkiye’nin 69 şehrinde ve Kıbrıs’ta yaklaşık 14 milyon kullanıcıya Türkçe ve İngilizce hizmet vermektedir. Yemeksepeti.com sitesinin sahibi ise Delivery Hero’dur. 

Yemeksepeti Nedir?

Yemeksepeti.com

Yemeksepeti.com, Türkiye’de ve Kıbrıs’ta hizmet veren çevrimiçi yemek sipariş sitesidir. Kullanıcılar Yemeksepeti ile anlaşmalı olan 25.000’den fazla restoranın en son menülerine ulaşarak, hiçbir ekstra ücret vermeden yemek siparişi verirler. Sepeti günde aldığı ortalama 480 bin siparişle 14 milyon kullanıcısına hizmet vermektedir. Yemeksepeti, 19. yılında da yüzde 50’nin üzerinde büyümüştür. Yemek Sepeti çalışan sayısı 2020 yılı itibariyle 2 bin 800 kişiye ulaşmıştır. Yemeksepeti CEO’su Şirketin kurucularından da olan Nevzat Aydın bu sayının 2020 sonunda ise yaklaşık 6 bin kişiye ulaşmayı hedeflediklerini paylaşmıştır.

Her gün 13.000 civarında üye restoran üzerinden ortalama 180.000 sipariş alınıyor. Bu kadar muazzam olan büyük veri ise Yemek Sepeti’nin gelişmesi ve büyümesi için harika bir fırsat oluşturuyor.

Yemeksepeti Apk İndir

Yemeksepeti Apk İndir
Yemeksepeti Apk İndir

Yemeksepeti, iPhone, Android, mobil web ve web sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden hem eski hem de yeni apk dosyasını indirerek alışverişe başlayın.

Görüntüler

Yenilikler

This version is different from all the other versions: -With its user-friendly design and interface, a brand new Yemeksepeti experience is here! -Now, the visual world of the application is much richer, more enjoyable and colorful! -The name of Yemeksepeti Banabi has been updated: Yemeksepeti Market is now at your service! Your grocery needs are at your door in minutes! -Your favourites, top orders, products you might like and much more! Browse lists customized especially for you!

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir