WhatsApp Business Apk Son Sürüm İndir

2.22.20.79
WhatsApp Business, kullanıcıların Whatsapp üzerinden bir işletme varlığına sahip olmalarını sağlar. Dünya çapındaki KOBİ'lere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. İşinizi büyütmenize yardımcı olmak için müşterilerinizle daha verimli iletişim kurun. Aynı cep telefonu üzerinden WhatsApp Messenger ve WhatsApp Business'a farklı kişisel ve iş numaraları ekleyin.
APK indir
4.3/5 Oylar: 10,006,783
Geliştirici
WhatsApp LLC
Güncellendi
11 Kas 2022
Sürüm
2.22.20.79
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

WhatsApp Business Apk ile işinizi büyütmek için müşterilerinizle daha verimli iletişim kurun.

WhatsApp Business, kullanıcıların Whatsapp üzerinden bir işletme varlığına sahip olmalarını sağlar. Dünya çapındaki KOBİ’lere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. İşinizi büyütmenize yardımcı olmak için müşterilerinizle daha verimli iletişim kurun. Aynı cep telefonu üzerinden WhatsApp Messenger ve WhatsApp Business’a farklı kişisel ve iş numaraları ekleyin.

WhatsApp Business, şirketler düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Müşterilere benzersiz bir hizmet sunmak için aşağıdan yukarıya tasarlandı. Modern şirketlere kendilerini pazarda farklılaştırmanın bir yolunu sağlayın.

WhatsApp Business Apk

Özellikler:

Özelliklerden birkaçı aşağıdaki gibidir.

 • Müşterilerin konum, web sitesi ve iletişim bilgileri gibi değerli işletme bilgilerini aramasına izin vermek için işletme için bir İşletme Profili oluşturun.
 • Müşterileri için, kullanıcı müsait olmadığında Uzakta Mesajı oluşturmak gibi duyarlı mesajlar oluşturun.
 • Kullanıcılar, WhatsApp Business’ı sabit hat veya sabit numara ile de kullanabilir. Müşterileri onlara aynı numaradan mesaj gönderebilecek. Doğrulama işlemi için, kullanıcının telefon görüşmesi üzerinden kendisine bir kod verecek olan “Beni Ara” seçeneğini seçmesi gerekir.
 • WhatsApp Web özelliği ile kullanıcılar, bilgisayar tarayıcılarından müşterilerine hızlı ve verimli bir şekilde yanıt verebilir.

Whatsapp Business, Whatsapp’ın popülaritesi ve küresel erişimi nedeniyle saatin ihtiyacıydı. İnternet erişiminin geniş olması nedeniyle işletmeler, herhangi bir ekstra ücret ödemeden dünyanın her yerindeki tüketicilerle kolayca iletişim kurmak için çok büyük bir erişime sahipti. Bugün müşteriler bir işletmeyi aramak veya e-posta göndermek istemiyor, bir mesaj göndermek istiyorlar. Ve müşteriler WhatsApp Messenger kullandığından, işletmelerin de öyle olması gerekir.

WhatsApp Business Son Sürüm APK

WhatsApp-Business’taki işletme profilleri, müşterilerinize tüm ekstra bilgileri sağlamak için tasarlanmıştır. İnsanların Google haritalarında mağazanıza veya ofisinize ulaşabilmesi için şirketinizin adresini veya konumunu içerir. Ayrıca işletme kategorinizi, e-posta adresinizi ve işletmenizin ne yaptığına dair kısa bir açıklama da ekleyebilirsiniz. Uygulama, çalışma saatleri için de bir alan sağlar. Daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edin .

Mesajlaşma Araçları

 • Karşılama mesajı:  Anında karşılama mesajları, müşterilerinize onlara değer verdiğinizi gösterir ve onlara hızlı bir yanıta ihtiyaç duymaları halinde arayabilecekleri bir telefon numarası gibi yararlı bilgiler sağlar.
 • Dışarıda:  Müşterilerinize hemen müsait olmadığınızı ancak yakında sizinle iletişime geçileceğini bildirmek için tasarlanmış otomatik bir yanıt.
 • Hızlı yanıt:  Tek bir dokunuşla sık kullanılan mesajları gönderebilmeniz için “Bunu sizin için araştıracağım” gibi anında hızlı yanıt.
WhatsApp Business Son Sürüm APK

Bir işletme sahibiyseniz veya müşterilerle çevrimiçi olarak ilgileniyorsanız, Whatsapp Business, müşterilerle daha dikkatli ilgilenmenizi sağlayacaktır. WhatsApp Business gibi bazı uygulamalar Facebook Pages Manager, Upwork, PayPal, Skype for Business ve Slack’tir. Bu uygulamaya ait apk dosyasının son sürüm dosyasını yükleyin.

Görüntüler

Yenilikler

WhatsApp Business'ın bu sürümündeki yenilikler neler?
 • Artık Aramalar sekmesinden WhatsApp aramanız için bir bağlantı oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.
 • Artık bir gruptan ayrıldığınızda yalnızca yöneticiler bilgilendirilecek
 • Grup yöneticileri artık başkalarının mesajlarını herkes adına silebilir. Tüm katılımcılar onu kimin sildiğini görebilir.
 • Artık Durum Tepkilerini kullanarak bir Durum gönderisine kolayca tepki verebilirsiniz.
 • "Benim için sil" işlemini birkaç saniyeliğine geri alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir