Yandere Simulator Apk – Mobil İndir (2022)

1.2

Yandere Simulator Apk - Mobil İndir (2022) -
Download APK
4.4/5 Votes: 19,660
Developer
Yandere School
Updated
May 7, 2021
Size
58M
Version
1.2
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Merhaba arkadaşlar, bugün yine eğlenceli ve renkli grafiklere sahip bir simülasyon oyunu ile karşınızdayız. Bu yazımızda son günlerde trend oyunlar içerisinde olan Yandere Simulator oyununa ait apk dosya bağlantısını paylaşacağım. Aksiyon video oyunları oynamayı seviyorsanız, bu oyun mükemmel bir seçim olacaktır. Yandere Simulator Apk oyununa ait en son sürüm dosyasını Android cihazınıza hemen indirin ve oyunun keyfini çıkarın. Ayrıca oyuna ait iOS sürümüne ait bağlantıyı da sahip olacaksınız.
Yandere Simulator Apk Mobil
Yandere Simulator Apk Mobil

Yandere Simulator Hakkında

Yandere Simulator, dünya çapında birçok oyuncu tarafından oynanan popüler ve trend olan bir gizli aksiyon oyunudur. Ayrıca, iOS, android ve daha pek çok cihazda oyananabilir. YandereDev şirketi tarafından sunulan bu oyunda bir okul arkadaşına aşık olan”Yandere-chan” lakaplı kız öğrenci yani Ayano Aishi rolünü oynuyorsunuz. Yandere Simulator Apk birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Oyun geliştiricisi, oyunun en son sürümüne yeni VHC efektlerinin eklenmesi, yeni oyun modları, iyilestirilmis grafik kalitesi ve oyunun güvenliği gibi birçok yeni güncelleme yaparak oyun Google play üzerinde yayına sunuldu. Yandere Simulator Apk oyunu ile çeşitli öğrencileri ve rakipleri yok etmeniz gerekiyor. Bunları ortadan kaldırmak için zehirleme, öldürme ve daha pek çok farklı yöntem kullanabilirsiniz.
Yandere Simulator Apk
Yandere Simulator Apk İndir
Çoğu sanal alan veya simülasyon oyunu gibi, Yandere simülatör apk downlaod ile Senpoy’un diğer kızlardan etkilenmesini önlemek için cinayet işleyebilirsin. Çeşitli noktalarda yeni silahlar keşfedebilir, diğer karakterlerle etkileşime girebilir ve Senpou’yu daha yakından inceleyebilirsiniz.
Bu yazımızda Yandere Simulator Apk  ile ilgili bilgileri sizlere anlatmaya çalıştık. Tüm yazımızı okuduktan sonra çeşitli eğlenceli ve harika özelliklere sahip olan Yandere Simulator apk indir dosyasını sitemiz üzerinden verilen bağlantıdan indirebilirsiniz. Oyunu indirme ile ilgili sorun veya sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Images

What's new

Full free version

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *