Who is? Yepyeni Zeka Oyunu

1.3.12
Who is? Brain Teaser & Riddles heyecan verici bir bulmaca oyunudur ve oyunculara beyinlerini en iyi şekilde eğitmelerine yardımcı olan birçok büyüleyici hikaye sunar.
APK indir
4.6/5 Oylar: 1,354,747
Geliştirici
Unico Studio
Güncellendi
January 6, 2022
Boyut
101M
Sürüm
1.3.12
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Who is? Brain Teaser & Riddles heyecan verici bir bulmaca oyunudur ve oyunculara beyinlerini en iyi şekilde eğitmelerine yardımcı olan birçok büyüleyici hikaye sunar.

Bu oyunu oynadığınızda, zekanıza ve zekanıza meydan okumak için birçok hileli soru alacaksınız. Üstelik rahatça oynayabileceğiniz seviyeleri seçme hakkınız da var. İyi düşünün ve sorularda boşluklar bulun; mümkün olduğunca çabuk cevaplamak için diğer benzersiz ipuçlarını arayın. Ayrıca, oyunun getirdiği yüzlerce heyecan verici ipuçların tadını çıkarın.

 YÜZLERCE BENZERSİZ İPUCU

Who is? Yepyeni Zeka Oyunu
Who is?

Who is? Zeka Oyunu, size üstesinden gelmeniz gereken birçok karmaşık zorluk veren yüzlerce benzersiz ve yeni hileli bulmacanın tadını çıkaracaksınız. Burada, daha önce hiç bilmediğiniz, zihninizi daha net ve daha akıllı hale getiren birçok yeni bilgi ve içeriği keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Cevap vermeden önce, boşlukları bulmak ve bulmacayı hızlı bir şekilde çözmek için tek bir ipucu atlamadan dikkatlice düşünmeniz gerekir.

TONLARCA EĞLENCELİ RESİM İLE YENİ GRAFİKLER

Who is? Beyin Teaser, canlı, keskin HD grafiklerin keyfini çıkarmanıza ve onu kullanırken birçok insanı mutlu etmenize olanak tanır. Ayrıca, birçok güzel ve gerçekçi sanat imgesini de keşfederler. Ayrıca renkler ve düzen de uyumlu ve göz alıcı bir şekilde dağıtılmış ve düzenlenmiştir. Sadece bu da değil, bu oyundaki çizgi film karakterlerinin hepsi çekici ve eğlenceli. Her kişinin bir görevi olacak ve farklı bir tarz getirecek. Birbirlerini daha iyi tanımak için lütfen kişilikleri ve ilgi alanları hakkında bilgi edinin. Ayrıca canlı ses efektlerinin görünümü var ve bu oyundaki atmosferi daha eğlenceli hale getiriyor.

KOLAYDAN ZORLA DÜZENLENEN ONLARCA FARKLI SEVİYE

En rahat ve eğlenceli şekilde oynama ve eğlenme yeteneğinize uygun seviyeleri kendiniz seçme hakkına sahipsiniz. Her seviye, zihninizi daha esnek ve çevik hale getirmek için size birçok zorlu ve stresli bulmaca verecek. Ayrıca bu oyun IQ’nuzu geliştirmenize yardımcı olacak, çocukların beyinlerinin gelişmesini ve olgunlaşmasını destekleyecektir.

ANLAMLI VE OLAĞANÜSTÜ İÇERİĞİYLE ÇEŞİTLİ HİKÂYELERİN KEYFİNİ ÇIKARIN.

Who is? Beyin Teaser, sizin için unutulmaz anlar yaratan, birçok yeni içerik ve önemli anlamlar içeren birçok heyecan verici hikaye alabileceksiniz. Akıllı olun ve her hikayenin ardındaki gizemi keşfetmeyi ve keşfetmeyi öğrenin. Gerçekten de, her hesap sizin için keşfedecek ve deneyimleyecek birçok şey geliştirecektir. Burada, bu bulmacaları en basit şekilde tamamlamak için çeşitli cevaplar verebilirsiniz.

Yepyeni Zeka Oyunu
Yepyeni Zeka Oyunu

İNTERNET OLMADAN OYNAYABİLİR

Diğer oyunların çoğu eğlenmek için internete ihtiyaç duyar. Ancak bu oyun sizin istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, en rahat şekilde oynamanız içindir. İnternet olmasa bile, genellikle bunu yaşayabilirsiniz. Bu oyunda insanların zekalarını geliştirmelerine ve anlayışlarını çok heyecan verici bilgilerle genişletmelerine yardımcı olacak birçok mükemmel alıştırma var. Dahası, ücretsiz olarak indirebileceksiniz, kullanmak için ödeme yapmanıza gerek yok.

Bazı özellikler:

  • Size hem benzersiz hem de merak uyandıran yüzlerce bulmaca getiriyor.
  • Çeşitli garip ve eğlenceli hikayeler aracılığıyla daha fazla beyin kapasitesi geliştirmenize yardımcı olun.
  • Bu oyunda canlı bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra çok çeşitli karakter görüntülerinin kullanılması.
  • Arkadaşlarınız ve ailenizle oyun oynamak hem eğlenmenin hem de yeni şeyler öğrenmenin harika bir yoludur.
  • İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan ve herhangi bir yerden oynanabilir.
  • Lütfen bunu birçok kişiye tanıtın ve yayın, yoksa çocuğunuzun beynini daha hızlı geliştirmesine yardımcı olmak için oynamasına izin verebilirsiniz.

Who is İndir – Zeka ve Bilmeceler

Artık Who is’i  indirmeye hazırsınız. Hilelipc.com üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak indirin. 

Görüntüler

Yenilikler

Game experience optimized. Have fun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir