Wattpad MOD APK 9.16.0 (Premium Kilitsiz)

Cihaza göre değişir

Wattpad MOD APK (Premium Kilitsiz), akıllı telefonlar ve tabletler için popüler bir kitap okuma uygulamasıdır. Uygulamayı, HileliPc.com üzerindeki Apk İndir bağlantısından indirerek Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.
Download APK
4.1/5 Votes: 4,219,387
Developer
Wattpad.com
Updated
9 Haziran 2021
Size
Cihaza göre değişir
Version
Cihaza göre değişir
Requirements
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Wattpad MOD APK (Premium Kilitsiz), akıllı telefonlar ve tabletler için popüler bir kitap okuma uygulamasıdır. Uygulamayı, HileliPc.com üzerindeki Apk İndir bağlantısından indirerek Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Wattpad MOD APK HAKKINDA

Oyunların yanı sıra herkesin manevi hayatı filmler, kitaplar ve hikayeler içerir. Boş zamanınızda bir roman veya çizgi roman okumaktan daha iyi ne olabilir? Wattpad size çok sayıda minyatür kitap ve hikaye envanterini telefonunuzda taşıyabilme rahatlığını sağlar. Artık hacimli, pahalı kağıt kitaplara gerek yok.

Telefonunuzdaki minyatür kitaplık

Wattpad, tüm favori kitaplarınızı bulabileceğiniz harika bir yerdir. Dedektif hikayelerinden kurguya, modern bilime, klasik edebiyata ve kişisel içeriğe kadar herkes için bir şeyler var. Filtrelemeyi ve aramayı kolaylaştıran kategoriler halinde düzgün bir şekilde düzenlenirler.

Büyük içerik paylaşım topluluğu

Wattpad dünyanın en popüler edebiyat ve içerik platformudur. Orada yaklaşık 80 milyon okuyucu ve dünyanın her yerinden milyonlarca yazar var. İnsanlar bir sosyal ağ sitesinde olduğu gibi içerik paylaşabilir ve birbirleriyle etkileşime girebilir, ancak yalnızca belirli bir konuda.

Ve her şeyden önce, bu topluluğa katılmak için bir hesap oluşturmalısınız. Sistem, popüler ve alakalı yazarlar ve konular önerecektir. Onları takip ederseniz, mesaj panosunda gönderilerini ve hikayelerini görürsünüz. Yazara birkaç yorum bırakarak veya oy vererek destek olabilirsiniz.

Bu benim için ilgi çekici çünkü Wattpad benzer ilgi alanlarını paylaşan insanları bir araya getirebilir. Size bu topluluğun bir üyesi olma fırsatı verildi!

Yazma becerilerinizi nerede gösterebilirsiniz?

Wattpad, daha önce de belirtildiği gibi bir içerik paylaşım platformudur. Sonuç olarak, başkalarının yazdığı hikayeleri okuyabilir, kendi hikayelerinizi yazıp paylaşabilirsiniz.

Wattpad uzun zamandır hayatımın bir parçası. İlk başta ne yazmak istediğime dair hiçbir fikrim yoktu. Ancak aldığım geri bildirimler sonucunda yaratıcılığım ve ellerim birkaç seri yazacak kadar uyarıldı. İlk başta, birinin olumsuz bir yorum yapacağından endişelendim. Bununla birlikte, yazarın olumlu düzenlemeler yapabilmesi için samimi geri bildirimde bulundular. Ya sen? Anlatacak masalların var mı?

İlham verici hikayeler

Wattpad, hem yayınlanmış hem de yayınlanmamış hemen hemen her tür içeriğin paylaşıldığı bir platformdur. Öykülerden bazıları, The Kissing Booth, Light as a Feather veya eskiden en popüler olan ve New York Times’ta yayınlanan After serisi gibi tanınmış filmlere uyarlandı. Bu klasikleri telefonunuzda ücretsiz izlemekten daha heyecan verici ne olabilir?

K-Pop hayranları için hikayeler

Wattpad, K-POP hayranlarının yanı sıra Twilight ya da Harry Potter gibi edebiyat ya da roman hayranları için bir buluşma yeridir. BTS, SNSD ve BIG BANG hakkındaki hikayeler günlük olarak yayınlanmaya ve güncellenmeye devam ediyor. Bu idol gruplarından birini seviyorsanız, bu harika uygulamaya çabucak aşık olacaksınız.

Ayrıca en son sürümlerden haberdar olmak için takip ederken ve bildirimleri açarken yazarlarla sohbet edebilirsiniz. Wattpad’in geliştirme ekibi, trendleri takip edecek bir uygulama oluşturup zamanla solmasına izin vermek yerine, okuyucularımızın bir bütün olarak ihtiyaçlarıyla gerçekten ilgileniyor.

Senkronizasyon

Birden fazla cihazda bir Wattpad hesabı ile giriş yapabilirsiniz. Ancak, verileri ve etkinlik geçmişini kaydetmek için senkronizasyon modunu etkinleştirerek okuduğunuz hikayeleri veya kitapları bulmayı kolaylaştırmalısınız.

Bu özellik son derece kullanışlıdır; Milyonlarca insan bunu her gün kullanıyor ve bir web tarayıcısı, telefon veya tablet kullanarak her yerden bitmemiş hikayenin keyfini çıkarmaya devam edebiliyorlar.

Wattpad’in MOD APK Sürümü

MOD özelliği

Premium Özellikler Kilidi Açıldı: Tüm premium özellikler artık kullanılabilir. Ayrıca sizi rahatsız eden reklamlar hakkında endişelenmenize gerek yok.

Android için Wattpad MOD APK İndir

Film izleyerek veya sıkıcı oyunlar oynayarak zaman kaybetmek istemiyorsanız Wattpad ile rahatlayın ve dünyanın en büyük okuyucu topluluğuyla bağlantı kurun. Dört gözle bekleyeceğiniz çok sayıda ilginç hikaye ve içerik var!

 

Images

What's new

What's new in 9.16:
✔ Wattpad Premium+ is now available in the following countries: US, Canada, Philippines, Mexico, Brazil, Saudi Arabia, Hong Kong, Japan, Qatar, South Korea, Costa Rica, Panama, United Arab Emirates, Vietnam, Chile, and Indonesia
✔ Read 2 Paid Stories of your choice every month with the Launch of Wattpad Premium+ subscription on Android
✔ Users no longer need to refresh their wallet to see newly purchased coins.

Video

A comment on "Wattpad MOD APK 9.16.0 (Premium Kilitsiz)"

  1. Guillermo says:

    Quality content is the crucial to attract the people to pay a quick visit the web
    page, that’s what this site is providing.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *