Woodturning Mod Apk İndir – (Sınırsız Para, Reklamsız)

1.9.4

Woodturning MOD APK, basit ama oldukça bağımlılık yapan bir Voodoo oyunudur. Nasıl profesyonel bir ahşap heykeltıraş olunacağını öğrenmek ve harika sanat eserleri yaratmak için lütfen oyunu indirin! Böylesine basit bir oyun için çok fazla şey beklememeliyiz. Hepsi ahşap yontma ve harika şeyler yapma sanatı etrafında dönüyor. Çok fazla oynamanın ve çok çabalamanın anlamsız olduğuna ve sizi kolayca sıkabileceğine inanıyorum. Yani, sıkıldıysanız ve biraz boş zamanınız varsa, zihninizi gevşetmek için Woodturning apk oynayabilirsiniz. Oyunu indirmek için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak ücretsiz olarak indirin.
Download APK
4.0/5 Votes: 437,711
Developer
VOODOO
Updated
March 22, 2021
Size
71M
Version
1.9.4
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Woodturning Mod Apk 1.9.4 İndir – (Sınırsız Para, Reklamsız)

Woodturning MOD APK, basit ama oldukça bağımlılık yapan bir Voodoo oyunudur. Nasıl profesyonel bir ahşap heykeltıraş olunacağını öğrenmek ve harika sanat eserleri yaratmak için lütfen oyunu indirin!

Woodturning Oyunu Tanıtın

Voodoo, görsel olarak çekici ve ilgi çekici simülasyon oyunları yaratmasıyla tanınan uzman bir oyun yayıncısı olarak uzun bir geçmişe sahiptir. Voodoo’nun oyunu asla olay örgüsüne ağırlık vermez veya kontrol etmesi zor değildir ve oyunculara her zaman nazik ama aynı derecede çekici bir zevk sağlar.

Aquapark.io ve Helix Jump gibi bazı tanınmış oyunlar milyonlarca indirmeye ulaştı. Hepsi, Voodoo’nun “Hit oyunlar yapıyoruz” sloganının tamamen doğru olduğunu gösteriyor. Şimdi size Woodturning adında yepyeni ve heyecan verici bir oyun göstereceğim.

Ağaç tornacılığı, diğer çoğu Voodoo oyunu gibi, eğlenceli bir ahşap heykel simülasyon oyunudur. Hatırlarsanız bu oyun aynı zamanda bir Voodoo oyunu olan Pottery’ye benziyor. Bununla birlikte, Çömlekçilik alanında bir çömlekçi olarak deneyiminiz varsa, Woodturning’de profesyonel ve çalışkan bir ağaç oymacısı rolünü oynayabileceksiniz. Bu, herkesin en az bir kez deneyebileceği yeni ve büyüleyici bir deneyim.

Woodturning Oyunu Nasıl Oynanır

Her Voodoo oyununun basit ve basit bir oynanışı vardır. Woodturning apk da aynı şekildedir. Her meydan okuma için modelde bir nesne oluşturmalısınız. Bir döner tabla üzerindeki kaba bir tahta parçasıyla ve ayrıca keski ve taşlama aletleriyle başladınız. İstenilen şekli oluşturmak için, döner tablanın mekanizmasını kullanarak keskileri ahşap üzerinde kaydırmanız yeterlidir.

Dinleyin: Her şeyin kolay olduğuna inanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Söylemesi yapmaktan çok daha kolay. Ahşap bloklar bu kadar yüksek bir hızla döndürüldüğünden, küçük hatalar bile bloğun zarar görmesine neden olabilir.

Ahşap şekillendirme detaylara dikkat etmeyi, el becerisini ve sebat etmeyi gerektirir. Woodturning’de iyi oynamak için sakin kalmalı ve pes etmemelisiniz. “Sabır testi” nin her adımından sonra, kendi ellerinizle yapılmış harika sanat eserlerine sahip olacaksınız. Talebin oranı daha yüksekse bonus daha değerlidir. Vazgeçmeyin çünkü size binlerce dolara mal olabilir!

Bir ürün yaratma süreci

Kaba işleme, şekillendirme ve cilalama, üretim sürecindeki üç adımdır. Woodturning, ekranın altından seçebileceğiniz çeşitli işlevlere sahip üç farklı keski türü sağlar. Önemli miktarda istenmeyen ahşabı kaldırabildiği için kare burçlu keski ile kaba keski yapmak için idealdir. Ek olarak, kare burçlu keski, düz çizgiler oluşturmayı basit ve kolay hale getirir.

Doğru şekilde bir tahta blok yapmanız gerektiğinde, bir sonraki adım da en zor olanıdır. Kalan iki keski, bu segmentteki görevleri değiştirecektir. Üçgen keski ile dar bir pozisyonda derin keski yapmak için kullanılır. Yarım daire keski, dairesel bir şarap şişesi şeklinde bulunanlar gibi parçanız için dairesel eğriler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Son ve en kritik bileşen Lehçe’dir. Ölçüsü ayarlanabilen sünger kullanarak ürününüzü en küçük detaylarda bile daha temiz hale getirebilirsiniz. Kısacası, oyuncunun hünerli ellerine her aşamada herhangi bir aletle ihtiyaç duyulmaktadır. Alışmak ve ustalaşmak biraz zaman alabilir, ancak ilk birkaç öğeyi tamamladığınızda, bu oyuna bağlanacağınıza eminim.

Woodturning – Yaratıcılık sonsuzdur

Ağaç tornacılığı dünyasında yaratıcılık sınırsızdır. Oyuncular hayatın neredeyse her alanını kapsar. Örneğin bir vazo, bir şişe şarap, bir bardak su veya satranç taşları, döndürmeler veya ağaçlar, kendi başyapıtlarınızı yapmanız için sonsuz ilham kaynaklarıdır. Ayrıca, bitmiş her ürüne en sevdiğiniz renkleri boyama seçeneğiniz de vardır.

Reklamlar

Elbette çoğu ücretsiz oyun reklam içerir. Çok fazla sorun değilse, lütfen oyun oynarken reklamı kapatın. Ürünü bitirdiğinizde ve daha fazla para kazanmak istediğinizde, üç kat bonus almak için bir reklam videosu izleyebilirsiniz. Bir süpermarket ya da satın alınacak bir şey yok. Bunlar sadece ürettiğiniz malların değerinin bir ölçüsüdür. Ancak, bir dizi yeni özellikle potansiyel bir güncelleme bekleyebiliriz.

Oyundaki Grafikler

İş yerinde geçen uzun bir günün ardından, ağaç tornacılığı eğlenceli ve keyiflidir. Bu nedenle, parlak 3D videolarla bile çok uyumludur ve göz yorgunluğuna neden olmaz. Eğlendirmenin yanı sıra, Woodturning’in etkili bir sebat eğitim aracı olabileceğine inanıyorum.

Woodturning  MOD APK Sürümü

Mod Özellikleri

Sınırsız Para: Küçük bir miktar almak yerine, tamamlanan her ürün için 9999 para alacaksınız. Daha sonra bu parayı ekipman satın almak için kullanabilirsiniz.

Reklam Yok: Premium sürümün kilidini açın, reklamlardan rahatsız olmayacaksınız.

Android için Woodturning MOD APK İndir

Böylesine basit bir oyun için çok fazla şey beklememeliyiz. Hepsi ahşap yontma ve harika şeyler yapma sanatı etrafında dönüyor. Çok fazla oynamanın ve çok çabalamanın anlamsız olduğuna ve sizi kolayca sıkabileceğine inanıyorum. Yani, sıkıldıysanız ve biraz boş zamanınız varsa, zihninizi gevşetmek için Woodturning apk oynayabilirsiniz. Oyunu indirmek için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak ücretsiz olarak indirin.

Images

What's new

-new icon
-bug fixes
-perfomance optimizations

Video

A comment on "Woodturning Mod Apk 1.9.4 İndir – (Sınırsız Para, Reklamsız)"

  1. Leanna says:

    I have read so many content on the topic of the blogger lovers however this piece of writing is really a good
    post, keep it up.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *