X-War: Clash of Zombies APK İndir

3.10.8
X-War: Clash of Zombies APK: Süper kahramanlar vs zombi temalı heyecan verici bir strateji oyunu oynamaya hazır mısınız? Yargı gününde zombileri yenmek için güçlü süper kahramanları işe almak ister misin? Zombie Clash'te kaleni inşa et, kuvvetlerini eğit ve süper kahramanların yanında savaş. Üssünüzü kurun ve savunun, bir grup efsanevi kahramanla zombileri öldürün. Kıyamet gününde hayatta kalmak için zekaya ihtiyacınız olacak, farklı güçler, büyüler ve kahramanlar kullanmanız, farklı savaş kombinasyonları ve stratejileri denemeniz gerekecek. Bir yüzleşme zamanı.
APK indir
4.6/5 Oylar: 296,282
Geliştirici
Moon Studios
Güncellendi
September 8, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
3.10.8
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

X-War: Clash of Zombies APK: Süper kahramanlar vs zombi temalı heyecan verici bir strateji oyunu oynamaya hazır mısınız? Yargı gününde zombileri yenmek için güçlü süper kahramanları işe almak ister misin? Zombie Clash’te kaleni inşa et, kuvvetlerini eğit ve süper kahramanların yanında savaş. Üssünüzü kurun ve savunun, bir grup efsanevi kahramanla zombileri öldürün. Kıyamet gününde hayatta kalmak için zekaya ihtiyacınız olacak, farklı güçler, büyüler ve kahramanlar kullanmanız, farklı savaş kombinasyonları ve stratejileri denemeniz gerekecek. Bir yüzleşme zamanı.

Clash of Clans veya bölücü oyunlardan birini oynamaktan hoşlanıyorsanız, Final Hero, Zombie Fight oynamayı bileceksiniz. Kalenizin tabanından, yeni kaynaklar ve askerler ekleyen her kuleyi yükseltin ve inşa edin. Bu arada, savunmanızı düşman saldırılarına karşı savunmanız gerekiyor.

X-War: Clash of Zombies APK
X-War: Clash of Zombies APK

Savaş sırasında taktik orduyu genişletmeye odaklandınız. Aynı zamanda tüm kahramanlar ve askerler otomatik olarak düşman üssüne saldırır. Dikkat edin, seviyeniz uzun süre yükselirse ve silahlarınız veya zırhlarınız devre dışı kalırsa ordunuz savaşı kaybeder. Last Hero, Zombie Fight eğlenceli ve iyi tasarlanmış basit bir RTS’dir. Grafikler harika ve bu oyunda çok sayıda karizmatik karakter var.

 Clash of Zombies APK Özellikleri

 • Klasik çatışma oyunu oyunu, daha heyecan verici oyun ve heyecan verici klan öğeleri!
 • Süper Süper Kahraman Kitabı’nı tamamlayın! Toplanacak ve hazırlanacak 50’den fazla efsanevi kahraman var!
 • Mücevherleri toplayın ve kahramanlarınızı ve efsane birliklerinizi güçlendirin: savaşta güçlerinin nasıl arttığını göreceksiniz!
 • Zombie Zombie Challenge’a katılın ve kaleleri ve kaleleri fethedin!
 • Evil Kötü adamları lig takım arkadaşlarınızla yenin ve affedilemez ödüller kazanın
 • Arkadaşlarınıza heyecan verici gerçek zamanlı savaşla yüzleşmeleri için meydan okuyun, efsanevi ve savaşın kralı olacaksınız!
 • All Alliance’da diğer kahraman ustalarla güçlerinizi birleştirin, birlikte bir imparatorluk kurun ve özel ödüllerin kilidini açın!
 • Zombiler, kalelerinin ve imparatorluklarının gerçek kralı olmak için dünyanın her yerindeki zombi oyuncularla birlikte savaşabilir.
 • Dr. X’i saklayın ve temeli değiştirmeye yardımcı olabilir.

Clash of Zombies APK Nasıl Kurulur?

Clash of Zombies, daha iyi oyun stüdyoları tarafından geliştirilen ve NA’da Google Play Store‘da yayınlanan bir android strateji uygulamasıdır. Şu ana kadar oyun mağazasında yaklaşık 1.000.000’den fazla indirmeye sahip ve android işletim sisteminin 5.sürüm 3.4 üzerinden 4.0 ortalama puanı ve Clash Zombie için daha yüksek olması gerekiyor. Ayrıca, her biri için bir içerik derecelendirmesine sahiptir, böylece aile, çocuk veya yetişkin kullanıcıları için kurulumun uygun olup olmadığına karar verilebilir. Clash of Zombies bir Android uygulaması olduğundan ve doğrudan Windows PC veya Mac’e yüklenemediğinden, size depremi PC’ye nasıl yükleyeceğinizi ve oynayacağınızı göstereceğiz.

 • İlk önce, bir android emülatorünü PC’nize indirin ve yükleyin
 • Clash of Zombies’i bilgisayarınıza indirin
 • Uygulamayı yüklemek için emülatör kullanarak Zombie Uygulamasının açık Clash’ini kullanın veya APK dosyasını öykünücüye sürükleyip bırakın.
 • APK dosyasını indirmek istemiyorsanız, Google hesabınızı emülatöre bağlayarak veya yapılandırarak ve uygulamayı doğrudan play store’dan indirerek Clash of Zombies PC’yi oynayabilirsiniz.

Android için X-War Clash of Zombies APK’sını indirin

Oynayın ve süper kahramanlarınızın gücünü artırmak için sınırsız her şeye sahip olun. Ayrıca sınırsız kristallere ve sınırsız mücevherlere kolayca erişebileceksiniz.

Zombie Clash, yönetici tarafından verilen çeşitli nimetleri öğrenebilirsiniz. Ödüller, örneğin Günlük Ödüller, Arkadaşını Davet Et, Günlük Görev ve daha fazlası. Hilelipc.com üzerinden indirebilir ve çeşitli özelliklerin ve işlevlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

New Additions and Optimizations
1. Added the double-check function to avoid of purchasing by mistake in Glory Shop.
2. Added the double-check function to avoid of clicking by mistake in Treasure Hunt of Cosmic Energy.
3. To avoid touching accidentally when drag the map, the battle won't select the first role by default.
4. Mysterious Shop opens valuable exchange.
5. Complete time limited activities and get double rewards.
6. Fixed some bugs.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir