Water Sort Puzzle Mod APK 4.0.4 (Reklamsız)

4.0.3
APK indir
4.4/5 Oylar: 407,730
Geliştirici
IEC Global Pty Ltd
Güncellendi
October 21, 2021
Boyut
49M
Sürüm
4.0.3
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Water Sort Puzzle Mod Apk Son Sürümü Android cihazlar için ücretsiz indirmek için kullanılabilir. Bu hem addicting hem de oynamak için eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Renkli su ile berrak su arasındaki farkı söyleyebilir misiniz? Sorunları çözmek için bir girişimde bulunun.

Basit oyunlar genellikle öğrenmesi kolay olduğu için oynamak için en ilgi çekici ve bağımlılık yapar. Bu oyunların çoğunluğu benzer bir yapıya sahiptir. Onlara bağlanacaksınız ve ilginç renkler ve diğer özelliklerle yapıldıkları için onlarla iyi vakit geçireceksiniz.

Basitlik açısından,Water Sort Puzzle, mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en basit oyunlardan biridir. Eğer Bulmaca oyunları gibi, bu bir oyun ise akıllı telefon ya da tablet üzerinde denemek gerekir. Bu oyunu oynamak için harcadığınız zamanın her dakikasını seveceğinizden emin olabilirsiniz.

Bu oyunda, gerekli olan tek şey, çeşitli renkli suları farklı kategorilere ayırmanızdır. Gözlük kullanarak, bir boya fırçasıyla yaptığınız gibi aynı renk tonunu üretebilirsiniz. Basit görünüyor, değil mi? Bunu yapmak mümkün olmayacaktır mümkündür. Oyunu Google Play Store’dan ücretsiz indirin ve bilmeceler arasında ilerleyin. Aynı zamanda zorlu hem huzurlu ve bu oyun hakkında harika bir şey. Bu oyun beyninizi eğitmenize ve IQ seviyenizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

Water Sort Puzzle oynamak için basit bir oyundur. Kontrolleri basit ve kullanımı kolaydır. Daha önce belirtildiği gibi, su bardaklarını renk tonlarına göre düzenlemelisiniz. Her cam aynı renk tonunda olmalıdır, bu da amaçtır. Başka bir bardağa su dökmek isterseniz, masanın üzerindeki bardağa dokunun.

Sadece tahtada yeterli alan varsa veya tüm renkler birbirine bağlıysa su akmaya başlar. Bu nedenle, maviyi yeşil renkli bir kaba dökmeye çalışırsanız, su düzgün şekilde akmaz. Ayrıca, zaten dolu olan bir şişeye su dökemezsiniz. Bu oyunu içine çekilmeden oynamak mümkün mü? Bu durumda, baştan yeniden başlamak mümkün olacak. Bu oyundaki tüm aşamaları, yolunuza devam ederek tamamlayın.

İşte görmek isteyeceğiniz özelliklerden bazıları:

Kontrol basittir ve sadece bir el gerektirir. Sonuç olarak, bu oyunu oynarken başka şeyler başarmak için daha fazla zamanınız olacak.
Her biri farklı olan başarmak için birçok seviye vardır.
Bununla ilgili hiçbir zaman kısıtlamaları ya da cezalar vardır.
Zaman ayırın ve bulmacaların ve zorlukların tadını çıkarın.
Bu basit ve oynamak için tamamen ücretsizdir.

Bu oyunda yararlanmak için ek eğlenceli özellikleri bir bolluk vardır. Şimdi Water Sort Puzzle Mod Apk indirmek ve içindeki bilmeceleri çözmeye başlamanın zamanı geldi.

Water Sort Puzzle Mod Apk Ücretsiz İndir

Çeşitli bulmacaları kolaylıkla çözmek istiyorsanız, Water Sort Puzzle bulmacasının mod apk’sını indirmeniz gerekir. Mod apk tarafından sağlanan birçok avantajdan yararlanın. Bu sürüm sadece sizin için oluşturuldu ve kullanımı tamamen ücretsizdir.

Şimdi Water Sort Puzzle mod apk indirme zamanı.

Water Sort Puzzle Mod APK

Water Sort Puzzle Mod Apk Latest Version is available for free download for Android devices. This is a puzzle game that is both addicting and entertaining to play. Can you tell the difference between coloured water and clear water? Make an attempt to solve the problems.

Simple games are frequently the most engaging and addicting to play since they are easy to learn. The majority of these games follow a similar structure. You will be hooked to them and have a good time with them since they are made with interesting colours and other characteristics.

In terms of simplicity, Water Sort Puzzle is one of the most straightforward games you can play on your mobile device. If you like puzzle games, this is a game you should try out on your smartphone or tablet. You may be certain that you will love every minute of your time spent playing this game.

In this game, all that is necessary is that you sort various coloured water into different categories. Using glasses, you may produce the same hue as you would with a paintbrush. It seems to be straightforward, does not it? It is possible that you will not be able to do this. Download the game for free from the Google Play Store and work your way through the riddles. The wonderful thing about the game is that it is both peaceful and demanding at the same time. This game will assist you in exercising your brain as well as increasing your IQ level.

The Water Sor Puzzle is a simple game to play. Its controls are straightforward and straightforward to use. As previously indicated, you must arrange the glasses of water according to their hue. Every glass should be the same hue, which is the goal. If you wish to pour water into another glass, tap the glass on the table.

Only if there is enough room on the board or if all of the colours are connected will the water begin to flow. Therefore, if you attempt to pour blue into a container that is coloured green, the water will not flow properly. Additionally, you are unable to pour water into a bottle that has already been full. Is it possible to play this game without being sucked in? If this occurs, you will be able to start again from the beginning. Complete all of the stages in this game by working your way through them.

Here are some of the characteristics you would want to see:

  • Control is simple and requires just one hand. As a result, you will have more time to accomplish other things while playing this game.
  • There are many levels to accomplish, each of which is different.
  • There are no time constraints or penalties associated with this.
  • Take your time and enjoy the puzzles and challenges.
    It is simple and completely free to play.

There are a plethora of additional entertaining features to take advantage of in this game. Now is the time to get Water Sort Puzzle Mod Apk and start solving the riddles in it.

Water Sort Puzzle Mod Apk Free Download

If you want to tackle the various problems with ease, you need download the mod apk of Water Sort Puzzle. Take advantage of the many advantages provided by the mod apk. This version was created only for you, and it is completely free to use.

Now is the time to get Water Sort Puzzle mod apk.

Görüntüler

Yenilikler

Water Sort Puzzle Android OYUN club,
Water Sort Puzzle oyna,
Water Sort Puzzle hile,