Yasaklı Sitelere Giriş (Kesin Çözüm)

Günümüzde yasaklı sitelere giriş internet kullanıcıları tarafından merak edilen konular arasında. Yasaklı sitelere nasıl girilir? Yasaklı sitelere giriş dns ayarları nedir? gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık.
Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Günümüzde yasaklı sitelere giriş internet kullanıcıları tarafından merak edilen konular arasında. Yasaklı sitelere nasıl girilir? Yasaklı sitelere giriş dns ayarları nedir? gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Biz de hilelipc.com olarak bu konu üzerindeki araştırmalarımızı yaparak siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Yasaklı Sitelere Girme

Yasaklı Sitelere Giriş – Dns Ayarlarını Değiştirmek

Arama motoruna engelli sitelere giriş için yöntemler arayan kullanıcılar buldukları sonuçlarda kullanmış oldukları cihazların dns ayarlarını değiştirmek aracılığı ile yasaklı sitelere giriş yapılacağını duyuruyor. Maalesef bu dns ayarlarını değiştirme yöntemi ülkemizde tam randımanlı olarak çalışmadığını görmekteyiz. Biz sizler için dns ayarlarını değiştirmeden bu işlemi nasıl yapılacağını yazımızın devamında bulacaksınız.

Vpn Uygulamaları ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı sitelere girmek için dns ayarlarını değiştirmenin ülkemizde çalışmadığını yazımızın başında size açıklamıştık. Vpn uygulamaları ile yasaklı sitelere giriş yapmaya çalışan kullanıcılarımız amaçlarına ulaşabiliyor. Ücretsiz Vpn hizmeti (ktunnel.com, vtunnel.com dtunel.net) sunan bazı internet siteleri mevcut. Bu yöntemler ile birçok yasaklı web sitelerine giriş yapılabiliyor ama internet hızınızda bir yavaşlama olacaktır.

Bazı ücretsiz vpn uygulamaları ile yasaklı sitelere giriş yapmak isteyen kullanıcılar özel bilgilerinizin güvenirliğini riske atmış olacaktır. Özellikle bedava olarak verilen vpn uygulamaları kullanmaktan kaçınmanızı önemle hatırlatmak isterim. Peki bu yasaklı sitelere güvenli olarak giriş yapmanın yöntemi nedir? Diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Bu sorunun cevabı yazımızın devamında.

ENGELLİ SİTELERE GİRİŞ KESİN ÇÖZÜM

Şimdi engelli sitelere girişin kesin ve güvenilir çözümü sizin için en uygun yöntem olacağını meraklar içinde beklediğinizi biliyorum. Yasaklı sitelere girmenin en kolay yöntemi Opera tarayıcısının sunduğu vpn hizmetidir. Kullanıcılara sunulan bu ücretsiz vpn hizmeti ile güvenli bir şekilde giriş yapabileceksiniz. Opera web tarayıcısının VPN özelliği ile dünya çevresindeki çeşitli sunucular üzerinden web sitelerine bağlanırsınız.

Yasaklı Sitelere Giriş Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki adımları takip ederek yasaklı sitelere dns değiştirmeden giriş yapabilirsiniz:

  • Öncelikle buraya tıklayarak opera uygulamasını indirin. İndirdiğiniz uygulamayı hem mobil hem de masaüstü cihazlar için kullanabilirsiniz.
  • Uygulamayı indirdikten sonra Android cihaz için kurulum gerçekleştiriniz.
  • Kurulum işlemi bittikten sonra uygulamayı açınız.
  • Uygulama açıldıktan sonra sağ üst köşedeki Kolay Kurulum simgesine tıklayın.
  • Açılan menüden Gizlikik ve Güvenlik kısmından Ayarlarda Etkinleştir seçeneğine tıklayın.
ücretsiz vpn
  • Açılan pencereden VPN seçeneğinin karşısında bulunan seçeneği etkin hale getirin.

Artık tarayıcınız üzerinden güvenli bir şekilde yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Windows 7, Windows 8, Windows 10 vb. gibi işletim sitemi fark etmeksizin rahatlıkla kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorum yazmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir